Opinie Odyseja Helgrid

Discussion in 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' started by Eviana, Jun 24, 2026 at 9:02 AM.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Ta, a ja się wykończe,niech dadzą 5 pięter xD
    Dzięki, zbyt łatwo to nie było

    (Marion, smarkam Ci z rozpaczy w rękaw :p )

    W uwagach z 23 na 24 poprawiłam
     
    -mala159-, kalinamala and agniecha$ like this.
  2. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Bogusiu dziękuję za dobre chęci :) tym bardziej jeśli pisząc ,,cenne okazy,, chodziło Ci o...te co zgrzytają xD;)

    No i to by wyjaśniało czemu aż 3 sztuki są w nagrodach w tej 44 komnacie.

    W takich awaryjnych sytuacjach jak tutaj bardzo by się ten targ przydał osobom które nie mają dostatecznej ilości wymaganych rzeczy .
    Ale i udostępnienie pełni ratuje sytuację więc ... poczekamy i zobaczymy czy BP okaże swą przychylność :music:
    To tym bardziej należy tą strefę udostępniać w takich ... wyjątkowych sytuacjach - tak zamiast wołać ,,nie, nie, nie ,,
    dawaj tu jaki szyld z napisem ,, otworzyć pełnię !,, :pmoże akurat w Twój głos bogowie się prędzej wsłuchają niż w mój xD;)
     
    gosiunia007 and agniecha$ like this.
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    ''wyjątkowe '' sytuacje dość często
    i zdarzyło się że byłam w tej niefortunnej sytuacji :(
    ______
    zadziała ? xD

    [​IMG]
     
  4. busia1

    busia1 Aktywny autor

    a może powinni dać alternatywę -zamiast tamburynów np. różdżki albo śluz albo cokolwiek z mroków ,i nie było by takich problemów
     
  5. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Też tak uważam . To ,że nie można kupić czyni ją wyjątkową i niech tak zostanie
    No cóż . Skoro pełnia była dłużej niż zwykle można było się domyśleć ,że coś jest na rzeczy.
    Ja tam na pełniowych polach mam po 1 warsztacie (oczywiście w manufakturach) i udaje mi się zebrać zwykle to co trzeba Myśląć w ten sposób to znajdźmy na wszystko alternatywę . Nie chce mi się siać eventówki- to może zamiast niej będę siała rzeżuchę?
     
    Last edited: Jun 24, 2026 at 9:11 PM
    gosiunia007 likes this.
  6. busia1

    busia1 Aktywny autor

    myślę że nie chodzi o ironizowanie ale o młodszych graczy którzy nawet grzybowego lasu nie maja odblokowanego a już o zakupie manufaktur mogą pomarzyć a ilości są nie małe do oddania ,jesteś "starym graczem" i pewnie masz wszystko ale popatrz na ich sytuację ,mnie też niczego nie brakuje ale czytając wsześniejsze posty widzę dla nich duży problem a pewnie chcieli by pobawić się a nie tylko popatrzeć , nie obrażaj sie za taką odpowiedź bo nie chodzi mi o jakies kłótnie ale na realne ich problemy
     
    kalinamala and Odilia like this.
  7. Acolua

    Acolua Forumowy żółtodziób

    Tamburynów brak, skrzynki nie pomogły i po evencie, no cóż... szkoda :)

    Chociaż jak sprawdziłem to jest jeszcze nadzieja

    Od 27 do 28 VI - Pełnia księżyca
     
    Last edited: Jun 24, 2026 at 9:43 PM
  8. Kostka0226

    Kostka0226 Młodszy ekspert

    Zaczynamy w sali nr 1?
    Chciałabym zdobyć żetony, a nie mam jeszcze produktów (poza jajkami).
    Do drugiej komnaty wejdziemy za 2 szt. kluczy, czyli:

    147 szt. kluczoziela x2 = 294 szt. i
    17 szt. pyłek x2 = 34 szt. pyłków.

    I to tyle na pierwszy klucz?
    Czy droga zaczyna się gdzieś indziej?
     
  9. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No i co z tego? Też kiedyś byłam młodym graczem i nie kończyłam eventów. Jakoś żyję dalej gram i teraz już je kończę. Ja nie widzę problemu. Teraz nie skończą to kiedy indziej już tak .To ma być tak ,że już na początku trzeba koniecznie mieć wszystko? Ale nie martw się . Młodzi gracze już mogą otrzeć łzy. Pełnia będzie.
    A co do ironizowania- to owszem . To jest powód.
     
  10. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    xD
    No nie wiem ... chyba to ,,help,, zbyt cienkim głosem wołasz i Olimp może nie usłyszeć xD;)

    No właśnie ...:)
    i taka mnie refleksja naszła : o ile lepszy byłby świat (i ten farmowy) gdyby wszyscy ,,syci,, potrafili zrozumieć ,,głodnych,,
    - a co do braków (zwłaszcza w produktach) to nie tylko ,,młodzi,, je mają bo i ,,starym,, się zdarza - no ja nie jestem z tych przewidujących i zapobiegliwych więc nie naprodukowałam tych nieszczęsnych tamburynów :p skrzynki też ich nie dały
    ale zamartwiać się tym nie zamierzam bo i po co - żetony do piłkarskiego da się wyciągnąć i to już duży plus :music: