Montwa

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by Montwa, Oct 10, 2024.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Makowiska

    Makowiska Generał forum

    Gratuluję wszystkim uczestnikom tego konkursu.
    Jeszcze jedna tabelka i będę ostatnia (podobno będzie nagroda dla ogona).
    Pozdrawiam serdecznie i bardzo się cieszę, że ten wątek żyje i to jeszcze jak.
     
  2. KsiądzxD

    KsiądzxD Generał forum

    Gratulacje dla lidera :D
    Mną też już szargało nie raz na tych meczach xD a jeszcze teraz wchodzę i patrzę na swój wynik pierwszego meczu i już widzę, że Ja na kartce miałem inną kolejność (Katar - Bośnia) niż tu na stronce i wpisałem 3-1 dla Kataru a teraz jeszcze będzie 3-1 dla Bośni to już będzie szczyt, ehh:cry: pozdrawiam wszystkich :):).
     
  3. Kala

    Kala Stary wyjadacz

    Gratulacje dla lidera..
    Lecimy z trzecią kolejką :):)
     
  4. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Dzięki Łukaszu za podsumowanie!:D
    Gratulacje dla Andrzeja za triumf w drugiej kolejce i dla Agi za triumf po drugiej kolejce :D.
    Ciekawe, czy któreś z Was jeszcze odda prowadzenie, czy się nie dacie?:p
    No, a my wszyscy bawimy się dalej:).
    Zobaczymy, które zespoły nas jeszcze zaskoczą i zrobią niespodziankę ;).
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Gratulacje dla lidera:)

    Łukaszu, a kto na razie wygrywa - ChatGPT czy Gemini:D?
     
  6. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    no to gramy dalej :)
    brawa dla lidera :)
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No to pozwolę sobie ponownie przedstawić prognozy Gemini i ChatuGPT:)

    Gemini
    1. RPA - Korea Południowa 1:2
    2. Czechy - Meksyk 0:2
    3. Szwajcaria - Kanada 1:1
    4. Bośnia i Hercegowina - Katar 2:1 (jak to tak, dwóch na jednego:eek:xDxD?)
    5. Maroko - Haiti 3:0
    6. Szkocja - Brazylia 0:2
    7. Paragwaj - Australia 0:0
    8. Turcja - USA 1:3
    9. Curacao - Wybrzeże Kości Słoniowej 0:3
    10. Ekwador - Niemcy 1:2
    11. Japonia - Szwecja 2:1
    12. Tunezja - Holandia 0:3
    13. Norwegia - Francja 1:1
    14. Senegal - Irak 2:0
    15. Republika Zielonego Przylądka - Arabia Saudyjska 1:0
    16. Urugwaj - Hiszpania 1:2
    17. Egipt - Iran 1:0
    18. Nowa Zelandia - Belgia 0:3
    19. Algieria - Austria 1:2
    20. Jordania - Argentyna 0:4
    21. DR Konga - Uzbekistan 2:2
    22. Kolumbia - Portugalia 1:2
    23. Chorwacja - Ghana 2:1
    24. Panama - Anglia 0:3

    ChatGPT
    1. RPA - Korea Południowa 1:2
    2. Czechy - Meksyk 1:1
    3. Szwajcaria - Kanada 2:1
    4. Bośnia i Hercegowina - Katar 1:1
    5. Maroko - Haiti 3:0
    6. Szkocja - Brazylia 0:2
    7. Pargwaj - Australia 2:1
    8. Turcja - USA 1:2
    9. Curacao - Wybrzeże Kości Słoniowej 0:3
    10. Ekwador - Niemcy 1:2
    11. Japonia - Szwecja 1:1
    12. Tunezja - Holandia 0:2
    13. Norwegia - Francja 0:2
    14. Senegal - Irak 2:0
    15. Republika Zielonego Przylądka - Arabia Saudyjska 1:1
    16. Urugwaj - Hiszpania 1:1
    17. Egipt - Iran 1:0
    18. Nowa Zelandia - Belgia 0:2
    19. Algieria - Austria 1:1
    20. Jordania - Argentyna 0:3
    21. DR Konga - Uzbekistan 1:1
    22. Kolumbia - Portugalia 1:2
    23. Chorwacja - Ghana 2:1
    24. Panama - Anglia 0:3
     
  8. AGA1173

    AGA1173 Chodząca legenda forum


    Dziękuję Łukaszu za zestawienia:)
    Gratulacje dla lidera i wszystkich uczestników:)
     
  9. Montwa

    Montwa Weteran forum

    A tak jeszcze poza konkurencją.

    Kostka0226
    zdobyłaby w drugiej kolejce 9 pkt i miałaby 1 bonus.
    Łącznie po 2 kolejkach dałoby to 20 pkt i 5 bonusów.

    Natomiast jeśli chodzi o to:
    Tomku, ze względu na to, że wysłałeś mi to dopiero w trakcie kolejki, mogłem policzyć wyniki dopiero od meczu Hiszpanii.
    Gemini zdobył 8 pkt i 1 bonus, a ChatGPT zdobył 8 punktów i 2 bonusy.
    Czyli idą łeb w łeb. ;)
    Widać, że to twory po jednej krwi. xD:cry:

    .
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Znając życie pewnie dopiero w finale wyjdzie, które AI jest lepszexD:cry:xD
     
  11. Montwa

    Montwa Weteran forum

    Oj, Księdzu, no jak Tyś to zrobił? :oops:
    Czym żeś podpadł przełożonemu, że Ci taki numer wywinął i zamienił kolejność? ;)
    Nieładnie z jego strony - jako jedyny miałbyś dokładny wynik... :p

    .
     
  12. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Gratulacje dla zwycięzcy drugiej tury i lidera obu kolejek :)
    Teraz już szybko pójdzie , po 2 mecze naraz polecą , to kilka dni i koniec zabawy .:)
     
  13. Montwa

    Montwa Weteran forum

    Hola, hola, droga Agnieszko. ;)
    Spokojnie, zapewniam Cię, że zabawa to dopiero się zacznie. :)
    A na razie to my ciągle jesteśmy na etapie rozgrzewki.. ;)

    .
     
  14. hiacynta

    hiacynta Chodząca legenda forum

    Gratulacje dla lidera i dla wszystkich uczestników. Świetna zabawa nawet jak się odpadnie to będziemy z Wami poprzez kibicowanie;)
     
  15. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    A Ty nas Łukaszu teraz straszysz czy obiecujesz ?:p:D
     
  16. Montwa

    Montwa Weteran forum

    Raczej to drugie. ;):p

    .


    ***************************************************​

    Edit:

    A co tu się stało? o_O
    Grały Niemcy i mamy 24 pudła w konkursie. xD:cry:
    Hehe, no grubo. :p

    Dobra, a tak poważnie, to jestem oburzony i strasznie zniesmaczony. -.-
    Trochę już moje preferencje poznaliście.
    Ale Ekwadoru też bardzo nie lubię. -.-
    Pewnie za ten rok 2006.
    Gdy w drugiej kolejce sensacyjnie dali pierwszy punkt w historii Kopciuszkowi z Curacao to pomyślałem tak - przynajmniej wylatują z turnieju. :D:inlove:

    Ciężko było zakładać, że mogą coś ugrać z Niemcami, a z 1 pkt nie da się wejść do fazy pucharowej z trzeciego miejsca.
    Teraz uwaga - będzie najśmieszniejsze. xD:cry:xD
    Pierwszy raz w życiu kibicowałem dziś Niemcom i oni przegrali. xD

    No i to co się dziś stało jest dla mnie niewytłumaczalne.
    Niemcy, z jakiegoś powodu, musiały chyba sprzedać ten mecz.
    No grali jak paralitycy.
    Szkoda, że tak nie grali przez całe eliminacje, to mogliby razem z Włochami oglądać mistrzostwa na jakimś dużym telebimie, gdzieś w Europie.
    Śmieszne, że przed meczem trener Niemców mówił, że będą grać najlepsi, bo ważny jest rytm meczowy.
    Dobre. xD:cry:xD

    No nic, Ekwador niestety gra dalej.

    Ale mam nadzieję, że przynajmniej teraz cały świat właściwie odbierze dzisiejszy przekaz sytuacji - skoro słabiutki Ekwador mógł tak pokąsać Niemców, to inni tym bardziej powinni umieć to zrobić.
    ;):p8)xD

    .
     
    Last edited: Jun 26, 2026 at 12:16 AM
  17. KsiądzxD

    KsiądzxD Generał forum

    Pochwalony! :D
    No właśnie pewnie wszyscy tak myślicie ;) ale jest dokładnie inaczej, Wszechmogący umył ręce i powiedział, że nie pomoże ani trochę, jeszcze mnie okrzyczał, stwierdził, że jestem chciwy i pyszny (synonim zarozumiały), powiem więcej jeszcze jakby podkładał mi kłody :oops: dzisiaj kolejny mecz Francja - Norwegia na kartce 2-1 a na stronce 1-2, no ale Ja już nie jestem pewny niczego na tych mistrzostwach :sleepy: pozdrawiam wszystkich, niech się dzieje :D Łukasz dobra robota! :)
     
  18. hiacynta

    hiacynta Chodząca legenda forum

    Wszystko mogę zrozumieć, ale że Ekwador dokopie Niemcom to tego nie mogę pojąćxD
     
  19. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Wszystkie drużyny jakoś grały poniżej poziomu :mad:
    Niemcy przegrali , nie żebym ich lubiła ,ale to wbrew logice .
    Japonia ledwo remis , moim marzeniem jest widzieć Japonie w finale ,ale to wygrywać trzeba ,żeby morale rosło ,a nie jakieś remisy
    USA przegrało , no zeby to jeszcze z kimś znacznym ,ale z Turcją , której ta wygrana nic nie dała .
    Jedynie Holandia stanęła na wysokości zadania , nie żebym za nimi przepadała :p
    Aż sie boje dalszych meczy , bo tu nic nie można przewidzieć
     
  20. hiacynta

    hiacynta Chodząca legenda forum

    Masz rację wszystkie liczące się drużyny grały jak by im bielmo oczy pokryło, dosłownie jak łamagi. Ja byłam przekonana, że Niemcy wygrają, zresztą jak wszyscy. Zauważ, że nikt nie obstawił na wygraną Ekwadoru, nawet Wielebny stracił wsparcie przełożonego i postawił na Niemców. Koniec świata i jak tu liczyć na jakąś dobrą pozycję w tabelixD