Opinie Odyseja Helgrid

Discussion in 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' started by Eviana, Jun 24, 2026 at 9:02 AM.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Kasandra

    Kasandra Aktywny autor

    Do jakich zadań potrzeba dodatkowo 10 kluczy? Ślepa jestem i nie widzę. Upalnie jest, pot zalewa oczy;)xD
     
    agniecha$ likes this.
  2. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Dzięki za czujność, tam jest jeszcze pomidorowy dziadyga na 1 piętrze. Dodałam do FAQ pod tabelką co ona tam chce od nas ,wieczorem dopisze w tabeli :p
    Dostarczyć mu trzeba: 30x ser, 70xmleko, 20x koc piknikowy, 1200x kluczoziele. Otrzymujemy nagrody +szafir
     
  3. niusia1

    niusia1 Czeladnik forum

    czyli jeśli nie mam tamburynów to nie zdobędę pnącza? szkoda że jak była teraz pełnia nie było to wiadome ,każdy by naprodukował no bo nie da sie nigdzie ich kupić ,masakra
     
  4. IZABELA2504

    IZABELA2504 Zaawansowany

    No cóż, tamburynów nie mam, ale w kalendarzu jest zapowiedziana pełnia. Oby była i obym się podczas niej z nimi wyrobiła :p
    Lochy to chyba mój ulubiony rodzaj eventów
     
    agniecha$ and kalinamala like this.
  5. Kasandra

    Kasandra Aktywny autor

    Pnącze możesz zdobyć, ponieważ je otrzymujesz ze skrzyni w komnatach, a nie od NPC-a. A żeby otworzyć skrzynię trzeba z sukcesem rozegrać grę :)
     
    morelowesady likes this.
  6. mania4691

    mania4691 Ekspert forum

    A gdzie tabelka, jakie produkty oddajemy? Mam już.
     
    Last edited: Jun 24, 2026 at 11:45 AM
  7. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Faktycznie masakra bo u mnie też ...
    [​IMG]
    raptem tyle tych tamburynów na stanie :cry::cry:

    postuluję zatem o zmianę tego wymogu, lub otwarcie pełni :p bo inaczej nie mam po co się po tych lochach szwędać - no może tylko dla żetonów do
    piłkarskiego , ale... pnącza będzie żal :(
    .......
    w Kalendarzu faktycznie jest zapowiedziana pełnia na 27/28 czerwca, ale skoro dopiero co była to nie wiadomo czy po raz drugi zostanie udostępniona :music:oby
     
    Last edited: Jun 24, 2026 at 11:42 AM
    gosiunia007 and morelowesady like this.
  8. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Eviana jeszcze mam jedną prośbę( no wiem wiem, że ja maruda jestem- wybacz)- proszę o sprawdzenie gdzie się ukrył 1szt Szafir. Bo 1szt jest pod 14 ale potrzeba 2szt a ja nie mogę znaleźć a może ja już ślepa jestem pomimo 4 oczu :(, echhh.
     
    Honorat. and gosiunia007 like this.
  9. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Pisałam o tym wyżej :) jest jeszcze jeden npc na pierwszym pietrze, który daje szafir. Dodałam go pod tabelką, a wieczorem dodam w uwagach , bo mi jakiś szkodnik go wymazał z tabelki ;)

    To masz więcej niż ja xD

    Trzeba w FAQ kliknąć w zielony przycisk spojlera, tam jest tabelka z informacjami + jeszcze jeden npc pod tabelką dodany
     
  10. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Przepraszam to tak jest jak sie najpierw pisze a później czyta :(. Za późno zauważyłam, że temacik zdublowany.

    Tamburynu mam ponad tysiak :D.

    A teraz juz nikomu nie zawracam 4 liter i sobie idę w krzaki bo jest zbyt gorąco 8).
     
    gosiunia007 and tereska1108 like this.
  11. Dorotka8888

    Dorotka8888 Okazjonalny autor


    możliwe że w komnacie nr 34 bo jest info cyt: W komnacie nr 34 jako nagroda w jednej ze skrzyń umieszczona jest zdublowana naklejka, czekamy na informację o zmianie tej nagrody.
     
  12. mania4691

    mania4691 Ekspert forum

    Dzięki.
     
  13. dorota444

    dorota444 Moguł forum

    wiedźmi szpon otrzymujemy ze skrzyni na 2 piętrze, a wszystkie drzwi na drugim piętrze otwieramy kluczami do których produkcji potrzebny jest wiedzimi szpon, Czegoś nie rozumiem .....
     
  14. #borsuk

    #borsuk Czeladnik forum

    Dlaczego ciągle nie można handlować na targu rzeczami z mroczności? Dlaczegóż?

    [​IMG]
     
    kalinamala, dorota444 and mania4691 like this.
  15. mania4691

    mania4691 Ekspert forum

    WOW! Ale by był zarobek. No i ci co nie mają, pewnie by się cieszyli.
     
  16. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    z tabelki z zadaniami opis
    zadanie 29 przechodzimy do komnaty 30 czyli portal na 2 piętrze używając Rubinu :)
    doba pełni to produkcja tamburynów na akord ;) ale szansa jest
    nie jestem za zmianą :pxD
    i nigdy nie powinno być takiej możliwości
    mroki to wyjątkowe oryginalne tajemnicze i takie niech pozostaną inne
     
    hapsak89 and gosiunia007 like this.
  17. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Dostajemy też 10 sztuk na start (i co 5 h wyrównanie do 5 sztuk ) tak że ten w skrzynce mogli sobie twórcy darować a dać coś lepszego do wygrania :music:
    No ,, I rząd chmur ,, jest w komnacie 30 ale potrzebny 1 rubin by do tej komnaty wejść - jest do zbobycia w kom. 11
    Rząd II - jest w komnacie 45 na 2 piętrze , ale jak pokazuje mapa na drzwiach do niej jest ikonka rubinu więc pewnie to nim można będzie te drzwi otworzyć
    - no jest kolejny rubin w komnacie 27 - ale by wejść z 10-tej do 27 ( jak w opisie Poradnika) też potrzebna 1 sztuka rubinu
    czyli bez tych tamburynów nie dostanę nagród z NPC w 44 komnacie i nie zdobędę tych 3 sztuk rubinu co są w nagrodach ...

    chyba że do komnaty 27 dostanę się z 26 - na mapce drzwi są , ale nie wiadomo czy po ten rubin nie trzeba będzie wchodzić z drugiej strony ( czyli z tej 10 kom. ) :music:
    No nic - dziś już nie będę tego dociekać - w trakcie się okaże jakie będą możliwości przechodzenia z jednego loszku do kolejnych
    i ile trzeba będzie się po nich nachodzić po te nagrody .
    a to one tak długo się produkują ?
    ale na SP to chyba zdąży się przez tą jedną dobę - gorzej bo nie jestem pewna czy w ogóle mam jakąś fabryczkę do ich produkcji :p
     
    gosiunia007 and morelowesady like this.
  18. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    można zbudować w warsztaciku
    nawet różową :p
    podstawa - czas z wodą i alchemikiem 3;21 h z super paszą 1;40
    bez pnączy skracających czas
    czyli na luzie z bonusem 100 % i raz dwa pełna stodoła xD

    to pozostają modły o otwarcie pełni [​IMG]
     
  19. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Dopatrzyłam się że w warsztaciku :)
    ale na różową to mi jednego tego Garguszteina brakuje
    lecz czerwoną mogę :D
    Toteż Mietka w onych modłach nie ustaje - może ją bogowie wysłuchają zanim kolanka sobie poodgniata , albo guza na czole nabije xD:cry:xD
     
    gosiunia007 and agniecha$ like this.
  20. twardy81

    twardy81 Komisarz forum

    Jak grasz na 30 loginach i na G&T przeniesiesz najmocniejsze itemy na jeden login to można robić po 600 dziennie i odjechać....szkoda słów
     
    hapsak89 and Montwa like this.