Opinie Sztuka pieczenia

Discussion in 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' started by Eviana, Jun 17, 2026 at 9:01 AM.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. .dorotka01.

    .dorotka01. Cesarz forum

    da się ja korzystałam z pomocy telefonu i całkiem dobrze mi szło więc i tobie też się uda ja wykupiłam prawie cały sklepik
     
  2. freska_kreska

    freska_kreska Fanatyk forum

    5 gier zaliczonych perfekcyjnie z ekranem powiększonym i telefonem. Zobaczymy jak przy 3 babkach będzie :D
    gratuluję wyniku :)
     
    hiacynta, wio3 and .dorotka01. like this.
  3. twardy81

    twardy81 Analityk forum

  4. agatarolnik64

    agatarolnik64 Ekspert forum

    U mnie też już koniec .Pozdrawiam wszystkich życząc miłego dnia 8)
     
  5. freska_kreska

    freska_kreska Fanatyk forum

    Plan wykonany, żetony zgarnęłam :D
     
  6. .dorotka01.

    .dorotka01. Cesarz forum

    super mówiłam ci że na pewno dasz radę a ja prawie cały sklepik wykupiłam
     
    wio3 and freska_kreska like this.
  7. ChibiWeiWuxian

    ChibiWeiWuxian Półbóstwo forum

    Koniec :inlove:
    Ogólnie event bardzo przyjemny i po raz pierwszy roślina eventowa cieszyła oko (takie piękne ciasteczko). Wykupiłam przepis na babeczkę i ciastko z masłem ( o tyle byłam w dobrej sytuacji, że przepis na CJM kupiłam za floreny w czasie obniżek) oraz piccolo. O więcej nie walczę:)

    Wygrana: tańczący z liśćmi i wieczne poszukiwanie...żebym zachwyt nad tym miała to tak nie bardzo:sleepy::sleepy:
     
    wio3, tereska1108 and freska_kreska like this.
  8. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Udało się zrobić w całości powodzenia walczącym życzę.
     
    wio3 likes this.