panoramaogrodnicza

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by panoramaogrodnicza, May 21, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No właśnie, kupić to bym kupiła, ale za floreny.:) Więc poczekam, aż urocze działa zrobią się dla mnie bardziej urocze.:pxD
     
  2. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    doberek :) armatki świetne ale poczekam jak będą za floreny:p za realną kase nie bede ich miała :oops:
     
  3. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Witajcie :)
    Wpadłam na popołudniową kawkę , ale że jej nie ma to sama przyniosłam
    [​IMG]
    i na tarasie stawiam
    a w temacie armatek się nie wypowiadam bo mnie one jakoś tak... zbyt mało interesują by myśleć o jakimkolwiek zakupie
    Kiedyś tam dawno temu jakieś dwie czy trzy sztuki mi wpadły ale nawet nie wiem skąd i za co - obecnie na pnączu siedzą bo w ogrodach to wiadomo - już nie ozdoby się eksponuje ale to co największą korzyść przynosi :music:

    Do ewentu badyla rozsiałam tylko nie bardzo chce mi się go robić - po tej rzeżusze i kurnikach sianie do tego wydaje mi się zbyt monotonne, a przy wypiekach trzeba jednak będzie więcej się wysilić niż przy klikaniu w zielone w wyprzedaży :pxD:cry:xD
    no ale zobaczymy - może gdy wpadnę w rytm to nie tylko do żetonów lecz i całość zrobię.
     
  4. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Nie kupię armatek :cry::cry::cry::cry::cry:
    mam kod 50 zł otrzymałam w prezencie a wychodzi na to że nieaktualny po terminie
    miał być na specjalną okazję

    ***
    od kiedy to paysafecard ma termin ważności ? :sleepy:
     
  5. kuba200803

    kuba200803 Czeladnik forum

    Ta karta jest taka,że jak jej nie zrealizujesz,to co miesiąc zabierają Ci 10zł,też kiedyś taką kartę miałam i się zdziwiłam,jak po miesiącu ubyło mi 10zł.Pozdrawiam bywalców tego kącika i przepraszam za wtargnięcie.
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Nigdy nie miałam takiej sytuacji.:oops: Może szybciej wykorzystywałam niż mijał jakiś termin.:pxD
    Kilka dni nie pisałam, bo zasięgu nie było, jak to zwykle na Mazurach.:sleepy: Wzgórze biznesmena wystarczało na farmę, na forum było zbyt niskie.xD Jestem w domu i zabieram się za pieczenie.;)xD
    I najważniejsze 13 maja 2026 - 21 czerwca 2026, to pokonanie 272 poziomu, ze średnią 362 mld, miało być w 30 dni:
    I jest 30, ale dołączyła 9.:pxD Myślę, że 39 to też niezły wynik.:)
    Dobry wieczór a może dobranoc.;):)
     
    Last edited: Jun 21, 2026 at 10:28 PM
    aweva55, kalinamala and agniecha$ like this.
  7. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Teoretycznie terminu ważności nie ma. Ale... (informacje z sieci)

    "Kody Paysafecard nie tracą ważności. Zakupiony 16-cyfrowy PIN jest ważny bezterminowo, ale jeśli nie wykorzystasz go lub nie doładujesz na swoje konto w ciągu 30 dni od zakupu, z niewykorzystanych środków zacznie być pobierana opłata manipulacyjna (w Polsce jest to zazwyczaj kilkanaście złotych miesięcznie, aż do wyczerpania salda)."

    "Możesz uniknąć tych opłat, rejestrując swoje kody w darmowym systemie myPaysafe. W przypadku zarejestrowanych użytkowników opłata za utrzymanie salda zaczyna być naliczana dopiero po 13 miesiącach nieaktywności. "

    Teraz już wiem, dlaczego znikały mi środki z paysafecard. -.-
    Chomikowałam, notowałam każdą płatność a po jakimś czasie niespodzianka.
     
  8. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Eh :cry:
    jak dla mnie to kradziejstwo :sleepy:
    od zawsze właśnie tą metodą i nic nie znikało
    Gratulacje [​IMG]
    wyzwanie zrealizowane

    Dzień dobry [​IMG]
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzięki.:) No wiesz trochę naciągane to zrealizowanie wyzwania.:pxD

    Dzisiaj było wyzwanie na pieczenie, od 9 do 15:

    [​IMG]
    Mimo, że te posypki to chyba diabeł wymyślił, dałam radę, jeszcze jedno pudełko zostało.:)
    Dzień dobry.:)
     
    kalinamala and agniecha$ like this.
  10. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    i super :D
    też mam zaliczone ale kilka zakalców było
    mini odpoczynek i od czwartku błądzimy w labiryncie ;)
     
  11. bogusiak80

    bogusiak80 Chodząca legenda forum

    Elu Gratulacje za piękny skok:)

    Ja skończyłam w ubiegłym tygodniu,jak ten czas leci.Robiłam na Kliencie i z Paintem .Szybko szło.Teraz powoli sieję i wykupuję sklepik.:p
    Gratki za ukończenie:)

    Też czekam na lochy i Poradnik.Ciekawe czy da się rozszyfrować.:oops:

    Dzień dobry:)
     
  12. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Elu Gratuluję !!

    i się pochwalę przy okazji że ja też kolejny przeskoczyłam w miniony piątek :p choć to jeszcze nie te wysokości co u Ciebie , ale 260 też nieźle jak na moje możliwości - tylko nie wiem ile czasu zajęło mi podskakiwanie nim w końcu doskoczyć się doń udało :music:teraz sobie zapisałam w kajeciku datę i zobaczymy jak długo do kolejnego zejdzie .
    No , nie dość że diabeł to jeszcze daltonista - bez dodatkowych pomocy (wycinanie lub fotki telefonem) to by pewnie w każdym zamówieniu jakieś zakalce były .
    Myślałam że nie dam rady telefonem bo jeszcze się z nim nie do końca oswoiłam (dostałam w prezencie od siostry) ale w cykaniu fotek okazał się o niebo lepszy niż mój poprzedni ,,sprzęt,, więc po skończeniu na głównej od soboty na trzech klonach odskuteczniam to pieczenie :p by zdobyć żetony do piłkarskiego , a w piłkarskim zgarnąć te zagrody wytrzeszcza czy tam wyszczerza - na głównej już zgarnęłam , ale jedna sztuka to dla mojej Mietki za mało :p(a tylko tą jedną mam choć chyba już wcześniej były one w jakimś ewencie do zdobycia , ale widocznie nie robiłam )
    tak że...
    do tego labiryntu to ja chyba polecę prosto z piekarni utytłana w mące po łokcie i fartuchu wymazanym polewami :music:ale co tam, w lochach ciemno to i tak widać tego nie będzie :p
    Jak nie przed to w trakcie zabawy, ale na pewno damy radę - choć spodziewam się że i w tym lochowym będą jakieś ,,innowacje,, wdrożone przez tego ,,nowego speca od tworzenia ewentów,, czyli AI :music:no poczekamy zobaczymy.
     
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Damy radę [​IMG]
    dla nas Farmerów trudne wyzwania nie są obce :p no a tego no błądzić to rzec ludzka ;)xD
    małe górki też się liczą :pxD
    Brawo [​IMG]

    ***
    tak swoją drogą się sama sobie dziwię jakim cudem mam 254 poziom

    i gdybym tak zamiast drzew czy inne zasiewy , itemy miała to kto wie gdzie bym zaleciała :D
    a ''narzędzie wycinanie '' nie jest /nie będzie łatwiej ?
    mnie Ela pokazała poćwiczyłam i super sprawa :)
    myślisz że wymyśla event ten nowy spec xD
    eventy jak eventy on wymyśla nagrody -.-xD

    Dobry [​IMG]
     
  14. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Witam wtorkowo :)
    No... wymyślać może nie, bo jak dotąd nie dano nam do zabawy żadnej nowości ,
    ale ... ,,remontuje,, te już wymyślone wprowadzając mniejsze lub większe zmiany
    w tym piłkarskim to chyba generalny remont zrobił bo nie przypominam sobie bym wcześniej kiedykolwiek widziała na boisku taki tłok pod bramką przeciwnika
    [​IMG]
    a to dopiero mecz na poziomie 3-cim , czyli z taką lichszą drużyną :music:aż strach myśleć co będzie na 6-stym - bo tych poziomów chyba jednak jest po 6 u każdej z drużyn a nie 4 jak podaje Poradnik
    I jeszcze jedno : to niby jest drużyna ,,niedźwiedzi,, ale nijak się nie mogę w nich doszukać podobieństwa do niedźwiedzi - a już te długie ryje to żywcem z Borsty-ego skopiowane xD:cry:

    No mnie nie ma kto pokazać :p zresztą telefonem szło to bardzo sprawnie - dwa pyknięcia , szybki ruch dwoma palcami po wyświetlaczu by sobie fotkę powiększyć/przybliżyć i pyk-pyk... to co sobie życzą w danym zamówieniu
    na ponad 120 tych zamówień (na klonach żetony już ,,wypykane,, ) tylko tego jednego zakalca miałam o którym pisałam w ewentowym :p

    A dziękuję :)
    każda zdobyta górka się liczy - ale już mi przeszło wbieganie nań kurcgalopem ( i ciągłe przemeblowywanie łąk przy ewentach) bardziej mi odpowiada jednostajnym równym rytmem sobie iść bo... za tą górką kolejna górka, a za nią następna i... nie ma do czego się spieszyć :p
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Pięknie dziękuję.:)
    Gratuluję skoku.:) W kajeciku nie zapisuję, do zapisywania wykorzystuję forum, wątek "Który poziom" i wszystko mam jak na dłoni. Polecam.:)
    Komórka też dobra.:)
    Cała drużyna przeciwnika się zbiegła, żeby bronić tych marnych 2 talarków, ale mnie się udało ich pokonać, 2 talarki moje.:p
    Na 100% rozszyfrujemy i znajdziemy drogę do nagród, oby fajne były. Na te upały to może i dobre takie lochy, chłodno będzie.;)
    Dzień dobry.:)
     
  16. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dzień dobry [​IMG]
     
    panoramaogrodnicza likes this.
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A dzień dobry, dzień dobry.:) Widzę, że dzisiaj na bogato.;)xD
    Jak tam lochy, poradnik ogarnięty? Ja dopiero idę czytać.
     
    kalinamala and agniecha$ like this.
  18. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    sam poradnik nieogarnięty :sleepy::cry:
    ale przebrnęłam co najważniejsze xD

    na początek po żetony a potem na luzie resztę komnat

    ogólnie lochy łatwe
    myślałam że będzie więcej blokad utrudnień / tajemnych przejść między portalami czy piętrami ;)xD
     
    Last edited: Jun 24, 2026 at 6:21 PM
  19. bogusiak80

    bogusiak80 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)

    Ja jak zwykle ogarnę Poradnik jutro i zacznę kierować się wskazówkami mądrzejszych.Lubię lochy to się skupię:p

    Na razie w piłkę nie gram zbieram wejściówki i czekam na Borstyego.Nie wiem czy dobrze robię ale poczekam.
     
  20. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    słabo czytam rysunki techniczne xD ale próbuję tak siak owak z rożnym skutkiem ;)xD
    też zbieram wejściówki, lubię na raz dwa rozegrać mecze ;) jeszcze nie mam planu jak i z kim grać :p