blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,9%
  2. jasne

    14,6%
  3. to chłop na schwał

    17,7%
  4. balansuję się

    15,2%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    20,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,6%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Bry w przelocie :)

    eventu nie tykam, zrobiłam tylko darmowe i nie będę psuła sobie oczu.

    To przyznać się kto już ma nowe armatki ? Bo ja jednak się skusiłam xDxD.
     
    aweva55, Marrylan oraz agniecha$ lubią to.
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    Hmmm ten oczopląs dzisiaj do mnie wyjątkowo przemawia :pxD
    Event skończyłam i właśnie rano to święto zaliczyłam xD
    Ja też wzięłam, kolekcja itemowa musi być w miarę pełna, fajne są :)

    :oops: Aniu kuruj się, to boli jak diabli :oops: Tym bardziej gratki ukończenie eventu :)
     
    aweva55 i -mala159- lubią to.
  3. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Bry
    Potrzebne jedno pudełko...różowexD
     
    aweva55, Marrylan oraz -mala159- lubią to.
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    No to już nie xD;)
    Grzeje konkretnie dzisiaj, jakimiś burzami straszą :oops: Wczoraj nie było. Popadać może ale tak spokojnie :inlove:
    Strasznie się długo czeka na te fanty :sleepy: Teraz niedźwiedzi zaczęłam ogrywać :p
     
    KsiądzxD, aweva55 oraz -mala159- lubią to.
  5. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Dzięki dziewczyny. Teraz to już naprawdę koniec pieczenia, bo resztę roślin przerobiłam:)
     
    aweva55 i Marrylan lubią to.
  6. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Jak u was pierwszy dzień lata? Tu wszędzie dookoła burze, ale nas omija. Dziwna ta pogoda ogólnie ostatnio. Są dni, dosłownie co 15 minut na zmianę deszcz pada i słońce świeci :sleepy:
     
    aweva55 i Marrylan lubią to.
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Upalny i duszny. U mnie dzisiaj w mieście w parku literackim w plenerze lata 20 i 30,muzyka z tych lat takie mini warsztaty: kuźnie, z gliny coś można ulepić, jakieś żarełko też było. No a właśnie grzmiało i straszyło, wydawało się że lunie ale poszło bokiem :)

    a to super, gratki Aniu :D
     
    aweva55 lubi to.
  8. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Najpierw był upał, to pojechałam za miasto do przyjaciółki. Zaczęła się burza z ulewą. Potem znowu upał, kolejna ulewa i ochłodzenie. Wróciłam do miasta i okazało się, że tu u mnie ani kropli deszczu. Ochłodzenia też brak. :p
     
    Marrylan i aweva55 lubią to.
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    U mnie ulewa dopiero dzisiaj, wprawdzie tylko przez chwile ale taka porządna. Dobrze, że już bezpiecznie w pracy siedziałam :pOchłodziło się niewiele, duchota dalej jest :sleepy:
    Meczyki sobie rozgrywam pomału :)
     
    KsiądzxD lubi to.
  10. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Bry
    Tych meczyków raczej szybko się nie rozegra.
    Trzeba czekać na wejściówkixD
     
    Marrylan lubi to.
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDtiaaa one wręcz się ślimaczo rozgrywają :p Dzisiaj już odebrałam i teraz do jutra trzeba czekać a póki co jeszcze mało się ich zbiera :cry:
     
    Sookie lubi to.
  12. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Bry Z piccolo piekarskiego- kwieciste melodie... hmm
     
    Marrylan lubi to.
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    Wszystkim tatusiom, najlepszego :inlove: Nikt nie robi takich domków na drzewie jak Wy :D
    Witaj Ewcia :inlove: Tiaaa te melodie dawno przebrzmiały i bp powinno wymienić na nowszy model 8)
     
    KsiądzxD i Sookie lubią to.
  14. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Tak sobie pomyślałam dzisiaj ,że teraz to miłym zaskoczeniem dla mnie będzie jak Iga wygra jakiś mecz. Wygląda to tak jakby sukces jednak przyszedł za wcześnie Szkoda bo osiągnęła tak wiele ,jest jak dla mnie w pierwszej piątce tenisistek wszechczasów . Za wcześnie na takie słabe granie . Czasem można odnieść wrażenie ,że radość z grania poszła w zapomnienie a Iga przychodzi do roboty odbić kartę Jednak liczę że coś się zmieni . Tylko-kiedy? To co osiągnęła w wieku 22 lat to wszystko? Bo teraz to zdaje się może stracić gigantyczną ilość punktów w Londynie . Nie wygląda na faworytkę Wimbledonu...
     
    -mala159- i Marrylan lubią to.
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    Iga na pewno ma jeszcze potencjał, myślę, ze psychicznie nie wytrzymuje. Bardzo bym się ucieszyła, jakby na Wimbledonie zaskoczyła i pokazała swoja najlepsza formę. Szkoda by było jakby to wszystko teraz się zakończyło.:(

    Meczyki rozegrane, czekam na lochy :p:)
     
    Sookie, KsiądzxD oraz -mala159- lubią to.
  16. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No wiesz mnie się marzy finał Wimbledonu-Chwalińska- Świątek:inlove: Nierealne ale pomarzyć można
     
    -mala159- i Marrylan lubią to.
  17. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Bry w przelocie :)


    Ewcia ale masz marzenia, no extra :) :). Powiem szczerze, że też bym chciała aby taki był Finał :inlove:.
    Ja wylotki już mam, kluczy 12szt na II piętro, sieję... sieję, może uda się dzisiaj zrobić 8).
     
    Marrylan i Sookie lubią to.
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    to by było coś :D:inlove: Piękne marzenie, też mi się marzy taki finał :music::D

    Ja sieję, badyl niedługo będzie, potem wylotki :p Ewcia uda się :)
     
    Sookie i -mala159- lubią to.
  19. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    To ile tych wylotek trzeba? Bo mam 3100
     
    Marrylan lubi to.
  20. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Ewcia 3015 na całość, masz górkę :).

    Ja już odpoczywam, uważajcie na komnatę 38, można dostać cholery z minigierką :(, przerwałam i poszłam do 39 komnaty a do tej przeklętej wróciłam na samym końcu, echhh.
     
    Marrylan i KsiądzxD lubią to.