Opinie Sztuka pieczenia

Discussion in 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' started by Eviana, Jun 17, 2026 at 9:01 AM.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. halina415

    halina415 Moguł forum

    A gdzie podział się gracz hlnrtys, dobry doradca w sprawie robienia eventów, a szczególnie zdobywania pd,wcześniej Norbijas?
     
  2. florentyna

    florentyna Analityk forum

    W FAQ jest błąd. Item Tuzin Prosiaka Piekarskiego 7 można postawić na WZD i HDZ
     
    aveno and vannkama like this.
  3. skorpion_JM

    skorpion_JM Analityk forum

    Ja raczej byłabym za nagrodą, niż za karą, za tak ciekawą historyjkę.
     
    bogusiania and zzizzie like this.
  4. graz...123

    graz...123 Czeladnik forum

    Dlaczego nie wszyscy mogą dostać przepis na ciasto orzechowe i babeczkę. Ja mam to niedostępne , dlaczego ??? o co tu chodzi
     
    -mala159- likes this.
  5. .dorotka01.

    .dorotka01. Cesarz forum

    ja też się zastanawiam co z nim się dzieję a żeby było w temacie pnącze zdobyte teraz sieję pod wypadajki rośliny mam dużo
     
  6. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    Ryś ma się dobrze :), czemu nie zagląda na Forum , hmmmm, chyba z takich samych powodów co ja :p (chociaż mnie jeszcze odrobinę widać, ale tylko odrobinę)



    Jesli już masz ten przepis (trzeba sprawdzic w Dzielnicy Rzemieślniczej) to będzie przekreślony i już w tym evencie nie do zdobycia :)
     
  7. bona53

    bona53 Półbóstwo forum

    Też ,jestem ciekawa co się z nimi dzieje.
    W temacie moze dzisiaj bedzie pnącze.
     
    halina415, hlnrys and -mala159- like this.
  8. graz...123

    graz...123 Czeladnik forum

    nie mam tych przepisów w Dzielnicy Rzemieślniczej , ale dziękuję Ci bardzo za odpowiedź
     
    halina415 likes this.
  9. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Pewnie sa zdobyte tylko nie masz odpowiednich poziomów w Dzielnicy Rzemieślniczej:

    [​IMG]

    CJM na 4 poziomie Warzyw i Owoców,Babeczka i Ciastko na 5 poziomie Piekarni.
     
  10. skorpion_JM

    skorpion_JM Analityk forum

    Ja również mam wykupiony przepis na ciastko z masłem orzechowym, ale ponieważ mam 3 poziom Piekarni w Dzielnicy Rzemieślniczej, to, jak pisze wyżej -mala159-, tego przepisu jeszcze nie widzę.
    Robienie zdjęć naprawdę pomaga.
     
  11. vannkama

    vannkama Mieszkaniec forum

    Nie wiem jak u Was ale u mnie w FAQ są stare grafiki z tortami, które wprowadzają w błąd. Torty nijak mają się do babeczek. O ile kojarzę to już poprzednia edycja była z babeczkami i czy nie można uaktualnić poradnika i zamieścić prawidłowe grafiki?
    Dzięki: vanielfra, kalinamala, -mala159- za umieszczenie grafik :inlove:
    A'propos zlewających się z tłem kremów posypek. To wszystko marketing. Koszyczki, koszyczki za gotóweczkę czekają ...
     
  12. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    To z poprzedniej
    [​IMG]

    a tutaj obecna grafika
    [​IMG]

    można sobie porównać :music: i ocenić - zwłaszcza posypki

    Trochę słaby ten marketing bo i zakup koszyczka niewiele da - bo nie ułatwi rozróżniania i i tak trzeba oczy wytrzeszczać przy tych posypkach .
    No niby są zegary dające dodatkowy czas ale... gdyby one dawały nie 3 a 30 dodatkowych sekund to pewnie koszyczki cieszyłyby się powodzeniem , a tak to wątpię by był na nie jakiś większy popyt .
     
  13. abask

    abask Fanatyk forum

    Skończyłam i czuję się mega obżarta. Długo nie spojrzę na babeczki :)
     
  14. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    kilka zakalców było :sleepy:

    [​IMG]

    inwazja /tańczący
     
    Last edited: Jun 21, 2026 at 9:59 AM
  15. hiacynta

    hiacynta Chodząca legenda forum

    Ja już teraz na spokojnie, z poprzednich piccolaków zabawa w wodzie, bajkowe źródło, bukiet kwiatów, inwazja robali i uczeń Ingrid to w tej ostatniej pewnie schował się kijek, nie spieszno mi do niego.
    [​IMG]
     
  16. jendrula58

    jendrula58 Czeladnik forum

    takich głupich ewentu nie bende robił szkoda wzroku czas porzucic to gre straciłem 6 sosiaduw2 55 253 251 248 243z poziomem 256 gram od poczotku gry mam protensię do moda casino nigdy na15 postuw nie odpowiedział tylko uswał mamwszystke te posty moge ih wrzucic ale zostano usuniente przes inego moda czas straconego czasu tyle lat gry i władowania własnych pieniendzy wkwocie 5748.99 zł


    Posty połączyłem ponieważ nie można pisać postów jeden pod drugim. Korzystaj z opcji Edytuj.
    SMOD_Casino
     
    Last edited by moderator: Jun 21, 2026 at 8:51 AM
    hiacynta and ata like this.
  17. hapsak89

    hapsak89 Hrabia forum

    Z poprzedniego eventu oraz którychś skrzynek nazbierało mi się 9 piccolaków i uwaga, chwalę się! Dostałam florenowca! :inlove::inlove::inlove: aż odświeżyłam farmę czy aby na pewno to nie jest "błąd wyświetlania", nie, nie jest xD Po tylu latach, po dziesiątkach, jak nie setkach piccolaków, nareszcie:inlove::inlove::D:inlove::inlove:

    W bieżącym jeszcze nawet do kroku z pnączem nie doczłapałam, BP robi mi bardzo brzydkie zagrywki, bo kilka razy zmarnowało mi wejściówkę, ponieważ farma w trakcie robienia mini gierki postanowiła się odświeżyć>:(>:(
     
  18. Mobilis_A075

    Mobilis_A075 Wyjątkowy talent

    finito. Z picolo chomicza do paska i cylinder na polu. Zostało za dużo zielska, to szarłat niech rośnie, coś się jeszcze kupi za wt
     
  19. Daisy44

    Daisy44 Półbóstwo forum

    Teoretycznie koniec. Mam przepisy na ciastko i babeczkę.:inlove::D:inlove: Pikolo na razie w pasku. dziękuję wszystkim za cenne wskazówki:inlove::inlove::inlove:. Miałam trochę pomyłek, ale potem podpięłam większy monitor do lapka. 8):p:D Wbrew pozorom z czasem było łatwiej. Ale korzystałam też z tych wejściówek z dłuższym czasem. 64 gierki za mną.:p
     
    hiacynta and twardy81 like this.
  20. freska_kreska

    freska_kreska Fanatyk forum

    Godzinę temu stwierdziłam, że zrobię 7 poziomów, żeby mieć żetony :D pierwszy zbiór za mną xD mam nadzieję, że się uda w 24h :D Jestem trochę przerażona waszymi opiniami ... ale liczę, że z telefonem się uda.
     
    hiacynta and Daisy44 like this.