TrissMerigold.

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika TrissMerigold., 14 czerwca 2026.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Sentymentalna się zrobiłam na starość i postanowiłam tu wrócić. Przypięłam nawet kartę z grą do przeglądarki co daje nadzieję, że o niej nie zapomnę.

    Prosto z farmy wlazłam oczywiście na forum i przeglądnęłam wszystkie aktywne tematy jednym okiem. Prawie się wzruszyłam jak zobaczyłam nicki od dawna nie widziane, a lubiane i zapamiętane mile.

    Stwierdziłam, że urządzę sobie tutaj taki dzienniczek odkurzania farmy. Liczę na to, że ktoś czasem wpadnie jakiś wpis skrobnąć, żebym mogła nowe posty dodawać, a nie tylko ten w kółko edytować xD:cry:

    Wszyscy bez wyjątku mile widziani, stęskniłam się :inlove:
     
    Odilia, aweva55 oraz AnnDżelina lubią to.
  2. MOD_Solmyr

    MOD_Solmyr Forum Moderator Team Farmerama PL

    Witaj :)

    Dodaję wątek do alfabetycznego spisu treści (a w zasadzie aktualizuje poprzedni) i miłych rozmów życzę. :)
     
    Odilia i TrissMerigold. lubią to.
  3. twardy81

    twardy81 Analityk forum

    Witaj choć się nie znamy
     
    Odilia i TrissMerigold. lubią to.
  4. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Witaj
    Miło widzieć po latach :)

    Ach coś w tym jest, takie luknięcie po latach.
    Dzienniczek odkurzania farmy powiadasz - Ty zawsze miałaś fajne pomysły, życzę by się sprawdził.
    U mnie przypięcie karty z grą do przeglądarki, przestało działać dawno temu :p, klient na pulpicie ładnie wyglądał, ale skończył jako element wizualny xD.

    Generalnie to pomysłów brakło, nawet kupowanie premium, by jednak zaglądać nie pomagało, kombajn zdalnie nie chciał sam działać xD a Franek tylko paczki przywoził i odsyłał z powrotem :p- namęczył się chłopina xD

    Najlepiej działa nadal spontan i chęć posiania sałaty :)xD
     
    Odilia, aweva55 oraz TrissMerigold. lubią to.
  5. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    A witaj . Tak sobie trzeci raz w Dziki Gon gram żeby zrobić wszystko przed wyjściem kolejnego dodatku a tu Triss na forum:p
     
    aweva55 i TrissMerigold. lubią to.
  6. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Dzięki śliczne! To znaczy, że ja miałam już wątek? W sumie nie wpadłam na to, żeby sprawdzić xD:cry:, a po tylu latach to cud, że pamiętam w ogóle jak się te wątki zakłada


    Każdy aktywny farmer na wagę złota teraz, więc pewnie się poznamy :p


    A widzisz, właśnie przed chwilą zobaczyłam, że jest promocja na pomocników i kliknęłam, bo uznałam to za znak i dobry argument, żeby jednak pamiętać xD:cry: Zobaczymy jak u mnie się sprawdzi.

    Ej, kusi mnie też, żeby odpalić, ale względnie niedawno (ze dwa lata temu) przeszłam maratonem całą serię od jedynki, więc racjonalizuje sobie, że mam to wystarczająco "na świeżo".

    Miło was widzieć!!

    Wczoraj już mi się oczy zamykały jak na tą farmę wlazłam, więc posiałam tylko na chybił-trafił to co mi się wydawało sensowne i poszłam spać. Teraz się idę rozglądać. Nie mam pojęcia co się opłaca siać/sadzić/hodować. Nie mam pojęcia za co się w ogóle brać o_O widzę nowe elementy mapy, przestrzenie, do których nie mam dostępu, masę wyskakujących możliwości, które są tajemnicą xD. Chyba zacznę na rozgrzewkę po prostu siać pszenicę i czytać faq xDxD
     
    Odilia i AnnDżelina lubią to.
  7. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Wiesz jak lubisz powolny nawet nie marsz ale spacer to Alpy będą dla Ciebie .. tam poza ścinaniem drzew i sianiem nic się nie dzieje . Przejście kolejnych poziomów to bardzo wolna droga
     
    AnnDżelina lubi to.
  8. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Idę sprawdzić co to w ogóle są alpy...
     
  9. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Ja zaczęłam od posiania sałaty- myślę sobie akurat w 5 min przelecę po polach, taa oczywiście szybko zapomniałam o sałacie, rosła dłużej, bo też nie wiedziałam chwilami gdzie jestem, kółko zmienili, jakieś zadania wyskakują, gorzej jak target w robocie xD
    Ostatnio jak byłam, to wrzuciłam do wora Dożynkowego co mogłam, taka zabawa na wyjście :pwięc same sentymenty zostały i podarki od farmerów :inlove:
    Ja pamiętam zachwyt a potem było "nie wchodż tam, nawet nie zaczynaj, bo tam sie nic nie dzieje" - ja weszłam, nie wiedziałam o co chodzi, nie chciało mi się odszyfrowywać i wyszłam.Ten wyciąg ot tak dla efektu wizualnego, czy dopiero po latach jak się tam coś w końcu ruszy, gorzej jak na pustyni, to warto?
    Są jakiekolwiek korzyści z bytności tam? Czy to takie kolejne przywiązanie farmera?
     
    Odilia lubi to.
  10. Kostka0226

    Kostka0226 Młodszy ekspert

    Hejka, a jak tam?
    Już Sąsiedzi pobudowali się obok?
    Dzika łąka już zapewne dawno odkryta?
     
  11. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Alpy okazuje się, że mam na razie z głowy, bo poziom za niski xD:cry: a i gwiazdek na koncie za wiele nie ma xD

    Wygląda na to, że plan to skupienie się na wykonywaniu misji. Eventy na razie olewam.

    Hejka, hejka. Łąka odkryta, ale za płotem tak zarosło, że sąsiadów nie widać xD
     
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Aga :) Kopę lat :p Snowek już pewnie wyrósł :)
     
    Ostatnie edytowanie: 16 czerwca 2026
  13. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Fajnie, że jesteś :inlove:

    Snowek ma już osiem lat na karku. Schorowane psisko już, ale wyraz pyszczka dalej jak u szczeniaka i głupiutki jak szczeniak xD
     
    Marrylan lubi to.
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    znaczy, ze szczęśliwy :) To już pan w średnim wieku ;) Na farmie to będziesz mieć dużo do nadrobienia :p Ale dasz rade :)
     
    Odilia i TrissMerigold. lubią to.
  15. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Jestem na etapie zapoznawania się z targiem. Przeleciałam rośliny siewne i wyszło mi, że muszę sprzedawać siano. Nawet zaczęłam, tylko okazuje się, że nikt tego nie kupuje nawet jak pół dnia z najniższymi cenami wisi xD:cry:

    Wzięłam się wobec tego za przegląd drzew w magazynie i ich badanie wartości rynkowej :sleepy:

    Z pozytywnych rzeczy dokończyłam wczoraj misje z wachlarzami (tak, tylko zwykłymi, misja sprzed pewnie 10 lat, albo więcej). Fajne uczucie domknąć coś, co się rozgrzebało dekadę temu xD Biorę się za kolejne zadania z poprzedniej epoki.

    Nie wspomniałam, że wszystkiemu sprzyja to, że do końca tygodnia jestem na L4 xD
     
    Odilia lubi to.
  16. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    I jak idzie odgruzowywanie farmy? :)
     
  17. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Haha, zlitowałeś się, żebym mogła kolejnego posta dodać xD:cry::inlove: dziękuję, wdzięczna jestem, o taką administrację lata temu walczyłam xD

    Otóż idzie dobrze, ale ogrom roboty poraża. Okazuje się, że muszę zdobyć odpowiedni level, żeby móc do Doliny się udać, okazuje się też, że sześć(!) obszarów grzybowego lasu do odblokowania, a im dalej w las tym więcej tego o_O:eek:
     
    ankagdw i memlak lubią to.
  18. memlak

    memlak Wyjątkowy talent

    Powrót po latach ? Podziw;) i bez przerw jest tu co robić, tyle że na forum nie popiszesz sobie :(
    Pozdrawiam i powodzenia życzę:)
     
  19. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Dlaczego nie popiszę? :p Pisać można, tylko trzeba w języku farmerskim pisać to co język jest w stanie pomieścić w sobie :music:;)

    Tak się zastanawiam właśnie czy mówcy, których dawniej lubiłam czytać, a teraz nie widzę - całkiem odeszli czy się gdzieś przenieśli na jakąś zewnętrzną platformę komunikacyjną. Trochę żal niektórych wątków :oops:
     
  20. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Część osób ze sobą się pokłóciła i nie odzywają się. Część odeszła z gry. Są nowi ale trochę nieśmiali do pisania. Taka forumowa codzienność ;)
    Ekipa też się znacząco skurczyła :(