Opinie Szalona wyprzedaż podwórkowa

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 10 czerwca 2026.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. tixwiktor

    tixwiktor Aktywny autor

    sadzicie rośliny z długim czasem ? to cos daje ?
     
    hiacynta lubi to.
  2. el990

    el990 Forumowy żółtodziób

    Owoc kwiatu ylong ylong

    Gdzie szukać ? Przepatrzyłam tabele i nie znalazłam. Dzięki za pomoc . . .
     
    hiacynta lubi to.
  3. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Na baha
     
    hiacynta lubi to.
  4. igor_02

    igor_02 Zaawansowany

    ja gram od 2010 roku i to jest pierwszy event którego w ogóle nie rozumie, brawa dla pomysłodawców
    dodaje ale robię ten event zupełnie w ciemno
     
  5. mania4691

    mania4691 Ekspert forum

    Wszystkie nagrody zgarnięte, została jeszcze połowa z ogólnego.
     
  6. justi_j

    justi_j Młodszy ekspert

    kłódka na drobnym u Puszka McPlusza, jak odblokować \realizować ?
     
    hiacynta lubi to.
  7. zletrafileskotku

    zletrafileskotku Nadzorca forum

    Może jestem jakaś dziwna- ale dla mnie ten event jest całkiem przyjemny ;) Ostatnia prosta do pnącza, -wpadło kilka dodatkowych neonowych zagród co mnie bardzo cieszy, troche florenów, i różnych innych rzeczy...nie podliczam ile poszlo towaru - te zadania co trezba było wykorzystać duuuzo paszy po prostu pomijałam - w miedzy czasie była obniżka- dla mnie spoko =)
     
  8. Wąsy71

    Wąsy71 Okazjonalny autor

    Event do bani........., niecenzurowane słowa>:(8)
     
  9. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Mam u Puszka zamówienie Puszka McPlusza (spore) nie rozumiem jak to zrobić proszę o pomoc
     
    hiacynta i kalinamala lubią to.
  10. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    No to jest nas dwie, lub raczej dwa takie dziwolągi na farmie, którym ten ewent się podoba :p
    choć w pierwszej dobie wydawał mi się za bardzo pokręcony i niezrozumiały - zwłaszcza przez te błędne opisy zleceń . Lecz gdy już to poprawili i jest tak jak być powinno, no to pyka się te zlecenia rach ciach i leci dalej - zwłaszcza gdy na łąkach mamy i drzewa (najlepiej te rosnące najkrócej) i choć jedną łąkę w poletkach ( na sianie rzeżuchy lub sałaty ) i trochę zagród ( najlepiej w menażeriach kury lub kukułki ) .Dlatego też postanowiłam jednak zostać na tej imprezce dłużej i mimo braku zachęty w postaci jakichś ,,bogatszych nagród,, wspomóc globala przynajmniej w dotarciu do pnącza - a jest całkiem realna szansa na zgarnięcie tego pierwszego , bo do drugiego...
    no raczej za daleka droga i zbyt mało nas
    aby się udało dotrzeć tam na czas
    ale na farmie wszystko jest możliwe więc nie ma co przesądzać sprawy a pykać te zlecenia - i wcale nie trzeba robić tego kosztem SP, SN czy innych dóbr bo przecież takie ,,zbyt drogie,, można pominąć wymieniając na inne (jeśli mamy na to odpowiedni zasób tej płynnej super mocy) lub czekając cierpliwie aż po tych dwu , czterech, czy ośmiu godzinach system je wymieni .
    .............
    nikolabln wykonaj u któregoś z pozostałych klientów trzygwiazdkowe zlecenie i zadanie u Puszka powinno zaliczyć
     
  11. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Juz tak robiłam i nie zalicza.Dzięki
     
    hiacynta lubi to.
  12. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    a w której kategorii zleceń masz to zadanie ? - bo jeśli w 1 lub 2 gwiazdkowej to spróbuj wykonać u samego Puszka to 3 gwiazdkowe i może wtedy zaliczy
    lub może przejdź na inną łąkę - u mnie od czasu naprawy błędów dopiero po przejściu na inną łąkę przycisk z szarego staje się zielony/aktywny
     
    hiacynta lubi to.
  13. vannkama

    vannkama Mieszkaniec forum

    Na temat tego eventu nie będę się wypowiadać bo szkoda słów. Mignął mi gdzieś kod przeprosinowy i nie mogę go teraz znależć żeby skorzystać. Możecie podrzucić? Z góry dziękuję :)
    A na stronie z kodami bonusowymi informacji brak
     
    bogusiania i hiacynta lubią to.
  14. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    NOTAGAINFA
     
  15. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    zerknij jeszcze na pocztę i na spam bo był indywidualny kod wysyłany do każdego gracza.
    Dlatego ja go nie robię. Event robiony na kolanie na podstawie AI. Bo człowiek na pewno tego nie wymyślił.
     
    hiacynta i AngelGina lubią to.
  16. smutas102

    smutas102 Czeladnik forum

    Strasznie to wszystko przekombinowane.:wuerg: Nie robię. Pozdrawiam.
     
    bogusiania i hiacynta lubią to.
  17. vannkama

    vannkama Mieszkaniec forum

    Dzięki :inlove:
     
    hiacynta i aleksandra lubią to.
  18. tereska1108

    tereska1108 Mistrz forum

    Kod podany przez aleksandrę jest poprawny i działa, dzięki:) NOTAGAINFA
    Także korzystajcie, bo warto:)
    A event nie jest wcale taki straszny, w sumie to podobny do projektów mistrzowskich, tak tak...
    Użyj tego i tamtego w ilości takiej i innej? Chodzi o zadania na żądane, które właśnie robimy do tych projektów?
     
    Ostatnie edytowanie: 14 czerwca 2026
    hiacynta i aleksandra lubią to.
  19. tamako

    tamako Moguł forum

    co to za zlecenia drobne lub średnie ? co się w nich oddaje
     
    Ostatnie edytowanie: 14 czerwca 2026
    hiacynta lubi to.
  20. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    U każdej postaci są trzy rodzaje zleceń
    1 od góry z jedną gwiazdką to są te ,,małe,, (drobne)
    środkowe z dwoma gwiazdkami to ,,średnie,,
    a te u dołu z trzema gwiazdkami to ,,spore,,
    a ,,oddaje,, (lub wykonuje) się w nich to, czego dana postać sobie akurat zażyczy
     
    Ostatnie edytowanie: 14 czerwca 2026