Opinie Szalona wyprzedaż podwórkowa

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 10 czerwca 2026.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    gocha0201, Twój post z samym cytatem usunąłem.
     
    hiacynta i nikolabln lubią to.
  2. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Proszę o pomoc co trzeba zrobić zamówienie Puszka McPlusza (drobne)
     
    hiacynta lubi to.
  3. dotas

    dotas Stały bywalec

    Nie rozumiem. Wykonałam zadnie. Pojawiła się zielona strzałka, kliknęłam i punktów nie doliczyło w postępach osobistej nagrody... a niby ma doliczać.
    Z kolei na dole w pasku łowcy okazji raz jest np. 50%, 90% u różnych (ali, łasica) i nagle pada do 3, 12%.

    Gram prawie od początku ale tak skomplikowanego eventu jeszcze nie robiłam.
    Mam poważne wątpliwości co do pozytywnego ukończenia.
     
  4. Sahar79

    Sahar79 Okazjonalny autor

    Pasek z % pokazuje wykonanie kolejnych zadań globalnych.
     
    AngelGina i hiacynta lubią to.
  5. florentyna

    florentyna Analityk forum

    Dziś odblokowało się, zaczęłam zbierać pojedyncze drzewa i mam zrobione :)
    W FAQ jest napisane, że płynna moc ma wypadać z upraw i drzew, dziś z drzew na Bahamie i z szarłatu na Farnie zero sztuk. Lecą wam?
     
    AngelGina i hiacynta lubią to.
  6. freska_kreska

    freska_kreska Fanatyk forum

    Nie zaobserwowałam. Mam kawę tylko od sąsiadów i z kręcenia jajkiem. Z pól dziś zauważyłam, że lecą mi koszyki zakupowe czy jakoś tak.

    Klikam od rana te zadania. Nawet 1 sek zwierzaki odpaliłam nieekonomicznie, bo tylko pod zadania... Została mi teraz walka z drzewami. Reszta zrobiona na 100% każdy poziom.
    Średnio mi się podoba ten event. Niby fajnie, bo nie trzeba siać i zbierać wypadajek. Jednak troche uciążliwe jest te ręczne klikanie SP, SN, SNZ, TNZ, żeby nie stracić zapasów.

    Mam nadzieję, że w miarę szybko się uporam z drzewami po południu.
     
  7. florentyna

    florentyna Analityk forum

    Mam koniec :) Powodzenia wszystkim; mam nadzieję, że dacie radę; ciekawe, czy uda się na 100% w globalnych zadaniach; zresztą u mnie źle pokazuje postępy w globalnych; wszędzie jest 0/10 a zrobionych jest więcej
     
    AngelGina, hapsak89 oraz hiacynta lubią to.
  8. eurb1

    eurb1 Zaawansowany

    u mnie dzisiaj z magicznych drzew poleciały.
    Ja mam inny problem - żetony - nic do tej pory nie wpadło z żadnego zadania więc w piłkę nie pogram.
     
    hiacynta lubi to.
  9. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Zetony wypadają u Puszka
     
    hiacynta i kalinamala lubią to.
  10. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    wiem, dziwne pytanie: skąd wiecie kiedy jest koniec ? Miałam już 100 % i znowu mam 0 i od nowa ?
    czy tedy jak otrzymałam wszystkie nagrody od konkretnej postaci ? to ile razy tzreba ten pasek zapełnić ?
    klikam, klikam i cały czas słabo
     
    hiacynta lubi to.
  11. tixwiktor

    tixwiktor Aktywny autor

    ja to klikam tylko na strzałki, podwójne a pożniej pojedyncze, nie kumam tego do konca.... z handel nie o co chodzi tzn gdzie jest moje a gdzie nie :(
     
    hiacynta lubi to.
  12. freska_kreska

    freska_kreska Fanatyk forum

    Dokładnie tak, koniec jest jak u każdej postaci odbierzesz wszystkie nagrody. Trochę trzeba się naklikać niestety. Zwróć tylko uwagę, że każda postać ma 3 nagrody. O dziwo najszybciej wykonywałam te ***.
    Oferty można sortować, może wtedy znajdziesz swoje oferty
    [​IMG]
    One dość szybko znikają, więc jak coś wystawisz i nie ma tego w "moje oferty" tzn, że ktoś kupił i trzeba odświeżyć grę, żeby dopisało do stanu.
     
    hiacynta, kalinamala oraz agi31 lubią to.
  13. michal01096

    michal01096 Stary wyjadacz

    Mi już się udało wykonać rośliny, drzewa i tego szopa mc coś tam. Zostały zagrody u królicy( ale tylko jedno i dwu gwiazdkowe). W globalnym zadaniu będę mógł wziąść udział jak wykonam całość zadań u królicy?
     
    hiacynta lubi to.
  14. cytronetka44

    cytronetka44 Czeladnik forum

    pierwszy raz nie biorę udziału w evencie , info beznadziejne, dziękuję -mam dużo więcej czasu


    Posty połączyłem ponieważ nie można pisać postów jeden pod drugim. Cytat oraz treść należy umieścić w jednym poście.
    SMOD_Casino
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 13 czerwca 2026
    bogusiania i hiacynta lubią to.
  15. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Zbierałam dziś tylko drzewa i nic nie poleciało - jedynie z magicznych
    wczoraj zresztą też nie, więc albo błąd w Poradniku , albo kolejny w grze

    a czekając na zbiór roślin próbuję rozgryźć jak to jest z nagrodami globalnymi i...
    (fragment Poradnika )
    Nagrody globalne
    Łącznie macie 4 postępy globalne - po jednym u każdego klienta. Nagrody z poszczególnych kroków zdobędziecie o ile globalnie zdobędzie się wymaganą liczbę punktów oraz o ile będziecie mieli dostateczny postęp u danego klienta.

    Pokazuje to tabela:
    [​IMG]

    Przykładowo: jeśli u Ali Gatory zdobędziecie łącznie 2.000 pkt. (w sumie z wszystkich 3 rodzajów zleceń) to zdobędziecie jej nagrody globalne do poziomu 7 włącznie.

    ... z tego co pokazuje pasek globalny ( to ten po lewej u dołu pokazujący poziomy wykonania w % )
    u Krokodylicy globalnie jesteśmy tak w połowie drogi do nagrody z poziomu ,,5,, ( 3 zag. drzewa ,,Nadia,,)
    u Łasicy 18% brakuje do nagrody z poziomu 4 (czyli nie ma jeszcze 27 mln. punktów a gdzie tu do ponad 274 mln. potrzebnych by zgarnąć nagrody z wszystkich 10-ciu poziomów)
    u Królicy ponad 27 mln. i nagroda z poz. ,,4,, zdobyta ale do tej z ,,5,, jeszcze 80% brak - obecnie licznik pokazuje 20% wykonania
    no i u Puszka minęliśmy nagrodę (i ogólną punktację ) z poz. ,,4,, , ale... do pnącza to nam jeszcze duuuużo brakuje bo jest dopiero około 55/56 mln. a potrzebne 305 661 550 punktów

    ten postęp oczywiście się zmienia i posuwa do przodu ale wątpię czy globalnie uda się u wszystkich czterech klientów osiągnąć wymaganą punktację końcową
    no zobaczymy :music:
     
  16. IRENOWO

    IRENOWO Generał forum

    bardzo prosty...dla tych co nie wiedzą jak zrobić..1 pole rośliny - rzeżucha 2 pole zwierza ..ja kurki reszta drzewa krótko rosnące 3 drzewa krótko rosnące ...tak samo na baharamie...tylko zrobiłam rośliny długo rosnące ..oby na rzeżuchę nie wylewać nawozów ...rano otworzyłam zadania wszystkie i wiedziałam co mam zrobić po odpaleniu pnącza ..bo można zrobić 2 w 1 ... masz zebrać 10 zagoód i 12 zbierasz 10 odbierasz skracasz czas wyświetlasz następny ..i może się powtórzyć ...tak samo z roślinami i drzewami ..powodzenia
     
  17. michal01096

    michal01096 Stary wyjadacz

    Ja robię tak samo. Na podstawie prób i błędów bo z poradnika ni w ząb nie wiedziałęm o co chodzi. Ale dalej nie wiem czy biorę udział w globalnej części czy nie. Niby na każdym limit ptk mam osiągnięty więc tu pytanie jak to sprawdzić czy biorę udział czy nie bo się nie odchacząją u mnie nagrody globalne.
     
    AngelGina, hiacynta oraz morelowesady lubią to.
  18. morelowesady

    morelowesady Zaawansowany

    Skończyłam dziś rano,wszystkie zadania wykonane,nagrody odebrane.
    Teraz zaglądam jak zbiorę drzewa lub zagrody i jeszcze coś tam dopisuję do globalnego zadania.Wpadają głównie PD i TPD,ale i SN,SNZ,SG,SP.
    Nie było tak źle jak się na początku wydawało.Trochę dłubania z kurnikami,rzeżuchą i krótkimi drzewkami.Dzisiaj zbierałam drzewa ręcznie po 18-30 sztuk,żeby wyklikać wszystkie zadania i się udało.:)
    Powodzenia walczącym!
     
  19. florentyna

    florentyna Analityk forum

    Jeśli mamy skończone to myślę, że warto przed zbiorami zajrzeć do zadań i bez kosztów zrobić jakieś do globalnego. U mnie na przykład mam aktywne 2 zadania typu zbierz 120 x pole i 308 x pole, a pewnie pojawią się inne, które będę mogła zrobić.
     
  20. hiacynta

    hiacynta Chodząca legenda forum

    A ja ukończyłam tylko spore zlecenie a piccolo dało cylinder iluzjonisty

    [​IMG]