Opinie Szalona wyprzedaż podwórkowa

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 10 czerwca 2026.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. gangrion

    gangrion Forum Pro


    Mam to samo i wielu innych graczy też :)
     
  2. mania4691

    mania4691 Ekspert forum

    To są kupony, które posiadasz, dlatego na zielono, klikasz w te kupony, widę, że masz ich 642, i dostajesz następne zlecenie. Zrobisz i znowu klikasz w kupon i tak cały czas. Jak kupony się skończą to dorabiasz siejąc rośliny lub stawiając drzewa.
     
  3. asolecka

    asolecka Forumowy żółtodziób

    Ja też...
     
    hiacynta i tereska1108 lubią to.
  4. florentyna

    florentyna Analityk forum

    no właśnie jest ta kłódka i kliknięcie w zielone strzałki nic nie daje, zebranie drzew nic nie zmienia, a czas leci do tyłu na minus, dziwne to jest
     
    hiacynta i Marzenakruczek lubią to.
  5. mirusinski

    mirusinski Stały bywalec

    Mam tak samo. Ja gram od 2010r i chyba to będzie pierwszy event, którego nie zrobięxDxD
     
  6. e-MK-a

    e-MK-a Młodszy ekspert

    To wydarzenie jest tak denne, że chyba pomoże mi porzucić tę grę. Tyle lat grania i wszystko, co lepsze, to już było.
     
  7. PitchforkOfDoom

    PitchforkOfDoom Wielki mistrz forum

    Praktycznie mam już skończony event, tylko drobne zadania z drzew mi zostały. Ten event to skok na stodołę i na wszystkie dopalacze. Nie podobał mi się.
     
  8. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Metodą prób i błędów event mam (chyba) skończony. Oczywiście nadal można tym nienażartym klientom dawać towar ale szkoda mi sp sn i Żośki
     
    hiacynta, Marzenakruczek oraz Yabolek lubią to.
  9. Yabolek

    Yabolek Hrabia forum

    Jest ukryty (wszyty) podatek od poziomu a może nawet od zasobności stodoły. U mnie wołają po 40szt zwierza, 400-500 owoców drzew, 300-400 roślin.
    W poprzednim wydarzeniu tego typu "Urodzinowe olé", czyli z globalnymi zadaniami, w poradniku była wzmianka o większych wpłatach (podatku) dla wyższych poziomów.
    Tym razem ani mru mru, czyli okradanie cichaczem w najlepsze. Chodzi o dostawy towaru ze stodoły.
    Sprawdziłem na boku (89 poziom) i o dziwo, zawołano o 4 zwierzaki ze stodoły, 100 rośliny ze stodoły.
     
  10. franczeska062001

    franczeska062001 Okazjonalny autor

    Event tak skomplikowany, że głowa mała... Ale gdy popatrzyłam na ten "nadrzędny" event Krótka piłka, to tam potrzebne są jakieś Żetony wyprzedaży podwórkowej. Przeanalizowałam nagrody za Szaloną wyprzedaż podwórkową i chyba jestem ślepa, bo nie wiem za co są przyznawane...:( Może ktoś wie i mnie oraz innych oświeci? Ślicznie proszę :)
     
    hiacynta, vannkama oraz Marzenakruczek lubią to.
  11. Yabolek

    Yabolek Hrabia forum

    Puszek to ten fioletowy, ostatni od lewej.

    [​IMG]
     
  12. Kala

    Kala Stary wyjadacz

    Itemy zdobyte, żetony zdobyte, już sobie odpuszczam.. Chyba nie ma szans dojść globalnie do pnączy.. Ledwo naklejka wpadła w mojej grupie, a ilości chcą makabrycznie duże..
     
  13. -georginia-

    -georginia- Chodząca legenda forum

    szkoda, że nie traktują wszystkich jednakowo. Rozumiem tych młodych stażem graczy, ale my też byliśmy młodymi i ochronki dla nas nie było. Wszyscy byli traktowani na równi, nagrody były takie same. Nie dziwię się, że młodzi gracze zaczynają przygodę z farmą i po chwili ją porzucają. Starzy zostali tu z sentymentu, dla sąsiadów, no i z przyzwyczajenia. Szkoda, kiedyś to były fajne czasy
     
  14. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Wszystko na to wskazuje że powinno się dać
    przycisk z dwoma strzałeczkami jest na zielono -czyli aktywny ( a jest to przycisk przywołujący nowe zlecenie )
    wymagane kupony też masz więc po kliknięciu tego przycisku powinno się pojawić nowe zlecenie ( jak i pozostałe dwa przyciski - ten z kubkiem do wymiany i dolny blokujący
    Specjalnie zablokowałam to jednogwiazdkowe zadanie u łasicy by zobaczyć co się stanie
    na razie jest tak
    [​IMG]
    i póki co czas leci malejąco ( jak w pozostałych dwu )
    ale zebrałam te 32 drzewa ( bo u mnie to tyle drzew trzeba zebrać nie samych owocków -i pewnie u wszystkich innych tak samo) i przycisk ze strzałeczką mam na zielono , więc mogłabym to zadanie wykonać
    jednak poczekam aż czas dojdzie do ,,00... ,, (czyli za 45 minut) i zobaczę czy też zacznie go naliczać ,,na minusie,,

    Też tak myślę że raczej nie ma szans
    i z jednej strony to nawet dobrze , bo przynajmniej BP zobaczy jak wielkim wzięciem cieszy się ten twór którym nas tu uraczono
     
  15. AngelGina

    AngelGina Generał forum

    Właśnie miałam o tym pisać- dlaczego w zadaniu jest "Zbierz 20x owoce z drzew", a liczy ilość zebranych drzew, nie owoców- oszustwo.
    Jak już, to powinno być "Zbierz 20x drzewa owocowe".
     
    Ostatnie edytowanie: 12 czerwca 2026
  16. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    No i teraz jest tak

    [​IMG]
    i faktycznie nic się nie da zrobić - przycisk nie działa mimo że aktywny
    no to teraz niech się Olimp pogimnastykuje by to naprawić - może przy okazji wyciągnie naukę , że im mniej udziwnień tym lepiej zarówno dla Farmerów jak i dla niego .
    ....
    Już od dawna na farmie jest coraz mniej tego co,,powinno być,, a coraz więcej tego czego ,,nie powinno,,
    i my nic na to nie poradzimy
     
  17. grego555

    grego555 Czeladnik forum

    Ja też tak mam 3 klientów zablokowanych
     
    hiacynta i grania. lubią to.
  18. lonli

    lonli Aktywny autor

    Potwierdzam problem z kłódką, mam średnie zadanie u Łasicy od wczoraj "zakłódkowane", czas obecnie jest na -12godzin. Nie pomaga wykonanie zadania - chciał 31x owoce drzew, zebrane całe pole drzew. Nie działa przycisk kuponu na zmianę zadania. Gram na luzie od kilkunastu lat, ale to mnie troszkę -.-
     
  19. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    I się tym absolutnie nie przejmuj bo to nie Twój problem ;)
    ja też jeszcze dwu zablokowałam ... specjalnie by Mietkę nie kusiła ta reszta nagród co tam jeszcze do zgarnięcia
    to tylko u Łasicy dokończę te trzygwiazdkowe by zdobyć itemik i się radośnie z tej imprezki zmywam bo nie ma w niej już nic co by mnie zachęcało do dalszej zabawy :p
    ...
    no i jeszcze powystawiam kupony przypisane mojej grupie , bo może komuś z innej grupy się przydadzą - a mam ich ponad 800
     
  20. grania.

    grania. Baron forum

    Ja mam zablokowanego McPlusza i to na zleceniu drobnym tuż przed ostatnim żetonem. Wkurza mnie to, bo już by pracował na wejściówki.A tak cołą farmę. Do mitu to wszystkołą farmę. próbuję oddać to mi się wszystko blokuje i muszę restartować całą farmę. Może by chociaż jakieś info, że pracują nad tym, albo coś. Bo tak nie wiadomo, czy to ma się samo odblokować czy czekać, czy co... Moja rada nie dotykać kłódki...