Opinie Szalona wyprzedaż podwórkowa

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 10 czerwca 2026.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    no własnie,
    ja też uruchomiłam oazę i dopiero z niej kilka wypadło.
     
  2. Yabolek

    Yabolek Hrabia forum

    Tyle chciała Gatorowa w małym zadaniu.
    [​IMG]

    Odczekałem, dałem 5 kuponów i zawołała 100x mlf.plant.
    W następnym 40x nawóz, później 36x nawóz, później 10x Sn, więc znowu robię przerwę.
    Wszakże mamy 1-szy dzień eventu. Tracę bonus, ale przy małych zamówieniach szału to nie robi. Sn czy innymi tego typu dobrami szastał nie będę.

    edit: Nigdy nie przypuszczałem, że będę celowo rzeżuchę obornikiem obrzucał xD

    Wypada z magicznych. Ze zwykłych (drzewa, uprawy) też coś leci bo mam 14 tych mocy, a z magicznych było 5
     
    Ostatnie edytowanie: 11 czerwca 2026
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    A jak się świecą na zielono tylko te podwójne strzałki z kuponani i nic więcej, tylko czas płynie to co dalej, nie idzie ruszyć, bo nie wiem?
     
  4. LAZYMEN

    LAZYMEN Młodszy ekspert

    Być może jest jakiś błąd, mi jak się trafiało "zrealizuj zamówienie drobne" to nie miało znaczenia dla którego łowcy dostarczę towar, a jeżeli jest wyszczególnione na danym łowcy w zamówieniu drobnym by dostarczyć właśnie do tego łowcy towar na to zamówienie to delikatnie mówiąc coś tu nie gra
     
  5. asia

    asia Aktywny autor

    nie rozumiem w co gram :cry::cry::cry: jest powiedziane, ze jak sie zmieszczę w czasie to seria będzie utrzymana. Skrót myślowy. A co w przypadku jak czas mi sie kończy środkiem nocy???
     
    bogusiania lubi to.
  6. mania4691

    mania4691 Ekspert forum

    Jak zadanie zaliczy, to potem żąda kuponów i klikasz w te kupony ( jeżeli je masz, to na zielono się podświetlają), masz wtedy następne zadanie, które może być takie same, jak poprzednie miałaś. Może tylko ilość być mniejsza lub większa.
     
    bogusiania lubi to.
  7. Acolua

    Acolua Forumowy żółtodziób

    https://zapodaj.net/plik-lK3PeC7xNt
     
    LAZYMEN lubi to.
  8. mania4691

    mania4691 Ekspert forum

    Poczekaj, aż czas się skończy, powinno się zapalić na zielono.
     
  9. Acolua

    Acolua Forumowy żółtodziób

    Wtedy tracę bonus expa :D
    Jest to ewidentne niedopatrzenie i błąd logiczny
     
  10. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Dzięki, postawiłam właśnie magiczne ;)
    Ja co prawda sieje tylko na głównej, ale z kwiatów pułapek okrągłe 0, na leśnej mam drzewa nawozowe, ale to sprawdzę dopiero jutro.
    Też przyspieszam rzeżuchę obornikiem, ale to jeszcze nic, ja ją SN podlewam :cry:xD
    Do czego to doszłoo_OxD:p
     
  11. QAtaner77

    QAtaner77 Ekspert forum

    Mam tak samo na Walt Łasica drobne zlecenie, a czas jest - 1:22:36 (minus o_O) i się zwiększa na ten minus więc wychodzi na to, że koniec zabawy:sleepy:
     
  12. LAZYMEN

    LAZYMEN Młodszy ekspert

  13. Yabolek

    Yabolek Hrabia forum

    [​IMG]"przypinka serii" - można wygrać na loterii Kurczakiermaszu - automatycznie chroni serię przed przerwaniem jeśli czas dobiegnie końca

    A gdy czas się skończy, zaczniesz robić zlecenia bez bonusu który był zdobyty.
     
  14. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Wylosowałam w tej jajcowej loteri bonus 40% do zleceń,
    teraz wyświetla mi się okienko:
    [​IMG]
    i za nic nie mogę go zamknąć, bo jak klikam ok to na to miejsce wskakuje kolejne takie samo okienko o_O
    Jedynie odśwież pomaga...
    Zrobiłam Ale i Puszka i mam dość. Zastanowię się jeszcze czy w ogóle jest sens brać się za królika i łasicę...
     
    bogusiania lubi to.
  15. hapsak89

    hapsak89 Hrabia forum

    4 żetony zdobyłam, jest tu coś więcej wartego uwagi? Wszystkich i tak nie zrobię, bo nie mam jak
     
    bogusiania, ewelia70 oraz gangrion lubią to.
  16. Yabolek

    Yabolek Hrabia forum

    Dobre xD:cry:.
    Się zastanawiam czy dojdzie do tego że kurczaki, super paszą będę ponaglał xD
     
  17. gangrion

    gangrion Forum Pro

    Chyba tylko itemy, ale ja na siłę nie będę za nimi gonił.
     
    hapsak89 lubi to.
  18. Kala

    Kala Stary wyjadacz

    Właśnie tak zrobiłam xDxDxD
     
    ekot57, kalinamala oraz Yabolek lubią to.
  19. Gulia85

    Gulia85 Stały bywalec

    Też mi się tak zrobiło , przy zamówieniu drobnym puszka. Ja już mam -3:57 i nie wiem co dalej.jeszcze nawet jednego zadania z tego nie zrobiłam. Początek gry i już takie błędy :cry::mad:
     
  20. -Gargamel-

    -Gargamel- Analityk forum

    Nawet nie chce mi się czytać tego poradnika. Chyba jestem już za stara na takie cyrki. Mecz był fajny dzisiaj, same czerwone kartki. I to rozumiem!
     
    -troll- i Kala lubią to.