Opinie Obfitość misji IV - krowy i traktory

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 2 czerwca 2026.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Ten sklepik dość długo się otwiera. Kliknij i poczekaj spokojnie.
     
    bogusiania i hiacynta lubią to.
  2. zletrafileskotku

    zletrafileskotku Nadzorca forum

    Leżakuję w tym evencie ;) i odcinam kupony ze sprzdaży pszenicy ;)
     
    d_anulka, bogusiania oraz hiacynta lubią to.
  3. milena.tykarska

    milena.tykarska Okazjonalny autor

    dziekuje ale nawet ikony do sklepiku nie ma
     
    hiacynta lubi to.
  4. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Raczej niemożliwe. Patrzysz na właściwą misję? Krowy i traktory?
    upload_2026-6-3_11-28-49.png
    Jeśli tak i nie ma w oknie misji zielonego przycisku z żółtą torbą, to w przypadku gry z wykorzystaniem autonomicznego klienta spróbuj go całkowicie zamknąć i uruchomić ponownie. W przypadku przeglądarki trzeba wyczyścić historię przeglądania i ciasteczka. Jak nie pomoże - pozostaje Pomoc techniczna, korespondencja w języku angielskim lub niemieckim.
     
    hiacynta lubi to.
  5. milena.tykarska

    milena.tykarska Okazjonalny autor

    Bardzo dziekuję po przelogowaniu wszystko działa::D
     
    hiacynta i BA_Marion lubią to.
  6. johanaa1988

    johanaa1988 Analityk forum

    Sypie mi kapeluszami, ale takiej misji nie mam.
     
    hiacynta lubi to.
  7. dziubek59

    dziubek59 Czeladnik forum

    nie robie bo nie mam duchow z pelni ksiezyca
     
    hiacynta lubi to.
  8. .dorotka01.

    .dorotka01. Cesarz forum

    mi brakuje 192 kapeluszy i jak wypadną będzie koniec
     
  9. dariodiablo

    dariodiablo Książę forum

    Ewent nie dla mnie , ani procentów ani dobrego itemu dającego PD :cry:
     
    bogusiania, nikolabln oraz hiacynta lubią to.
  10. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Ambasador forum

    85% misji zrobione...czekamy na wypadajki
     
  11. syriuszblack87

    syriuszblack87 Okazjonalny autor

    Proszę o bułki na targu
     
    nikolabln i hiacynta lubią to.
  12. kubawisn

    kubawisn Czeladnik forum

    To nie duchy w zadaniu 4 tylko jedwab
    a skąd jest goryl górski?
     
    hiacynta lubi to.
  13. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Jedno ze zwierząt na Bahamaramie. Zagrodę kupisz w czerwonym koszyku, ale wcześniej trzeba odblokować posąg w Świątyni małp.
     
    hiacynta lubi to.
  14. hiacynta

    hiacynta Chodząca legenda forum

    Czekam na upieczenie się 30 bułek i będzie po evencie
     
  15. hanpoc

    hanpoc Czeladnik forum

    Nie mam zbudowanej piekarni ,jak inaczej mogę zdobyć bułki i chleb marchewkowy ? Na targu pustki .
     
    hiacynta lubi to.
  16. zdzislaw22

    zdzislaw22 Czeladnik forum

    proś sąsiadów
     
    hiacynta i Yabolek lubią to.
  17. Yabolek

    Yabolek Hrabia forum

    Tak jak wyżej, poproś sąsiadów by słali bułki, jeśli mogą. Daj ogłoszenie w dziale Giełda.
    Zważywszy na obecny popyt i ceny pszenicy nikt przy zdrowych zmysłach nie wystawi bułek na targu. Na jedną bułkę trzeba 200szt pszenicy. Dla przykładu, u mnie cena domyślna (średnia, co pokazuje z automatu) za pszenicę to 2088 sg za 1szt, a cena maksymalna za 1 bułkę to 2259 sg.
    Możliwe że złapiesz coś na targu, bo ktoś, komuś wystawił w ramach pomocy, ale szansa jest niewielka. Zazwyczaj bułek nikt nie robi, bo to nie opłacalne. Sam swego czasu, wszystkie takie śmiecie wyprzedałem ze spiżarni żeby mi w pasku wyboru nie wadziły.
     
    hiacynta i bogusiania lubią to.
  18. abask

    abask Fanatyk forum

    Dlaczego w sklepiku brakuje kół na wszystkie rzeczy do kupienia?

    Przegapiłam, że naklejka jest za monety zębate a nie opony .
     
    Ostatnie edytowanie: 3 czerwca 2026
    hiacynta i bogusiania lubią to.
  19. hanpoc

    hanpoc Czeladnik forum

    Jak mozna przeslac sąsiadowi bułkę lub chleb marchewkowy , nie widze takiej mozliwosci ,chyba mało kumata jestem ,prosze o podpowiedz ,z góry dziękuje :)
     
    hiacynta lubi to.
  20. twardy81

    twardy81 Komisarz forum

    Finito pnącze zdobyte
     
    hiacynta, Honorat. oraz bogusiania lubią to.