Opinie Obfitość misji IV - krowy i traktory

Discussion in 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' started by Eviana, Jun 2, 2026.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Ten sklepik dość długo się otwiera. Kliknij i poczekaj spokojnie.
     
    bogusiania and hiacynta like this.
  2. zletrafileskotku

    zletrafileskotku Nadzorca forum

    Leżakuję w tym evencie ;) i odcinam kupony ze sprzdaży pszenicy ;)
     
    d_anulka, bogusiania and hiacynta like this.
  3. milena.tykarska

    milena.tykarska Okazjonalny autor

    dziekuje ale nawet ikony do sklepiku nie ma
     
    hiacynta likes this.
  4. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Raczej niemożliwe. Patrzysz na właściwą misję? Krowy i traktory?
    upload_2026-6-3_11-28-49.png
    Jeśli tak i nie ma w oknie misji zielonego przycisku z żółtą torbą, to w przypadku gry z wykorzystaniem autonomicznego klienta spróbuj go całkowicie zamknąć i uruchomić ponownie. W przypadku przeglądarki trzeba wyczyścić historię przeglądania i ciasteczka. Jak nie pomoże - pozostaje Pomoc techniczna, korespondencja w języku angielskim lub niemieckim.
     
    hiacynta likes this.
  5. milena.tykarska

    milena.tykarska Okazjonalny autor

    Bardzo dziekuję po przelogowaniu wszystko działa::D
     
    hiacynta and BA_Marion like this.
  6. johanaa1988

    johanaa1988 Analityk forum

    Sypie mi kapeluszami, ale takiej misji nie mam.
     
    hiacynta likes this.
  7. dziubek59

    dziubek59 Czeladnik forum

    nie robie bo nie mam duchow z pelni ksiezyca
     
    hiacynta likes this.
  8. .dorotka01.

    .dorotka01. Cesarz forum

    mi brakuje 192 kapeluszy i jak wypadną będzie koniec
     
  9. dariodiablo

    dariodiablo Książę forum

    Ewent nie dla mnie , ani procentów ani dobrego itemu dającego PD :cry:
     
    bogusiania, nikolabln and hiacynta like this.
  10. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Ambasador forum

    85% misji zrobione...czekamy na wypadajki
     
  11. syriuszblack87

    syriuszblack87 Okazjonalny autor

    Proszę o bułki na targu
     
    nikolabln and hiacynta like this.
  12. kubawisn

    kubawisn Czeladnik forum

    To nie duchy w zadaniu 4 tylko jedwab
    a skąd jest goryl górski?
     
    hiacynta likes this.
  13. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Jedno ze zwierząt na Bahamaramie. Zagrodę kupisz w czerwonym koszyku, ale wcześniej trzeba odblokować posąg w Świątyni małp.
     
    hiacynta likes this.
  14. hiacynta

    hiacynta Chodząca legenda forum

    Czekam na upieczenie się 30 bułek i będzie po evencie
     
  15. hanpoc

    hanpoc Czeladnik forum

    Nie mam zbudowanej piekarni ,jak inaczej mogę zdobyć bułki i chleb marchewkowy ? Na targu pustki .
     
    hiacynta likes this.
  16. zdzislaw22

    zdzislaw22 Czeladnik forum

    proś sąsiadów
     
    hiacynta and Yabolek like this.
  17. Yabolek

    Yabolek Hrabia forum

    Tak jak wyżej, poproś sąsiadów by słali bułki, jeśli mogą. Daj ogłoszenie w dziale Giełda.
    Zważywszy na obecny popyt i ceny pszenicy nikt przy zdrowych zmysłach nie wystawi bułek na targu. Na jedną bułkę trzeba 200szt pszenicy. Dla przykładu, u mnie cena domyślna (średnia, co pokazuje z automatu) za pszenicę to 2088 sg za 1szt, a cena maksymalna za 1 bułkę to 2259 sg.
    Możliwe że złapiesz coś na targu, bo ktoś, komuś wystawił w ramach pomocy, ale szansa jest niewielka. Zazwyczaj bułek nikt nie robi, bo to nie opłacalne. Sam swego czasu, wszystkie takie śmiecie wyprzedałem ze spiżarni żeby mi w pasku wyboru nie wadziły.
     
    hiacynta and bogusiania like this.
  18. abask

    abask Fanatyk forum

    Dlaczego w sklepiku brakuje kół na wszystkie rzeczy do kupienia?

    Przegapiłam, że naklejka jest za monety zębate a nie opony .
     
    Last edited: Jun 3, 2026
    hiacynta and bogusiania like this.
  19. hanpoc

    hanpoc Czeladnik forum

    Jak mozna przeslac sąsiadowi bułkę lub chleb marchewkowy , nie widze takiej mozliwosci ,chyba mało kumata jestem ,prosze o podpowiedz ,z góry dziękuje :)
     
    hiacynta likes this.
  20. twardy81

    twardy81 Komisarz forum

    Finito pnącze zdobyte
     
    hiacynta, Honorat. and bogusiania like this.