Opinie Obfitość misji IV - krowy i traktory

Discussion in 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' started by Eviana, Jun 2, 2026.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Spółdzielnia aż kipi od nowych opowieści z farmy. Dołącz do nich, śmiej się z wybryków swoich zwierząt i wygrywaj farmtastyczne nagrody. Dobrej zabawy!

    [​IMG]

    [​IMG]
    Środa, 03.06.2026, godz. 10:00

    [​IMG]
    Niedziela, 07.06.2026, godz. 22:00

    [​IMG]



    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    hiacynta likes this.
  2. klopsikowa1

    klopsikowa1 Okazjonalny autor

    Ja sobie chyba odpuszczę. Nie mam jeszcze goryli górskich, po sezonie pustki w stodole...
     
  3. Rufinka2

    Rufinka2 Zaawansowany

    Tym razem pasuje... Za dużo trzeba oddać niestety :(
    choć Item jak dla mnie nie jest zły, to jednak zostawię drzewa na wyspach ;)
     
  4. Gonia-CSE

    Gonia-CSE Czeladnik forum

    Nie ma skrzyneczki... nic szczegolnego...
    Odpuszczam.
     
  5. gangrion

    gangrion Forum Pro

    W przeciągu miesiąca to drugi event do odpuszczenia - wymagania duże, a nagrody takie sobie.
     
  6. gradient48

    gradient48 Młodszy ekspert

    Zapasy mam spore, więc pierwsza myśl, że pyknę w moment i jeszcze trochę zarobię.
    Po wczytaniu w szczegóły, okazuje się jednak, że problemem będzie dla mnie etap 9. Piekarni nie mam i mieć nie będę. Z targu wszystko ściągnąłem, ale wciąż sporo brakuje...
     
  7. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    Odpuszczam, na bahama nie mam za dużych zapasów, nagrody slabe jak za goryle czy konie shire w takich ilościach.
     
  8. twardy81

    twardy81 Komisarz forum

  9. Yabolek

    Yabolek Hrabia forum

    W tym evencie można sporo zarobić na pszenicy. Do wszystkich wypieków potrzeba ciasta podstawowego. I tak jak w poprzednim, bardziej będzie się opłacać robić siewne niż trzymać zagrody czy warsztaty.
    Na baha bromelia i winogrona. Na 80 czerwonych kruszonów trzeba 8tys z każdej rośliny.
    Zyski przeznaczysz na zakup brakującego towaru, czy to zwierza czy produktów chyba że u Ciebie targ marny.
     
  10. kudlaty147

    kudlaty147 Chodząca legenda forum

  11. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    Tak wiem, że można tu sporo zaroobić. i na tym się skupię. A targ niestety mega marny u mnie więc nawet nie ruszę eventu. Ale co zarobię to moje
     
    bogusiania and hiacynta like this.
  12. klonek68

    klonek68 Generał forum

    Bardzo duże tego towaru do oddania...coś może zrobię ,ale jeszcze muszę sprawdzić stodołe;)
     
    bogusiania and hiacynta like this.
  13. $-$farmer$-$

    $-$farmer$-$ Młodszy ekspert

    i tak robię [​IMG] w spółdzielni wszystkie zadania zrobione więc coś trzeba podłubać :)
     
  14. WERONII

    WERONII Ekspert forum

    Cos tam zrobie
     
    bogusiania and hiacynta like this.
  15. ***MoniaM***

    ***MoniaM*** Młodszy ekspert

    komuś słoneczko przygrzało i to porządnie .... taki krótki czas na misje - i to 2- na wydawanie zasobów ze stodoły - a co jak ktoś nie ma i musi zebrać!!!! Pomyśleliście o tym ?!!! Targ wyczyszczony a drzewa rosną po 20 godzin ( i zanim ktoś mi wyskoczy z ulepszeniami - pamiętajcie, że nie każdego na nie stać!!) a głupiego żołędzia potrzeba ok 2000tys a co zresztą ??!
    Jak widać wszystkie misje od jakiegoś czasu są skonstruowane na wydawanie kasy i kupowanie koszyków a i tak mało zysku i niskie prawdopodobieństwo jest aby te misję dokończyć bez dokładania do nich dodatkowych kuponów !!! mało zachęcające te misje i pomału ta gra robi się odpychająca !!!
     
  16. kudlaty147

    kudlaty147 Chodząca legenda forum

    kapeluszy malo ale jutro sie uzbiera
     
  17. elżbietka48

    elżbietka48 Okazjonalny autor

    skąd można zdobyć piekarnie?
     
    hiacynta likes this.
  18. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Tak jak myślałam, "poległam" na produktachxD Brakło mi jedwabiu i glinianych świnek. Ale to pikuś, szybko się wyprodukują:)

    A tak w kwestiach ogólnych. Te misje z oddawaniem towarów ze stodoły są trudne dla osób stosunkowo krótko grających lub grających mało aktywnie. Inna sprawa, że nagrody nie są szczególnie porywające. Jeśli ktoś nie ma ochoty "czyścić" dla nich stodoły, to może potraktować to jako okazję do dobrego zarobku na targu :)

    Piekarz to jeden z zawodów Dzielnicy Rzemieślniczej. Nie masz tam zbudowanej Piekarni?
     
    Honorat. and hiacynta like this.
  19. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    8 zadań poszło szybko teraz tylko zbieranie kapeluszy.
     
    bogusiania, hiacynta and tereska1108 like this.
  20. milena.tykarska

    milena.tykarska Okazjonalny autor

    nie mogę wejśc do sklepiku z nagrodami ,pomocy:cry:
     
    bogusiania and hiacynta like this.