Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    I jak, jest jakieś info? Czas bonusów ucieka..
     
    hiacynta lubi to.
  2. Sahar79

    Sahar79 Okazjonalny autor

    Może ktoś tak ma/miał - dlaczego nie mam na liście w Dniach Sąsiada znajomego? Mogę wysłać mu normalne prezenty, mi bez problemu wysłał dziś sadzonkę. Przelogowanie, ciasteczka oraz sprawdzanie na kliencie i dwóch przeglądarkach nie pomagają.
     
    hiacynta lubi to.
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nie widzę na chwilę obecną żadnej odpowiedzi.

    Wejdź w zakładkę Znajomi i usuń sąsiada a następnie dodaj go jeszcze raz.

    Zapraszam tutaj: Dni sąsiada - Maj.
     
    kudlaty147 i hiacynta lubią to.
  4. hiacynta

    hiacynta Chodząca legenda forum

    U mnie dzień sąsiada w ogóle nie działa. Dziękuję wszystkim za otrzymane sadzonki ale proszę więcej nie wysyłać bo nie mam możliwości rewanżu, brak FL a do emerytury jeszcze 20 dni;)
     
    kudlaty147 i Yabolek lubią to.