Opinie Dolina Szarotek

Discussion in 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' started by BA_Marion, Dec 11, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. Karakuliambro

    Karakuliambro Książę forum

    Aby zwiększyć pojemność magazynu nasion potrzeba jednej odznaki ogrodnika II stopnia, a jej nie masz.Wyprodukuj ją, wtedy powiększysz magazyn.
     
    tereska1108 and hiacynta like this.
  2. hiacynta

    hiacynta Chodząca legenda forum

    O matko, mam aborysty, nie mogę znaleźć miejsca gdzie produkuje się ogrodnika
    Edit:
    Chyba się dogrzebałam, jak na razie muszę dosadzić wrzosów. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam
     
    Last edited: May 24, 2026
    tereska1108 likes this.
  3. Karakuliambro

    Karakuliambro Książę forum

    W tym samym miejscu, co arborysty. Zamiast drzew wybierz rośliny rozwijając kliknięciem listę wyboru.
     
    Last edited: May 24, 2026
    tereska1108 and hiacynta like this.
  4. hiacynta

    hiacynta Chodząca legenda forum

    Już, już oświecenie i do mnie dotarło. Za mało mam różanecznika na odblokowanie odznaki, muszę go nazbierać. Dzięki
     
  5. kaska860

    kaska860 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Nie na taką aktualizację czekałam :(. Jestem bardzo rozczarowana.
     
  6. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    Kompletnie nikomu niepotrzebna i nieopłacalna aktualizacja. Takie g opakowane w lśniący papierek.
     
  7. dora4370

    dora4370 Stary wyjadacz

    Też jestem rozczarowana , liczyłam na nowe poziomy a tu lipa :(
     
  8. Honorata

    Honorata Aktywny autor

    Ja byłam pewna, że będą nowe poziomy. Taka aktualizacja niepotrzebnie zirytuje wielu graczy. Nieładnie BP.
     
    hiacynta and apulisia72 like this.
  9. [Czereśniak]

    [Czereśniak] Stały bywalec

    Już rok tam dłubię i poziomu nie mogę zakończyć:(
     
  10. Daisy44

    Daisy44 Półbóstwo forum

    21 poziom:inlove: w 16 dni ale event pomógł :D:inlove::D
     
    tereska1108 likes this.
  11. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    2.06. 2026
    Poziom 38
    pomógł mini event
     
    dora4370, Kala and tereska1108 like this.
  12. Kala

    Kala Stary wyjadacz

    :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:

    [​IMG]
     
  13. tereska1108

    tereska1108 Mistrz forum

    A mnie event nie pomógł i dalej jestem na 31 poziomie? Moje nerwy wystawione są na próbę, ale ja się nie dam ha ha
    Na 31 poziomie siedzę dosyć długo mimo, że produkuję odznaki i daję do recyklingu. Dzisiaj za taki zestaw powinno być 800 apd, a było tylko 8 ulepszaczy i tyle?
    Cierpliwości do tych Alp potrzeba dużo, oj potrzeba:)


    Edit:
    Ponarzekałam troszkę i jest poziom 32:)
     
    Last edited: Jun 10, 2026
  14. zletrafileskotku

    zletrafileskotku Nadzorca forum

    U mnie 17 poziom, do 18 stego brakuje 6580 PD,
    Byle do odblokowania słoneczników, ale niestety obawiam się ze jeszcze z rok mi się zejdzie :oops::oops::cry:
     
    oset53, tereska1108 and {Monia} like this.
  15. AGA1173

    AGA1173 Chodząca legenda forum

    Kolejny szczebelek wyżej:)

    [​IMG]
     
  16. Daisy44

    Daisy44 Półbóstwo forum

    Poziom 22 :inlove: ponownie w 16 dni:D
     
    tereska1108, Kala and agniecha$ like this.
  17. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Osiągnąłem poziom 53. Do kolejnego 63 500 APD. Ale po realizacji zleceń klientów system nie odpisuje punktów i nadal mam wymagane 63 500. Czy ktoś się z tym spotkał? Błąd systemu? Czy inny problem? Jest ktoś władny udzielić mi odpowiedzi?
    Edycja - to jest jak widzę najwyższy poziom i nie dopisuje już APD. Czuli można Dolinę zaorać.... bez sensu jest dalsze zbieranie owoców i sianie roślin.
     
    Last edited: Jun 22, 2026 at 10:39 PM