Opinie Królewska uczta

Discussion in 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' started by Eviana, Jan 21, 2026.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    hiacynta likes this.
  2. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Zdobyłam to co chciałam + 1 piccolo +14talarków:

    [​IMG]

    Jeszcze raz wrzucę trudne pasjansy, proponuję popatrzyć i oswoić się z nimi, nie są trudne, w jednym użyłam wywaru -tak bywa.
    Łatwe są do przeskoczenia, normalne troszkę trzeba pokombinować ale też idzie spokojnie zrobić.





    Życzę powodzenia w układaniu.
     
  3. klonek68

    klonek68 Generał forum

    Drugie pnącze jestxD teraz tylko jeszcze brakujące itemy...powolutku do przodu;)
     
  4. IRENOWO

    IRENOWO Generał forum

    dzięki ..za filmiki..przydały się
     
    -mala159- and hiacynta like this.
  5. oset53

    oset53 Chodząca legenda forum

    Nam gdzieś ten event, trzykrotnie dostałam dokładnie ten sam układ kart
    i niestety nie do zrobienia. Umiem układać pasjansy ale to co miałam
    to jakaś kpina. Na ten moment rezygnuję z eventu i to by było na tyle.
    Poza tym wywala mnie całkowicie z gry, nie mam zamiaru "kopać się z koniem"
    to ma być przyjemność a nie kara za grzechy nie zawinione.
    To by było na tyle z mojej strony na temat urodzin w wydaniu BP.
     
  6. .dorotka01.

    .dorotka01. Cesarz forum

    a ja myślałam że tylko mnie wywaliło w czasie układania pasjansa więc już dziś chyba będę tylko siała i zbierała a z układaniem poczekam na lepszy moment współczuję Ci że nie możesz układać
     
    hiacynta and -mala159- like this.
  7. mirusinski

    mirusinski Stały bywalec

    ja wczoraj skończyłem event (koło dało 3x100%8) + dyniowe) i ani razu nie miałem problemu z ułożeniem kart. Także ciekawe od czego to zależy
     
  8. hiacynta

    hiacynta Chodząca legenda forum

    Świetnie, że BP poszło po rozum i umożliwiło zdjęcie kart z górnego stosu, problrm z zablokowaniem się jest rozwiązany. Bardzo mi się to podoba właśnie odblokowałam sobie jeden zablokowany trudny pasjans. Tyle dobrego z tego posunięcia;)
     
  9. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum


    Film z komentarzem mówionym.
    Nagrywane przed zmianą w FAQ.
    Przez pierwsze 7 sek jest czarny ekran, potem jest ok.
    Jak nasadzę zielska i będę miała wypadajki to może wrzucę jeszcze średni i trudny ale już po zmianie w FAQ.
     
    Last edited: Jan 23, 2026
  10. klopsikowa1

    klopsikowa1 Okazjonalny autor

    Ja nie wiem, jak Wy to robicie, że niektórzy mają już po dwa pnącza. Ja pilnie sieję, zbieram, nawożę SN i zośką i jestem jeszcze w lesie. Bo piórka nie wypadają w wystarczającej ilości.
     
    lonli and hiacynta like this.
  11. Daisy44

    Daisy44 Półbóstwo forum

    Dalej nie robię. Na moim koncie te ostatnie zmiany nie dzialają. Podjełam dobrą decyzję.
     
    hiacynta likes this.
  12. malgos63

    malgos63 Mieszkaniec forum

    Jeny no strasznie to zagmatwane :eek:
    Czy mógłby ktoś jakąś najkrótszą ścieżkę podać do itemów i pnącz plisss:p
     
    hiacynta likes this.
  13. hiacynta

    hiacynta Chodząca legenda forum

    Dwa rzędy już zdobyte, teraz odkryć itemy, brakuje mi trochę eventówki i piór. Na spokojnie do przodu, nie jest źle. Trochę jednak zbyt długi okres wzrostu roślin eventowych. Koło jak zwykle mi nie służy, nic nie mogę wykręcić a za realną kasę nic nie kupuję no chyba, że
    coś mi odbije. Życzę robiącym even powodzenia:)
     
  14. Makowiska

    Makowiska Generał forum

    Idzie Ci bardzo dobrze. A już żałowałaś, że zaczęłaś. Ale znam Cię sąsiadeczko i wiem, że skończysz. Ja też pnącza zdobyłam. Jeszcze itemy i finito.
     
    hiacynta and d_anulka like this.
  15. abask

    abask Fanatyk forum

    A ja jeszcze nie zaczęłam układać hehe :)
     
    hiacynta and gosiunia007 like this.
  16. lidia1963

    lidia1963 Komisarz forum

    nie mam na drzewie zadnej kłodki niebieskiej zebym gdziesz weszła i grala,ostatnio robilam gre gdzie sa na obrazku tajemnicze sadzonki i nic mi nie otwarlo zebym dalej grala,juz znalazłam bylo zasłoniete wywarami,a tak nie powinno byc
     
    hiacynta likes this.
  17. Karakuliambro

    Karakuliambro Książę forum

    A ja nie zaczęłam nawet rozsiewać!
    Ułożyłam bez problemu trzy pasjanse z dostępnych kart i nie wiem, czy robić czy odpuścić. Umiem grać w pasjansa, toteż wiem, że czasem układ kart może być tak niekorzystny, że nie da się ułożyć. Obawiam się, że nasieję zielska i wszystko pójdzie w ... niebyt.
     
    hiacynta likes this.
  18. abask

    abask Fanatyk forum

    6 x resetowałam i ani raz nie ułożyłam do końca. Mam gdzieś tę grę!
    Za siódmym razem zamknęłam okno i wyszłam.
    Mam dość.
     
  19. Iskierka95

    Iskierka95 Książę forum

    może nie pójdzie, ja jak nie mam ruchu to zamiast resetować patrzę jak karta by mi się przydała i ją wyciągam ,czasami potrzeba też następną wyciągnąć
     
    hiacynta and Karakuliambro like this.
  20. klopsikowa1

    klopsikowa1 Okazjonalny autor

    a powiedzcie, bo nie doczytałam - vzy te gry o gwiezdne talary to sie odblokowują dopiero na którymś etapie, czy trzeba spełniać jakieś specjalne warunki?
     
    hiacynta likes this.