Opinie Nowe projekty miejskie

Discussion in 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' started by Eviana, Dec 3, 2025.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Jest w Alpach w recyklingu
     
    diorina likes this.
  2. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    co może oznaczać zacznij 1 raz produkcję na stanowisku do produkcji? pliss pomocy:cry:
     
  3. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Alpy
     
  4. pies008

    pies008 Naśladowca mistrzów

    Miało być dopasowane do farmera. Alpy mam jeszcze (i tak pozostanie nadal) zablokowane, a w poleceniu mam zebrać 2 alpejskie drzewa -.-
    Kolejny bubel.
     
  5. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    no spoko, fajnie, że mi się wyswietlają zadania z Alp, których nie mam odblokowanych xD
     
    izabell2468 and -rockman666- like this.
  6. lonli

    lonli Aktywny autor

    W Dolinie Szarotek
     
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No i mam i to chyba na tyle :p[​IMG]
     
    bogusiak80 and izabell2468 like this.
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    He, he, no ładnie.8) BP wpadło na genialny pomysł zmuszania farmerów do obrabiania Alp.8)
     
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    I to by było na tyle:
    [​IMG]

    Na głównej itemy, pasza nastawiona rano na 24h, konwerter wpadnie, florenów nie wydam.

    Jest opcja zmiany.
    Na dzień dobry bym musiał wydać 2 FL (młyn, karmienie SP), a i tak nie mam pewności, że ponowne losowanie mi podejdzie.
    I tak przez 7 dni?
    Dziękuje, postoję.
     
  10. AGA1173

    AGA1173 Chodząca legenda forum

    U mnie tak

    [​IMG]

    zastanowię się czy wydam floreny-.-

    Raczej do wydawania florenów8)
     
  11. MOD_Ruda

    MOD_Ruda Fanatyk forum


    a nie możesz zamienić Zadania ?, ja zamieniłam- oka widzę 1fl :(
     
  12. mania4691

    mania4691 Koneser forum

    Co w Alpach trzeba zrobić z tym konwerterem?
     
  13. MOD_Ruda

    MOD_Ruda Fanatyk forum

    to co masz w zadaniu -przeczytaj polecenie co masz zrobić.
     
  14. mania4691

    mania4691 Koneser forum

    Ok, już zrobiłam.
     
    MOD_Ruda likes this.
  15. MOD_Ruda

    MOD_Ruda Fanatyk forum

    Na przyszłość proszę napisz całe polecenie co masz zrobić bo inaczej to nikt nie pomoże bo nie wie co masz wykonać ;)
     
  16. dorota444

    dorota444 Moguł forum

    a gdzie jest dżungla? Bardzo proszę o pomoc , mam zebrać 6 razy drzewo w dżungli, a nie wiem gdzie ona jest
     
    gosiagosia60 likes this.
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    to las tropikalny
     
    bogusiak80 and dorota444 like this.
  18. MOD_Ruda

    MOD_Ruda Fanatyk forum

    Na wyspie Las Tropikalny
     
    dorota444 likes this.
  19. mania4691

    mania4691 Koneser forum

    Ok:)
     
  20. dorota444

    dorota444 Moguł forum

    Dziękuje bardzo :)
     
    gosiagosia60 and MOD_Ruda like this.