Opinie Świetlikowe święto V - Dożynki 2025

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 19 listopada 2025.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. WERONII

    WERONII Ekspert forum

    Dziekuje za dożynki do zobaczenia za rok.
     
  2. Anneloes

    Anneloes Koneser forum

    Zawsze mi żal zapasów na dożynki ale w tym roku pomyślałam - a niech tam, misje hodowlane pokończone, po co ja trzymam te tysiące kolorowańców? No i poleciały, w sumie niewiele (głównie te najdroższe) i wystarczyło na miejscówkę w ogonie. Ogonie czwartego tysiąca, żeby było jasne xD No i fajnie. Stodoła nadal pełna a pucharek wpadnie ;)
     
  3. konopielka123

    konopielka123 Nadzorca forum

    Gratulacje !!! Jesteście WSPANIALI !!!
     
  4. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Gratuluję wszystkim :)
     
  5. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Blisko 1000 ale jednak nie trafiony ;)


    No i nikt z Polski nie trafił w 1000 8)
    Gratulacje dla wszystkich co zdobyli to co zamierzali :)
     
  6. ShaGGy778

    ShaGGy778 Hrabia forum

    Pierwsze dożynki, w których brałem udział. Pod koniec zabrakło mi czasu na wpłacanie. Myślałem, że wystarczy... ;)

    [​IMG]

    Pozostanie niedosyt. :p Ale za rok będzie lepiej. ;)
     
  7. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    Wielkie gratulacje dla wszystkich TOPowiczów którzy brali udział w tak wspaniałych dozynkach
     
  8. Tiger_Lily

    Tiger_Lily Stary wyjadacz

    Gratulacje dla wszystkich! BRAWO! Świetna robota :)

    P.S. Dobrze, że zwiększyli do 1000, bo na TOP500 bym się nie załapała :D

    [​IMG]
     
  9. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Oklaski i gratulacje dla wszystkich bioracych udział w TOP
    Czestujecie sie bo sie Wam...należy:music::inlove::music::inlove::music::inlove:

    [​IMG]
     
  10. jakleci.magdalena233

    jakleci.magdalena233 Młodszy ekspert

    ja prawie przegapiłam także wiem jak się czujesz, ledwo event przeklikałam byle pnacze zdobyć, super miejsce zająłeś gratulacje :inlove:
     
  11. anna0089

    anna0089 Książę forum

    i to jest spokój mistrza , mnie poniosło , ale co tam :D,296
     
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A ja w szoku [​IMG] nie myślałam,że przy moim lenistwie tyle nazbieram,żeby ZŁOTO zdobyć :inlove:
    Edit:jednak spadłam na 696
     
    Ostatnie edytowanie: 27 listopada 2025
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nie mam takich nerwów ja Benia.
    xD:cry:xD
     
  14. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Gratuluję wszystkim udziału w dożynkach i zajętych "upatrzonych" ;) pozycji.:inlove:
    Cieszę się kolejny raz, że mogłam brać udział w naszym farmerskim święcie - bo po co gromadzić te dobra w stodole.:p
    Do zobaczenia za rok.:)

    Małgosiu miło Cię widzieć po latach nieobecności - fajnie, że chociaż przez moment byłaś na liście TOP 2025.:)
     
  15. mirusinski

    mirusinski Stały bywalec

    też tyle wrzuciłem i mi pokazuję, że ja mam miejsce 946 a Ty 948:D niewiele brakowało aby nas wyrzucili poza 1000xDxD
     
  16. AngelGina

    AngelGina Generał forum

    Gratulacje dla wszystkich :)
    Było wspaniale :) piękne napisy :inlove: wspólna zabawa :)
    Ja też jestem mega zadowolona, zmieściłam się w pierwszym przedziale, a stodoła świeci pustkami- z tego raczej zadowolona nie jestem :D cóż, trzeba ją na nowo zapełniać ;)
     
  17. ShaGGy778

    ShaGGy778 Hrabia forum

    Ilość potrzebna do zmieszczenia się w top 1000 zwiększyła się niemal 2-krotnie względem ubiegłego roku. :eek:
    Zatem czapki z głów dla wszystkich co walczyli w tej nierównej walce, gratulacje! :)
     
  18. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    Jednak najlepsza polka 4 miejsce (się obudzili z pudła)
    WSZYSTKIM którzy spełnili swoje marzenia GRATKI a tym co się jednak nie udało taż GRATKI że próbowaliście;)
    Napiszę tylko tyle że wygrani i przegrani dziś nie zasną (adrenalina )- proponuję mleko z miodem xD
     
  19. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Ogromne gratulacje dla wszystkich, Grecia fantastyczny atak, chyba trochę czasu Ci zabrakło, żeby jeszcze dorzucić.
    Srebro jest moje - 1637, i jeszcze trochę zapasów zachomikowałam na przyszły rokxD:music::inlove:
     
  20. Kala

    Kala Stary wyjadacz

    Bravo, gratulacje dla wszystkich :):)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.