Opinie Mózgi i okazje

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 8 października 2025.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. wieśniak2

    wieśniak2 Forum Pro

    jejku,,,,,co zrobić, żeby te wypadalce jakoś leciały ??? przecież to koszmar. nawet z badyla wypada max 30szt dyni a on niby rośnie 5,5h...pomocy
     
  2. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

  3. -Gargamel-

    -Gargamel- Analityk forum

  4. freska_kreska

    freska_kreska Fanatyk forum

    Zaczynam sianie. Wypadajki masakra, tylko 600.
    Węgrzy wstawili rozwiązania od 32 do 45 -> TU
     
  5. 3mimoza7

    3mimoza7 Stary wyjadacz

    Witam farmerskie duszki;)

    na obecna chwile 23 /61 ,
    oj, daleka droga jeszcze czeka, ale nie dam sie,
    na noc posialam baklazan, wypadlo 160 wypadajek z dwoch polan,
    jedyna nadzieja to baklazan ;)
    Pozdrawiam i, nie dajmy sie;)
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie dość, że wylotki to tragedia, to jeszcze nie mogę grać na telefonie - ani przez przeglądarkę, ani przez aplikację mobilną, bo w przypadku pierwszym wymaga to anielskiej cierpliwości, a w drugim Pełnię nawiedziły wiecznie kręcące się kwiatki-.-:mad:-.- Wirowidła przeklęte8)xD8)
     
    Ostatnie edytowanie: 11 października 2025
  7. Marianka2011

    Marianka2011 Analityk forum

    czy ktoś ma ściągę od 21do 31 poziomu?
     
  8. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    post 75
     
  9. $-$farmer$-$

    $-$farmer$-$ Młodszy ekspert

    37 /61 czaszkowego kwiatu full - tylko wypadajek brak
     
  10. freska_kreska

    freska_kreska Fanatyk forum

    U mnie normalnie czas leci (miałam wstawiona karme na 5h i zostało 1,5h).

    Koło nie chce współpracowac. 100 wejściówek i 0 bonusów do plonów. Tragedia jakaś ... Mam 13k rośliny jedynie dzięki dyniowym.
     
  11. MOD_Ruda

    MOD_Ruda Fanatyk forum

    U mnie na razie 1 item na pnączu a drugi na polu traci + ale właśnie się zastanawiam czy nie postawić na Pełni 8).
     
  12. lidia1963

    lidia1963 Komisarz forum

    jaki jest czas na ulozenie ukladanki zeby dostac bonusa,nigdzie nie pisze
     
  13. MOD_Ruda

    MOD_Ruda Fanatyk forum

    Po lewej stronie u góry włącza się czas układanki, proszę zerknij przy układaniu, czas jest różny w zależności od trudności ułożenia.
     
  14. lidia1963

    lidia1963 Komisarz forum

  15. hiacynta

    hiacynta Chodząca legenda forum

    Ja mam wykonane 31/61 do pnącza pozostało wykonać 6 zadań. Itemy ze sklepiku już wykupione. Problem jak u wszystkich to wypadajki. Ogólnie mówiąc nie jest źle. Życzę wszystkim powodzenia i trzymam kciuki;)
     
  16. SiljeArgrimsdotter

    SiljeArgrimsdotter Wielki mistrz forum

    Oj jestem grubo do tyłu, bo dopiero 9/61... to wszystko wina wypadajek!!!
     
  17. karol540

    karol540 Forum Pro

    na razie zasiadlem na 32 zadaniu trzeba uważać na 13 tam można polec ale da się
    bez pomocy naszych sąsiadów i braci byśmy polegli
    życzę powodzenia w ukladaniu i milego dzionka
     
  18. bogusiania

    bogusiania Hrabia forum

    Stan układanek - 29/61. Z 2 pól bakłażana z 5 gałązkami pnącza na zwiększenie wypadajek i 3 itemami na polu + 10 magicznych drzew - aż i tylko 200 jesiennej dyni. Więcej chyba wycisnąć się nie da...Bakłażana można zbierać 3 razy dziennie - rośnie z upiornym bukietem w złotym slocie, wodą i qpą tylko 6:55 h...Itemy też wykupione, 2 z nich stoją w nawiedzonym domu, ten z plusem - w pasku. Sprawnego układania upiornych przedmiotów i miłego dnia dla wszystkich:)
     
    Ostatnie edytowanie: 11 października 2025
  19. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    W akcie desperacji (prawie):p postawiłam magiczne drzewa , niby zbiera sie je raz dziennie ,ale zawsze to jedna wypadajka więcej z każdego :)
     
  20. MOD_Ruda

    MOD_Ruda Fanatyk forum


    Aga ja mam cały czas wystawione 23szt na Wyspie Skarbów 8).
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.