brak możliwości odbioru prezentu

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by .dorotka01., Jul 26, 2025.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. .dorotka01.

    .dorotka01. Cesarz forum

    nie mogę dzisiaj odebrać prezentu z kalendarza cały czas kręci się złote kółko
     
  2. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Spróbuj poklikać w różnych miejscach tego kółka (u mnie w dolnych partiach)
    Też miałem problem i to pomogło
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    misiek1978 dziękuję za pomoc. Ja krążę kursorem w miejscu prezentu aż pokaże się taka rączka i wówczas klikam.

    .dorotka01. czy udało się odebrać prezent?
     
  4. .dorotka01.

    .dorotka01. Cesarz forum

    Z telefonu nie mogę od razu mnie wywala z gry spróbuję wieczorem z kompa jak wrócę do domu ale bardzo dziękuję za pomoc
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    W takim razie wątek zostawiam jeszcze otwarty, daj znać wieczorem.
     
  6. zosia1953

    zosia1953 Stały bywalec

    ja w ogóle nie mam kalendarza gdzieś się zapodział
     
    shashua likes this.
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    zosia1953 sprawdź proszę w zegarze eventowm:

    kl.png
     
    katarzynaz likes this.
  8. zosia1953

    zosia1953 Stały bywalec

    jest bardzo dziękuję
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę, cieszę się, że problem rozwiązany.
     
  10. RomulusAdamus

    RomulusAdamus Młodszy ekspert

    kółko się kręci , zegar ewentowy raz jest , raz go nie ma, na zakładce z newsami kalendarza brak...
    tylko proszę mi nie mówić o przelogowaniu się i wyczyszczeniu 'ciasteczek'' -.-
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zegar eventowy jest cały czas a ikona kalendarza może zmienić miejsce bo przybyła ikona Utylizatora, w Newsach i w mieście też Utylizator zajął miejsce kalendarza.
    Czy próbowałeś przesuwać kursor po tym kręcącym się kółku na planszy kalendarza i w żadnym miejscu nie pojawiła się "rączka" do kliknięcia?
     
  12. RomulusAdamus

    RomulusAdamus Młodszy ekspert

    powtórzę : ''zegar ewentowy raz jest , raz go nie ma,''. z kursorem się udało ale nie było info o dopisaniu nagrody
     
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    RomulusAdamus to warto jednak wyczyścić pamięć przeglądarki (od początku) i/lub sprawdzić działanie gry na innej przeglądarce lub kliencie.
     
  14. RomulusAdamus

    RomulusAdamus Młodszy ekspert

    ile razy mam to wykonać? 5 razy a może wystarczy 3.... myślę że możemy zakończyć ten wątek, miłego weekendu.
     
  15. .dorotka01.

    .dorotka01. Cesarz forum

    udało się dziękuję za pomoc można zamknąć
     
  16. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Proszę bardzo i temat zamykam.
    Miłego wieczoru.
     
  17. lrenowo

    lrenowo Forumowy żółtodziób

    wyczyszczone od 17 nic nie działa..i nie mam go z wykrzyknikiem...
     
  18. -ig54

    -ig54 Czeladnik forum

    gdzie prezent do odebrania...nie mogę odebrać,,,do miasta nie wpuszcza i na wykrzykniku nie ma..kpina tyle godzin i nie działa
     
  19. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Proszę przeczytać poprzednie posty.
    I teraz zamykam skutecznie.
     
Thread Status:
Not open for further replies.