brak możliwości odbioru prezentu

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika .dorotka01., 26 lipca 2025.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. .dorotka01.

    .dorotka01. Cesarz forum

    nie mogę dzisiaj odebrać prezentu z kalendarza cały czas kręci się złote kółko
     
  2. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Spróbuj poklikać w różnych miejscach tego kółka (u mnie w dolnych partiach)
    Też miałem problem i to pomogło
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    misiek1978 dziękuję za pomoc. Ja krążę kursorem w miejscu prezentu aż pokaże się taka rączka i wówczas klikam.

    .dorotka01. czy udało się odebrać prezent?
     
  4. .dorotka01.

    .dorotka01. Cesarz forum

    Z telefonu nie mogę od razu mnie wywala z gry spróbuję wieczorem z kompa jak wrócę do domu ale bardzo dziękuję za pomoc
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    W takim razie wątek zostawiam jeszcze otwarty, daj znać wieczorem.
     
  6. zosia1953

    zosia1953 Stały bywalec

    ja w ogóle nie mam kalendarza gdzieś się zapodział
     
    shashua lubi to.
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    zosia1953 sprawdź proszę w zegarze eventowm:

    kl.png
     
    katarzynaz lubi to.
  8. zosia1953

    zosia1953 Stały bywalec

    jest bardzo dziękuję
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę, cieszę się, że problem rozwiązany.
     
  10. RomulusAdamus

    RomulusAdamus Młodszy ekspert

    kółko się kręci , zegar ewentowy raz jest , raz go nie ma, na zakładce z newsami kalendarza brak...
    tylko proszę mi nie mówić o przelogowaniu się i wyczyszczeniu 'ciasteczek'' -.-
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zegar eventowy jest cały czas a ikona kalendarza może zmienić miejsce bo przybyła ikona Utylizatora, w Newsach i w mieście też Utylizator zajął miejsce kalendarza.
    Czy próbowałeś przesuwać kursor po tym kręcącym się kółku na planszy kalendarza i w żadnym miejscu nie pojawiła się "rączka" do kliknięcia?
     
  12. RomulusAdamus

    RomulusAdamus Młodszy ekspert

    powtórzę : ''zegar ewentowy raz jest , raz go nie ma,''. z kursorem się udało ale nie było info o dopisaniu nagrody
     
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    RomulusAdamus to warto jednak wyczyścić pamięć przeglądarki (od początku) i/lub sprawdzić działanie gry na innej przeglądarce lub kliencie.
     
  14. RomulusAdamus

    RomulusAdamus Młodszy ekspert

    ile razy mam to wykonać? 5 razy a może wystarczy 3.... myślę że możemy zakończyć ten wątek, miłego weekendu.
     
  15. .dorotka01.

    .dorotka01. Cesarz forum

    udało się dziękuję za pomoc można zamknąć
     
  16. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Proszę bardzo i temat zamykam.
    Miłego wieczoru.
     
  17. lrenowo

    lrenowo Forumowy żółtodziób

    wyczyszczone od 17 nic nie działa..i nie mam go z wykrzyknikiem...
     
  18. -ig54

    -ig54 Czeladnik forum

    gdzie prezent do odebrania...nie mogę odebrać,,,do miasta nie wpuszcza i na wykrzykniku nie ma..kpina tyle godzin i nie działa
     
  19. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Proszę przeczytać poprzednie posty.
    I teraz zamykam skutecznie.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.