G&T październik 2024

Discussion in 'Archiwum - pozostałe działy' started by Marrylan, Oct 9, 2024.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
?

Październikowa edycja G&T była:

  1. Rozbiła bank, wszystkie sejfy i skarbiec Alibaby.

    45.0%
  2. Trzy kroki w przód, jeden w tył ale ogólnie do przodu.

    35.0%
  3. Jak po grudzie, same kłody pod nogi leciały.

    5.0%
  4. Julian próbował zrobić budyń w dyniowym lampionie, ale wyszedł placek dyniowy.

    5.0%
  5. Nie wiem, nie widziałem, na grzybach byłem/łam.

    5.0%
  6. Ząb zupa zębowa, dąb zupa dębowa (upiorna).

    25.0%
  7. A czarnym koniem tych zawodów został... głóg

    30.0%
Multiple votes are allowed.
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Witam Was w tej prawie Halloweenowej edycji :) Upiorne dęby przejęły dowodzenie i przejęły balon :p A Kapitan gdzieś tam na głogu siedział i balansował ;) Ta edycja przerosła moje najśmielsze marzenia. a to dzięki Wam przede wszystkim i cudownym niespodziankom od Was :inlove: Dziękuję :inlove: A Wy ile skarbów złowiliście? Usiądźcie pod dębem i napiszcie ;)
     
    Last edited: Oct 9, 2024
  2. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Kurcze no żadna odpowiedź mi nie pasuje xD
    Ale fajna była ta edycja, może dlatego, że nie wszyscy szukali tego samego 8)
    Albo inaczej: owszem, wszyscy szukali tego samego, ale folder "to samo" zawierał kilka pozycji, wielka radość xD


    Aha, relatywnie niewielu nowych i powracających - czy należy się już zacząć martwić...?
     
  3. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Głóg,dąb,skowronek a wszystko włóczką owinięte. Dostałam ładny prezent (Benia:inlove:) zdobyłam pomarańczowe Shire w balonie. A tort będę musiała sobie sama upiec bo kawałka tortu nie dostałam, Edycja nie lepsza i nie gorsza od poprzedniej
     
  4. iamann

    iamann Książę forum

    hej :) dzięki za zabawe, prezenty i wymiany :)
     
    Marrylan and kudlaty147 like this.
  5. kudlaty147

    kudlaty147 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dziekuje wszystkim sąsiadom i znajomym i tym co poznalemza Wspanialem prezenty i wymiany
    Pisze ogolnie zeby nikogo nie pominac
    Do nastepnego G&T
    pozdrawiam
     
    Marrylan likes this.
  6. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    U mnie to GT uważam za udane,bardzo dobrze spisał się balon i to on zasługuje na wyróżnienie.Nie wspomnę o prezentach jakimi oberwałam znienacka za które dziękuję :inlove:. Było by jeszcze lepiej gdyby mi się chciało sciagnąć kilka Jaśków z pól ale niech sobie tam siedzą.Tym razem rządziły petardy z głogiem ;)
     
    Sookie, kudlaty147 and Marrylan like this.
  7. MaraAcoma

    MaraAcoma Fanatyk forum

    Tragedia, dobrze że chodziłam na grzyby , chociaż był z nich zbiór .
     
    hapsak89, Sookie and Marrylan like this.
  8. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Kolejne G&T, w którym nie wzięłam udziału. Firma bardzo dba o mój czas i zasoby, więc od jakiegoś roku moja sówka jest nielotem. Taki drobny problem, który tak na prawdę wyklucza a przynajmniej mocno ogranicza zawieranie umów na wymianki, czy chociaż wysłanie prezentu komuś, kogo jeszcze nie mam w znajomych.
     
    Marrylan likes this.
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Zakończyła się już kolejna edycja zatem dziękuję za głosy i poproszę kłódeczkę ;)
     
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zgodnie z prośbą temat zamykam i archiwizuję.
     
Thread Status:
Not open for further replies.