spowolnione otwieranie stron (mulenie ciąg dalszy)

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by antonina-farmerska, Jun 30, 2024.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    dzień dobry ,oczywiście zależy dla kogo.
    U mnie nie mogę wejść ,jak załaduje sie strona po obejrzeniu płacht nie udaje sie wejść na targ konieczne jest odświeżanie po czym około 3 minuty jeżdżą owce przy próbie zakupu kupy.
    Ciastka i CCleaner odpalam rutynowo po otwarciu komputera ,światłowód i szybki internet nie jest tego przyczyną. Może jednak to wina serwerów BP?
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Możliwe, że jest obecnie zalogowana większa liczba Graczy niż zwykle i serwer gry jest przeciążony ale z tym to raczej nic nie zrobią a możliwe też, że przeciążona jest sieć internetowa bo obecnie nie widzę większej liczby zgłoszeń a wątków dotyczących problemów z grą jest w dziale otwartych już kilka.
    Napisz proszę do PT w celu sprawdzenia konta.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    możesz zamknąć skoro przyczyną spowolnienia gry jest obecność w niej graczy to ja sie też wyloguję ktoś będzie miał lepiej8)
     
  4. Lunari78

    Lunari78 Komisarz forum

    mi się kalendarz nie wczytuje z nusami
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Czy to gra online czy to sieć internetowa przy dużym obciążeniu może być spowolniona.
    A skoro można to temat zamykam.

    Lunari78 otwórz proszę własny wątek i dokładnie opisz problem.
     
Thread Status:
Not open for further replies.