Opinie Noc strachów kujonów (Komiksy Pandy)

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by BA_Marion, Oct 25, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Z poradnika:

    "Głównym źródłem ww. wzmacniaczy jest eventowa minigra "Zatrzęsienie komiksów". Każdego dnia będzie możliwość rozegrania 2 darmowych minigier. Będą one udostępniane każdego dnia o północy, z tym że ich liczba nie może być wyższa niż 2. Oznacza to, że jeśli danego dnia Gracz rozegrał 1 minigrę z puli darmowych, o północy zostanie mu dopisana tylko 1 gra."
     
  2. hiacynta

    hiacynta Chodząca legenda forum

    Chodzi o to, że o 24:00 nie zaglądałam do komiksów bo byłam przekonana, że zbiór jest o 2;00 czyli powinno się tam znajdować 1-2 gry do zebrania a jest w dalszym ciągu 0 mamy już 16:11 i zegar wskazuje czas zbioru za prawie 10 godzin
     
    Ciasteczkowa♥ and dora4370 like this.
  3. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    U mnie czas pozostały do dopisania nowych darmowych wejściówek wyświetla się już prawidłowo:
    upload_2023-10-27_16-16-20.png

    2 darmowe wejściówki każdy dostał na start eventu. O północy zostały dopisane nowe 2 darmowe wejściówki (nieważne co pokazywał zegar, dopisanie nastąpiło). W sumie do tej pory można było rozegrać max 4 darmowe gierki. Nie rozegrałaś ich tylu? W ogóle nie grałaś dzisiaj?
     
  4. majka47

    majka47 Komisarz forum

    Dostałam jakiś item_Salon człowieka -Dyni +,gdzie to szukać? Już znalazłam.Można zamknąć.
     
    Last edited: Oct 27, 2023
    Ciasteczkowa♥ and hiacynta like this.
  5. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    To item, więc znajdziesz go tam gdzie masz wszystkie inne itemy. Nie da się go ustawić na polanie eventowej, więc szukaj w inwentarzu będąc poza nią.
     
    Ciasteczkowa♥ and hiacynta like this.
  6. bogusiania

    bogusiania Hrabia forum

    We wcześniejszych wpisach graczy jest podana mechanika tej prostej, naprawdę nieskomplikowanej, krótkiej gierki. Ja napiszę, jak robię po swojemu. Najpierw trzeba wybrać, jaką chcemy nagrodę - wybieram wzmacniacz do fabryczki, bo szybciej uzyskam najbardziej wartościowe serduszka. Pod 3 kolumnami półek z książkami są półki bez książek, na które trzeba ustawić komiksy z lewej strony tak, żeby zapełnić luki w najwyższych półkach. Najpierw przenoszę książki z lewej strony na pojedynczą półkę - to bez problemu, bo przeważnie brakuje 3 lub 4 książek u góry i to widać od razu, chyba, że są 2 takie same układy książek z lewej strony, ale jak dam zły, to wyświetlą się u góry na czerwono książki. Znaczy,że zły wybór i trzeba szybko zmienić na takie komiksy bez mola. Zostają do uzupełnienia tylko 2x 2 półki. I tu nic nie myślę, tylko przekładam szybciutko, aż do prawidłowego ułożenia. I nie ma znaczenia, czy używam najpierw książek z molem, czy bez. Są maks. tylko 4 rodzaje przełożenia układów, więc łatwo, prosto i przyjemnie, zawsze zdążę zebrać po 2 nagrody z każdej gierki. Te mole to dla utrudnienia, albo urozmaicenia, żeby nie było za prosto i za nudno :)
     
    Last edited: Oct 27, 2023
  7. grania.

    grania. Baron forum

    Oczywiście chciałam odpalić +6 dla drzewek oraz je przyspieszyć, ale oczywiście za szybko kliknęłam i przyspieszyłąm zwierzaki, które dojdą dopiero po 20-tej, normalnie pociachać się idzie. a nowe przyspieszacze dopiero po północy... Eeeeh łajza ze mnie
     
  8. hiacynta

    hiacynta Chodząca legenda forum

    Właśnie się przelogowałam i zmienił mi się czas, ale powinnam mieć (tak uważam) 2 darmowe gry. Dzisiaj nic nie rozgrywałam. Trudno będę teraz bardziej uważna.
    To nie tragedia, od tego się nie umiera, gram dalej.
     
    Last edited: Oct 27, 2023
  9. kaska860

    kaska860 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dziękuję Tobie :)
    Twoja metoda jest dla mnie najlepsza. Dziś z palcem w nosie zmieściłam się w czasie z obiema gierkami :).
     
  10. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Pomoc techniczna bardzo łatwo może to sprawdzić. W przypadku tego eventu widzi jak na dłoni ile gier zostało rozegranych, o której godzinie, z wykorzystaniem których wejściówek (darmowych czy płatnych). Jeśli chcesz, możesz do nich napisać:)
     
    Ciasteczkowa♥ and hiacynta like this.
  11. hiacynta

    hiacynta Chodząca legenda forum

    Dzięki, przemyślę. Jeśli ja coś namieszałam nie chciałabym wyjść na głubka;)
     
    Ciasteczkowa♥ and BA_Marion like this.
  12. AladdinSane

    AladdinSane Fanatyk forum

    cieszę się, że ktoś zrozumiał co napisałem - starałem się jak najprościej, ale mam wrażenie, że miałbym kłopoty ze zrozumieniem samego siebie....
    metoda realnie szybka, przetestowana na "rodzinnych"....
     
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    mlyn sie zawiesil..niby 4 jednostki paszy zrobione a nakarmic sie nie da
     
  14. kasiamoja1

    kasiamoja1 Forum Pro

    nic nie rozumiem, gdzie się wpłaca te dynie itd . Będę wdzięczna za pomoc

    Już wiem :)
     
    Ciasteczkowa♥ and hiacynta like this.
  15. bogusiania

    bogusiania Hrabia forum

    Do paska postępu, ale najpierw najlepiej serduszka z automatu do gier, bo mają najwyższą wartość, a dynie dajemy na końcu, po owocach,żeby za dużo nie wpłacić, bo szkoda przepadającej nadwyżki. Ew. we młynie kręcimy z dyń i owoców dyskietki do fabryczki automatu z grami :)
     
    Last edited: Oct 27, 2023
  16. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Rozegrałam jedną gierkę i już wiem, że nie lubię tej mechaniki. Chyba odpuszczę jednak ten ewent.
     
  17. PolakM

    PolakM Książę forum

    W jakim czasie trzeba zrobić mini grę żeby otrzymać wzmacniacz ten co przyspiesza zbiór pikselowych serduszek
     
    Ciasteczkowa♥ and hiacynta like this.
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Najpierw trzeba go wybrać jako docelowy, przed rozpoczęciem mini gry.
    [​IMG]

    Gra za każdym razem domyślnie ustawia wybór na +6 do owoców.
    Dla fabryk (serc) jest ten na samym dole.
    Bonusy w zaznaczonej kolumnie są przyznawane bez względu na czas mini gry.
    Dodatkowe (za plusikiem) są za zrobienie mini gry w określonym czasie.
    Nie zwróciłem nawet dokładnie uwagi ile czasu jest na gierkę.
    1:30 min., 2:00 min. ?
     
  19. hiacynta

    hiacynta Chodząca legenda forum

    Podpowiedzcie gdzie znajdę skrzynię niesamowitych zagadkowych drzew. Kurczę nie mogę jej znaleźć;)
    Mam coś takiego w towarach konsumpcyjnych
    [​IMG]
    Czy to błąd?
     
    Last edited: Oct 27, 2023
    Ciasteczkowa♥ likes this.
  20. Dahag

    Dahag Naśladowca mistrzów

    Musisz je zebrać z itemów a potem będą w inwentarzu razem z innymi skrzniami
     
Thread Status:
Not open for further replies.