Opinie Neonowa opera rockowa

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by BA_Czerwona, Jun 14, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. incasent

    incasent Ambasador forum

    Przy BB 1.200 raczej nie będzie potrzebne :)
    Myślę że 700 wystarczy, może nawet mniej :)
     
  2. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Wyciągnęłam zapakowane owieczki z oazy, ale resztę wpakuje w weekend, mam nadzieję, że plotki się potwierdzą i będzie promocja w oazach ;).
    Interesuje mnie za to inna sprawa. Zwykle po evencie neonowym można było produkować neonowe zagrody w warsztaciku w mieście. Tym razem nie ma o tym wzmianki w poradniku. Pojawiły się też różowe i czerwone ulepszenia (niestety tylko w koszyku>:().
    Ciekawa jestem czy można będzie produkować te ulepszenia w warsztacie?
     
  3. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    no to po evencie :)
     
  4. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ale jak to
    300 pałeczek potrzebne na całość
    300 x 4 owce do oazy = 1200

    Chodziło mi o sam wsad owieczek do oazy

    źle liczę ? :sleepy:
     
  5. abask

    abask Fanatyk forum

    Gdyby tak liczyć to ok. Ale są zwroty i wsadza się też te otrzymane kolorowe. Ja wystartowałam z 268 owieczkami i na chwilę obecną brakuje mi jakieś 40 patyczków do końca. Owiec zabraknie.
     
  6. incasent

    incasent Ambasador forum

    Przy BB często masz spory zwrot. Wrzucisz 4 owieczki, a wyjmiesz z oazy 3.
    Myślę, że nawet 600 wystarczy :)
     
  7. ola88888

    ola88888 Baron forum

    Ja wzialam tylko piccolo po prawej. Reszty nie robie.
     
  8. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum



    A to teraz mom zagwozdkę ;)xD

    a racja no
    Dzięki za wyjaśnienie :) tyle się robiło hodowlany a jakoś nie brałam pod uwagę że straty mniejsze
     
  9. abask

    abask Fanatyk forum

    Tak czy siak uważam, że wymagana ilość pałeczek to troszkę ( nawet nie troszkę) przegięcie.
     
  10. Aisha1969

    Aisha1969 Generał forum

    10/12 z pikolo kwieciste i parasolka :inlove:xD muszę zwolnić bo zadyszki dostałam xD

    myślę teraz czy robić ostatni krok bo coś ta neonówka mocno droga 85 pałeczek x4 owce zombi :music:
     
    Last edited: Jun 15, 2023
  11. abask

    abask Fanatyk forum

    Ja nawet nie dam rady jej zrobić bo mam 0 owiec. Trudno.
     
  12. skretnik

    skretnik Ekspert forum

    :pxD ja mam ich załe 0.
     
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Też nie zrobię-może dokulam się do drugiego picolaka..Owiec brak,6/12 mam a tylko 3 zagrody,pomarańczowe,co prawda i z"dodatkami"z jednej zagrody 5 sztuk,no ale...-.-
     
  14. abask

    abask Fanatyk forum

    Skończyłam ale bez neonowej i git. Nie zależy mi bo nie lubię neonowych wystawiać. A więc przeżyję jej brak :)
     
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Te neonowe są całkiem atrakcyjne naG&T ;) Tyle,że może nie w mrokach ale...:pPewnie mi się nie uda,lecz płakać nie będę
     
  16. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Pytaliśmy o to. Owieczki-zombie rządzą się trochę innymi prawami, niż inne zwierzaki. Możliwość ich hodowli (w zagrodach) jest ograniczona do dni Pełni księżyca. Do produkcji czerwonych czy różowych zagród/warsztatów oraz neonowych zagród potrzebne są kolorowe zwierzaki z wyższych poziomów. Tymczasem w grze mamy co najwyżej radioaktywną owcę-zombie. Niewykluczone, że kiedyś się to zmieni, nie takie rzeczy Farma widziałaxD Ale wyhodowanie owiec-zombie z 8 poziomu to całkiem inna bajka niż w przypadku innych zwierząt i nie wiem, jak Twórcy by to rozwiązali...
     
  17. Aisha1969

    Aisha1969 Generał forum

    wystawiłam na pole 8 zagród zombi co 1,38h zbieram 24 zombiaki ,powoli ale zrobię ostatni krok ;)xD
     
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    1:38?co z nimi robisz?
     
  19. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Dziękuję za odpowiedź. Wiem, że owce zombie to troszkę inna bajka, ale skoro ktoś pokusił się o wprowadzenie różu i neonu, to liczyłam po cichu, że będzie można produkować te zagrody. Co prawda nie ma wyższych poziomów klonów, ale można by zwiększyć ilość owiec potrzebnych do produkcji, albo oddać owce z kilku poziomów. W końcu przy kolorowaniu owiec były też misje z owcami i produktami (jak przy każdym innym kolorowaniu, choć zadań było mniej) więc liczyłam, że i z zagrodami będzie podobnie :)
    Co tu kryć, lubię kolorki, ale nie aż tak, żeby kupować koszyk za 120 zł dla jednej róż zagrody.

    Ale tak jak piszesz, na Farmie różne cuda się dzieją, może i w tej kwestii coś się zmieni ;):p
     
  20. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Ja patrzę na to tak - skoro już w grze się coś pojawiło (tak jak te czerwone, czy różowe ulepszenia w koszykach), to nie po to, żeby ograniczyć się do tego jednego koszyka i koniec. Jak nie wcześniej, to później, jak nie tak, to siak, ale myślę, że dostępność tych zagród jakoś zostanie rozszerzona (to moje prywatne przemyślenia, a nie wiedza):)
     
Thread Status:
Not open for further replies.