Magiczna Kocia Chata

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by stokrotka76, Sep 15, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Witajcie bywalcy i goście.
    Rozpaliłam ogień w kominku i czekam na kogoś kto wpadnie na pogaduchy. Jakoś tak samotnie dziś się czuje. Kocice poszły poszaleć gdzieś na śniegu - ale już ciemno i nic nie widać. Nachodzą mnie tęskne myśli o mojej dawnej ukochanej psince - owczarku podhalańskim ( Bella) :sleepy::sleepy::inlove:. Tak pisze chaotycznie może tym razem uda się coś zostawić zanim mnie z forum wyrzuci. Ostatnio nawet nie zdążyłam Stokrotce odpowiedzieć. Pozdrawiam Ela
    [​IMG]
     
    Anetta41, ryba4862 and carlain21 like this.
  2. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Witaj Elu :D zawsze mówiłam, że listopad jest depresyjny, ale dobrze, że już się kończy i zapanuje świąteczna atmosfera :) a przy takim kominku z lampką dobrego wina można mieć tylko piękne myśli :D
     
    ryba4862, Hesarenka64 and carlain21 like this.
  3. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Dziękuję za podniesienie na duchu
    Zostawiam mały przybornik na dziś może się komuś przyda - miłych chwil
    [​IMG]
     
    ryba4862 and carlain21 like this.
  4. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Witaj Elu:)

    Kominki są takie piękne, w takie chłodniejsze wieczory,zimowe noce są doskonałe:)
    Tworzą nastrój,dają ciepło:)
    Szkoda,że nie mam kominka lub chociaż namiastki:)

    Usiądź sobie,włącz nastrojową muzyczkę, zrób dla siebie coś przyjemnego, popraw sobie humor:)
    Poczujesz się troszkę lepiej:)
     
    ryba4862 and Hesarenka64 like this.
  5. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Wszystkowiedząca wyrocznia

    Wiem wiem i rozumiem to, że teraz jak jest sama to już nie ma jak bawić się w berka no bo jak sama ze sobą:eek: a na imię mam Beata :)

    Dziękuję w imieniu Duśki, ja też ze słoneczka skorzystałam :0
     
    Last edited: Nov 29, 2014
    ryba4862 and Hesarenka64 like this.
  6. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór:)

    Beato miło mi Cię poznać:)

    Powodzenia w czasie eventu,ale i nie tylko:)

    Pozdrowionka.

    Dobranoc:)

    Kolorowych,pięknych snów:)
     
    ryba4862, stokrotka76 and Hesarenka64 like this.
  7. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Witajcie xDxD
    Dziś mam dzień wypieków. Zostawiam pierwszą blaszkę. Miło że wpadł ktoś nowy, witaj Beatko :D.
    Jak koty samotne to mają dziwne pomysły, zostawię więc im towarzystwo;)
    Smacznego i powodzenia we wszystkim na cały dzień i resztę miesiąca.


    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
     
    ryba4862 and carlain21 like this.
  8. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Witajcie :)
    Nowy event :)Sieję , zbieram i tak w kółko 8)
    Urodzinki i parapetówka były bardzo udane :)
    Eluś , pyszne wypieki , kotki słodziutkie xD
    Beatko , zaglądaj częściej :)
     
    Hesarenka64 likes this.
  9. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witaski :)

    Ależ te małe kociaki to słodziaki mmmmmmmm zamiziałabym :p
    Przypomniały mi się czasy jak moja przygarnięta kocica odżywiła się już na moim garnuszku, nabrała wigoru i ..zachciało jej się amorów. Oczywiście efekt znany, nie koniecznie chciany. Była jeszcze na tyle dzika, że nie próbowałam jej łapać bo strasznie bała się ręki ( chyba ktoś ją bił) więc z wizytą u weta czekałam. Wiedziałam, że nadszedł dzień rozwiązania, łaziła za mną jak pies, pewnie sama bidula nie wiedziała co sie z nią dzieje. Naszykowałam tekturowy karton (taki większy, wycięłam dziurę na wejście, wymościłam) na tarasie przy samiuśkich drzwiach w rogu żeby mieć cały czas na oku, i delikatnie ją tam wepchnęłam. Chciałam żeby sie tam okociła ale wyszła i polazła do sąsiada ( działka 1,5 ha). Mąż twierdził, że przyprowadzi dopiero jak odchowa i tu niespodzianka... raniutko cały przychówek był w kartonie a kotka czekała na swoją miskę :D Jak troszke podrosły to wszystkie wskakiwały na kanapę i tak koło mnie spały...cudne czasy :)
     
    Hesarenka64, ryba4862 and stokrotka76 like this.
  10. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Hej dziewczyny :)
    Czarodziejko, aż ciepło robi się na sercu jak czyta się takie opowieści :) Jak bardzo czuła się pewna w Twoim obejściu...ja nigdy nie miałam okazji cieszyć się takimi maluszkami bo zawsze mam kocich facetów...taka karma :D

    Od siania i zbierania odpoczywam bo eventu nie robię :D

    Renia znowu zaskoczyła udaną stylizacją :D

    Pozdrawiam :)
     
    Hesarenka64, ryba4862 and carlain21 like this.
  11. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    Witajcie:)

    Beata ma wspaniałe wspomnienia:)

    Widzisz Stokrotko masz takich wspaniałych kocich towarzyszy:)A może chociaż na SP byś się skusiła, ja np. mam już wykonane całe 6 zadanie a teraz wybieram nagrody:)

    Chociaż pewnie Cię nie namówię,bo gdybyś zaczęła, to chciałabyś cały event zrobić:)

    W 6 jest w sumie 50szt SP,trochę szkoda:)

    A Ty niczego sobie nie znalazłaś na świąteczną kreację, pytam,wiem,że szukałaś?

    Pozdrawiam.
     
    Hesarenka64, ryba4862 and stokrotka76 like this.
  12. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Karola, widzę, że już mnie troszke znasz albo wszystko albo nic :D :D :D a tak naprawdę to miałam mało czasu, syn szykował sie do córki do Edynburga, zakupy, prezenty i takie tam sprawy zajęły mi troszkę czasu więc zbieranie roślinek , które rosną krótko odpuściłam sobie ale SP zawsze szkoda ale trudno, już pogodziłam się ze stratą ;)

    Materiały na kiecki są ale jakoś nie mogę się zdecydować i lubię to co mam :D najlepiej byłoby dołożyć do tego świąteczny akcent...no nie wiem, pomyślę :D
     
    Hesarenka64, ryba4862 and carlain21 like this.
  13. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Już czytałam kilka razy podczas eventów,że wszystko doprowadzasz do końca:)
    A jak nie to nie robisz i koniec kropka.

    A to przecież nie ma jeszcze wolnego w szkole:)
    To same przyjemności miałaś do wykonywania:)
    Na Święta jednak chyba wróci?
    Skoro lubisz tę co masz to poproś o świąteczny dodatek:)

    A ja zobaczę roślinek mam już więcej niż wypadajek:)
     
    Hesarenka64, stokrotka76 and ryba4862 like this.
  14. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Zgadza się Karola, że nie ma jeszcze wolnego w szkole ale pojechał tylko na tydzień więc nie jest to jakiś wielki problem :D takie kontrolowane wagary :D
    Tak, wyszykowanie go na ten wyjazd to prawdziwa przyjemność, teraz nie mogę się doczekać czy to wszystko spodoba się obdarowanym :D
    Kiepsko tylko, że lot miał aż z Gdańska bo u nas w Szczecin _Goleniów zlikwidowali loty do Edynburga. dodatkowy koszt i więcej czasu w podróży .
    Event idzie Ci nadzwyczajnie, jak masz takie ilości zwierząt to zaraz skończysz :D
     
    Hesarenka64 and ryba4862 like this.
  15. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Witajcie :)
    Koło mojego domu zawsze były kotki , mam tu na myśli kocice .Mieszkały sobie w stodole i tam się kociły (nie zawsze kończyło to się dobrze ) Przyprowadzały pod próg już podrośnięte pociechy xDDzieci były małe i miały mnóstwo radości z opieki nad maluszkami :D
    Przez ostatnie lata nie mam koteczki :( Jakoś tak się złożyło :(Kotek w piwnicy pojawia się co kilka dni i znika :(
    Stokrotko , Twój synuś wyjechał , mój do szkoły nie chodził bo chory był .
    Twój syn na pewno szczęśliwy ,że z siostra trochę czasu spędzi :)
    Alik , który mieszkał w domu nie odnalazł się , a ja za nim ciągle tęsknię ...
    Do eventu musiałam kupić zwierzaczki , jestem bankrutem .Roślinek jeszcze też mi troszkę , i czapek ,,,ech
    Pozdrawiam cieplutko :)bo mróz u mnie za oknem , a i w domu nie najcieplej .
     
    Hesarenka64 and stokrotka76 like this.
  16. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Oj , Reniu mam nadzieję, że syn już zdrowy, lepsza nieobecność w szkole związana z przyjemnościami niz z powodu choroby ;)
    Syn cieszy sie niemożebnie na to spotkanie a ja mu zazdroszczę, że jeszcze dziś usiądzie z nią i pogada i smutno mi jak pomyślę, że święta spędzę bez niej co zdarzy się po raz pierwszy o_O

    Reniu czapek nazbierasz bo event jeszcze potrwa a o kasę się nie martw. Kasa rzecz nabyta tylko trzeba zahandlować na targu :D
     
    Hesarenka64 and ryba4862 like this.
  17. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Miałam chwilowy problem z połączeniem internetowym:)

    Stokrotko jeżeli to kontrolowane wagary, do tego z misją(obdarowanie prezentami) to fajne:)
    To będzie dla rodzeństwa super spędzony czas a prezenty spodobają się,nie ma innej możliwości:)
    Szkoda tylko,że Ty zostałaś, razem byłoby jeszcze fajniej:)
    Już dziś będziesz mieć jakieś wieści??
    A tak to niestety jest z połączeniami,zawsze trzeba gdzieś dalej dojechać na lotnisko:)

    U mnie zawsze były zwierzaki, psy,koty:)
    Jak nie u mnie to po sąsiedzku:)
    I wspomnienia są te milsze i te mniej radosne:)

    Zwierzaków nie mam kupuje,ale na sprzedaż idzie pszenica i marchew w dobrej cenie u mnie są i sieje je póki mam kombajn i chutneya:)

    Do niektórych zadań już mam roślinkę,ale czapek brakuje:)
    A Mikołaj nawet hojnie darzy prezentami:)

    Rybko podrzuciłam Ci coś na sprzedaż:)
    Zresztą zrób z tym co chcesz to już Twoja własność:)
     
    Hesarenka64, ryba4862 and stokrotka76 like this.
  18. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum


    Karola Ty chyba też dobrze sprzedajesz świetliki :) masz ich sporo a cena jest na targu przyzwoita :D
    Ja na tym evencie trochę zarobiłam na zwierzakach :)
    Fajnie byłoby być tam razem z nimi ale cóż, praca wygrała :)
    Dziś jeszcze liczę tylko na sms-a że dotarł na miejsce szczęśliwie o jutro mam nadzieje na więcej informacji :)
    Nie widziałam córki od sierpnia a wydaje mi się jakby wieki minęły :(
     
    Hesarenka64 and ryba4862 like this.
  19. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Nie mylisz się świetlików nie sprzedaje:)
    Ostatnio oddałam dość dużo do zadania dożynkowego:)
    Cena dobra,ale u mnie mają się najlepiej:)

    Jak to mówią są sprawy ważne i ważniejsze,trzeba zawsze wybierać:)

    Mamy już tak mają, chwilę dziecka a im się wydaje,że to wieczność:)

    Najważniejsze,żeby dotarł na miejsce na czas i bezpiecznie:)
    I będzie pod dobrą opieką:)
     
    Hesarenka64, ryba4862 and stokrotka76 like this.
  20. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    No własnie Karola, najważniejsze, żeby dotarł szczęśliwie :D a jeśli chodzi o opiekę to czasem mam wrażenie, że siostra jest bardziej surowa niż ja :D Jest starsza od niego o 8 lat niby nie dużo ale posłuch ma :D

    Oj, obiecywałam sobie ile to ja narobię jak zostanę sama a ja chyba przebimbam ten czas jak nic :D nareszcie mam czas na mizianie z kotami do woli :D
     
    Hesarenka64, ryba4862 and carlain21 like this.
Thread Status:
Not open for further replies.