Opinie Tajemnicze laboratorium 2000 II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 12 października 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jeśli chodzi o badyle ewentowe, to tu mam chyba zebrane wszystko:
    https://hlnrys3.000webhostapp.com/Badyl ewentowy.html

    Większość z tego (oprócz wzmacniacza żniw roślin akcji) działa również na "zwykłe" rośliny.
    Dla "zwykłych" są jeszcze dedykowane produkty, pnącza.
    Tego nie mam zebranego.:(
     
  2. ZeneckZeneck

    ZeneckZeneck Czeladnik forum

    Dzięki hlnrys - dość dobrze usystematyzowana wiedza powszechna. Mam comeback z nowym kontem po latach, niektóre nowości wciąż mnie zaskakują.
     
  3. Marcinwin

    Marcinwin Moguł forum

    Czy u was też główna strona od hlnrys nie działa?
     
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  5. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Nie do końca na piechotę, bo z wykorzystaniem bonusów. Ale zielonych mi tu szkoda, to też nie jest to formuła1.
    Na chwilę obecną 40 gier ze średnią 227. Nie jest źle. :p
     
  6. Marcinwin

    Marcinwin Moguł forum

  7. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Generał forum

    Finito na spokojnie można robić. Pozdrawiam jeszcze pracujących.
     
  8. niebo016

    niebo016 Generał forum

    • U mnie średnia gier to 208 punktów.
    • 48 rozegranych gierek jak na razie.
    • Na prawej stronie jestem na 39 numerze.
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    U mnie laboratoryjna huśtawka, laptop, komórka, laptop, komórka, sieję na piechotę, raz się trafiło +1. Wynik na teraz:

    [​IMG]
    Ewentówka wysiana w połowie, gadżetów nadmiar. Idę pobawić się z potworami.;)xD
     
  10. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    rozegranych mam 40 gier ze średnią 230 punktów
    najlepszy wynik
    [​IMG]
     
  11. MiszkaM

    MiszkaM Wielki mistrz forum

    oooo! gratulacje !
     
  12. majka47

    majka47 Komisarz forum

    No i koniec,Mój ulubiony ewent,Florenowiec czeka na wyklucie.
     
  13. Aisha1969

    Aisha1969 Generał forum

    pnącze zdobyte ,prawa strona na 48 ,jutro idę po pikolaka :D
     
  14. anulo1

    anulo1 Młodszy ekspert

    Same chwalipięty na forum
     
  15. skretnik

    skretnik Ekspert forum

    A mi idzie jak krew z nosa! xD
     
  16. Aisha1969

    Aisha1969 Generał forum

    pikolak dojrzewa na polu :)
     
  17. kaska860

    kaska860 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witajcie.
    Mam sklerozę do kwadratu. Nie pamiętam co zrobiłam z Piccolo :oops:
    Byłam przekonana, że postawiłam w latarni morskiej, ale nie widzę pustych pól wokół żadnego itemu
    Nawet nie pamiętam kiedy go tam postawiłam xD
    Muszę rozwiązać tą zagadkę :p
    Najbardziej prawdopodobne, że wypadł mi nieumarły, bo ich tam trochę mam, a potem na szybko dostawiłam jakieś itemy, ale w głowie pustka xD
     
  18. skretnik

    skretnik Ekspert forum

    Pisz do PT, mi dzięki nim udało się znaleść item.
     
  19. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Bry :) Gratulacje dla tych co już na mecie :) Teraz spowiedź :p popełniłam 39 mini gierek. Z prawej jestem na 34 kroku. Średnia 218- hmmm ... ciągle rośnie :) Jest ok :) Za chwilę zaczynam wysiew pod wylotki :)
    Ps. Z oazy wypadła mi krowa truskawkowa :inlove: Uzupełniłam więc poziom SN z misji o której większość juz pewnie zapomniała ,że jest ;) :D
     
    Ostatnie edytowanie: 16 października 2022
  20. zefirek55

    zefirek55 Naśladowca mistrzów

    Bardzo przyjemny evencik. Nagrody całkiem fajne i zobaczymy co wyjdzie z Piccolo:)Gratuluję tym którzy już ukończyli i życzę powodzenia tym co dalej pracują na polu. miłej niedzieli nam wszystkim:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.