Opinie Miksowanie i masterowanie

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by BA_Marion, Sep 28, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. pbkl

    pbkl Półbóstwo forum

    Bez bonusow i nie zawsze zbierane na czas: na ten moment 56 kroczek. Jeszcze 4 do pnacza. Dzis uruchomie.
    To moj cel, bo nie chce zuzywac SN i SNZ. A ile bedzie to sie okaze, kolo nic nie chcialo dac, wiec....
     
  2. cameo22

    cameo22 Czeladnik forum

    jestem na 45 kroku,chyba nie dam rady zdobyć pnacze,brak cały czas wypadalców :(,teraz za 1h zbieram bakłażan i spowrotem sieje eventowke 8),nie mam czym przyspieszyć,brak SN.
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A masz zrobione wszystkie misje, w których do zdobycia jest SN:)?? Jeśli nie, to poluj na targu na produkty do nich;)


    EDIT: Zebrane, posiane i na 4h spokój:)
     
    Last edited: Oct 4, 2022
  4. pbkl

    pbkl Półbóstwo forum

    Pnacze odpalone, sieje sobie dalej, zobaczymy dokad zrobie.
     
  5. Mikkaja19

    Mikkaja19 Koneser forum

    Z moich wyliczeń wynika, że jeszcze 2 zbiory badyla i jeden bakłażana i będzie po evencie. Na styk:p
     
  6. ola88888

    ola88888 Baron forum

    Dzisiaj, dzisiaj jest :inlove:

    Mam duzo kaset na ten event :)

    Sieje jeszcze, ale do konca to nie wiem.

    Ja dostalam 6 zagrod na cmy, ale zadnej nie bylo, 8 drzew, i jest sosna kolczasta :) Skrzyn 6 na bonusy, florenow na teraz
    dostalam 16 :) Fajnie poszlo :)
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Event oficjalnie zakończony (75/75):music::music::music: Posieję sobie dwa razy do rana i trochę zrobię ponad stan a potem koniec:D
     
  8. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Kolejne 44 karmienia i ani jednej tajemniczej zagrody...
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    klara499 Twój post w żaden sposób nie związany z eventem, usunęłam. Z tego typu pytaniami zapraszam do działu Pomoc: Pytania ogólne.
     
    krasnoludek10 and Aisha1969 like this.
  10. cameo22

    cameo22 Czeladnik forum

    brakuje mi 4szt wypadalców aby zdobyć pnacze,za 2h zbiór kapelusznika,chyba wyleci tyle 8)
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    79/75 i na tym koniec. Zostało 530 kaset i 153 badyle. Posiane najdłuższe co mam:p
     
  12. MiszkaM

    MiszkaM Wielki mistrz forum

    Skończone wczoraj z małym zapasem, dziękuję za wszystkie kaseciaki, serum (liczba mnoga od serum serumy??:) i CJM.
    Floreny 4, drzewek parę - dla mnie cenne, w tym 1szt sekwoi albinos; zagród 0, pudełek z bonusami 0 (może i dobrze bo nic ciekawego z nich nie wychodzi). Pozdrawiam i do spotkania w kolejnym evencie.
     
  13. pbkl

    pbkl Półbóstwo forum

    Nie udalo sie oprzec 15FL, gdy zabraklo tylko 3 krokow a wypadalcow nadmiar ( jak w malo ktorym evencie ).
    Zwyczajnie musialam, wiec uzylam SN i SNZ i koniec eventu :)
     
  14. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Event dobiega końca, więc zamieszczam obiecane podsumowanie karmienia Pawełka. W sumie dostał ode mnie 199 razy. Zestaw nagród:
    SN - 155; TNZ - 96; SP - 117; SNZ - 120; Farmarki - 84; ZB - 10; Floreny - 10; Imprezowe - 12; TS Marin - 5; TS Osm - 10; TS Kyushu - 6; Skrzynie z bonusami - 2.
     
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ponad 200 karmień - 3 zagadkowe zagrody.
    Z dwóch niedźwiedzie:wuerg:, trzeciej nie wystawiam.
     
    krasnoludek10, aleksandra and Montwa like this.
  16. Montwa

    Montwa Weteran forum

    Event zrobiony w całości (75 na 75) i zostało jeszcze 1268 wypadajek. ;)
    Można byłoby drugi raz cały event zrobić. ;)
    A teraz pewnie już tak nie będą chętnie lecieć... xD
     
    krasnoludek10 likes this.
  17. cameo22

    cameo22 Czeladnik forum

    pnacze jest ,w sumie 60 karmień,jak na początek chyba dobrze ;)
     
    krasnoludek10, aleksandra and hlnrys like this.
  18. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    190 karmień i przed chwilą wypadła 3-cia zagroda może w tej będzie ćma, z drzewek ani jednej nowości.
    Trochę się rozmarzyłam jednak nie dla mnie są nowości, są pomarańczowe bobry.
     
    Last edited: Oct 5, 2022
    krasnoludek10 likes this.
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Wylotek prawie drugie tyle, karmień 111 i ani jednej zagrody.:oops:

    [​IMG]
     
    krasnoludek10 and aleksandra like this.
  20. ola88888

    ola88888 Baron forum

    Ja tez mam koniec :)
    Mam jeszcze 2 FL wiecej od pomidora i 2 zagadkowe zagrody i 1 drzewo. Czekam co wyskoczy :)
     
    krasnoludek10 and hlnrys like this.
Thread Status:
Not open for further replies.