gierka muli i sie zacina.

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Magdam.1__, 25 sierpnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    Bardzo mula te gierki, stracilam jedna mini -gierke nie dopisalo mi Gwiezdnych talarow. Okienko sie zacielo i nie mozna bylo zamknac, mimo ze odpowiednik byl taki sam. Nie dopisalo mi tez do ilosci rozegranych gierek. Dopisze, wlasnie zaciela mi sie nastepna. Nie robie dalej ewentu. Mozna zamknac.
     
    Ostatnie edytowanie: 25 sierpnia 2022
  2. Mery54

    Mery54 Młodszy ekspert

    Nie znikają dobrane pary jedno z okien zostaje otwarte nic nie można zrobic,zamykam- zaczynam od początku raz się uda innym razem nie
     
  3. farmer-igor70

    farmer-igor70 Czeladnik forum

    Mam tak samo. farmer sadzi zbiera, traci czas, też rezygnuję. Bo nerwów szkoda.
     
  4. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Na razie proponuję wyczyścić pamięć przeglądarki i ciasteczka. Ewentualnie skorzystać z klienta.
     
  5. Mery54

    Mery54 Młodszy ekspert

    Sprawdzałam na 3 przeglądarkach ,wszędzie to samo ,nigdy nie korzystałam z klienta i nie skorzystam sprzęt mam wysokiej jakości szybkie łącze żadnych ciasteczek nie ma .Ewidentnie nie jest to moja wina .Jeśli tak by był to nie można by za 2 lub3 razem ukończyć tzn. wyczyścić planszę
     
    Angelika37 lubi to.
  6. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Napisz zatem zgłoszenie do Pomocy technicznej.
    Zgodnie z prośbą temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.