Zgaduj Zgadula...

Discussion in 'Farmerska Wyrocznia' started by Farmerska Wyrocznia, Aug 25, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. _Beeaa_

    _Beeaa_ Okazjonalny autor

    Szkoda, ze je usunęłaś, bo dawno się tak nie uśmiałam jak czytając te posty. Ja tez miałam niewyraźną minę jak rano zajrzałam do kalendarza. a wyobrażam sobie jak by wyglądała gdybym czekała na ten kalendarz do północy;)
     
    Moje_Rancho_Hot and ross2 like this.
  2. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Właśnie tak jak ja , tylko mina zrzedła i cóż pozostało iść spać, a rano zaś było to samo :D
     
    ross2 likes this.
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    _Beeaa_ niestety ale musimy pisać w temacie danego wątku,takie są zasady i żeby nie było bałaganu musimy się do nich stosować.
    A w temacie z kalendarzem też było wesoło :)


    A tutaj zamieszczamy i omawiamy sny,przepowiednie,zwiastuny tego co może zdarzyć się w grze,itp...
     
    ***kacper*** likes this.
  4. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Nie miałam takiego snu proroczego, ale bardzo bym chciała aby mi się przyśniło, no i potem spełniło, że w kalendarzu jako ostatni prezent jest tak oczekiwana wilcza jama :D:D:D . Bo z 40 Ts dało 0. Pomarzyć można prawda?;););););)
     
    kaska860 and ross2 like this.
  5. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Ciekawe, czy juz trzeba garnki kurom na lby wkladac, czy troche czasu jest? Wolalabym poczekac na BB.
     
    ross2 likes this.
  6. Moje_Rancho_Hot

    Moje_Rancho_Hot Zaawansowany

    Dżem Dobry Wszystkim :)

    Rosół to pewnie koło 11-tego będziemy gotowali ;)

    Dopiero dziś się dokopałam do tego postu... Przepraszam, że tak późno :)
    Nie śniły mi się ilości, może być po 1 a może być np po 2 czy 3 sztuki, bo więcej to nie sądzę aby było. Ja myślę, że warto dokupić, bo jak nie będzie tyle potrzeba to na targu pójdą w momencie i to w świetnej cenie :)
     
    Last edited: Dec 1, 2014
  7. kabokazekana

    kabokazekana Fanatyk forum

    Aniu z tymi ilościami kolorków troszkę mnie uspokoiłaś, wiem, że sen mógł być niewyraźny ale mam nadzieję, że to będą 3, 4 sztuki no dobra zgodzę się na 5, ale więcej....rosół będzie za tłusty i niestrawności się nabawimy;), straszyć nas będzie po nocach, że nie wspomnę, że choroby morskiej się nabawimy:p
     
  8. zielonaprzestrzen

    zielonaprzestrzen Stały bywalec

    WItam wszystkich.

    Czy dostane gdzies tapete na pulpit z motywem myszki co aktualnie sie gdzies tam w tle pojawia? Ta z ciastkiem :)
     
    malinarp and kybek93 like this.
  9. lisa0411

    lisa0411 Czeladnik forum

    W poście Wyroczni nr 2727 na str 137 jest taki obrazek.
     
    ross2 likes this.
  10. zielonaprzestrzen

    zielonaprzestrzen Stały bywalec

    Dzieki, ale na tapete za małe :(
     
  11. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    kybek93 likes this.
  12. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

    malinarp, kybek93 and gretag like this.
  13. aknik

    aknik Okazjonalny autor

    Witam, Czy Wasze miotły i kule mówią coś nowego o rafie? U mnie na targu pustki w roślinach z Bahamy...
     
    malinarp and kybek93 like this.
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Zerknij do biuletynu Pana Varuna.
    Znajdziesz tam (jak zwykle) wiele konkretów dotyczących rafy 8)
     
  15. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Również witam, moje nic nie powiedziały na temat rafy, ale szemrały, że w końcu pod choinkę w prezencie będzie naprawione kino w mieście ;), które nie działa u mnie od kilku miesięcy :(. Oj chciałabym oby to była prawda :), ale wiadomo, że sny niezawsze się sprawdzają:):):)
     
  16. aknik

    aknik Okazjonalny autor


    hahaha dokładnie! Wolę Wasze miotły niż biuletynxDxD
     
  17. marysiacec

    marysiacec Okazjonalny autor

    nie wiem czy ktoś o tym pisał ale podobno do nowej misji z drzewkami będą potrzebne taki produkty: Nieśplik japoński karob orzesznica brazylijska granat karambola cytryna bez morela i jeszcze dwa ale nie wiem jak przetłumaczyć (jeden gatunek śliwki a drugiego nie umiem zaleźć)


    mowa też była o jakimś kapitanie barbarossa
     
    Moje_Rancho_Hot likes this.
  18. marysiacec

    marysiacec Okazjonalny autor

  19. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Prawie nic z tego nie mam :/
     
  20. marysiacec

    marysiacec Okazjonalny autor