Opinie Gra w kości VII

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by Eviana, Nov 23, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    Z juty z 12 jaśkami 201 kubków :) czyli dla mnie norma ;) jak przy innych eventach :)
    ps. juta na polach nie zbierana przez dwa dni -.-
     
    Last edited: Nov 26, 2021
  2. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    szarłat dał 201 wypadajek,z darmowej gry full :),koło niestety strajkuje :cry:,jedziemy z tym eventem,Borsty nie psuj go juz więcej ;)
     
  3. bunny132

    bunny132 Komandor forum

    a coś odnośnie kodu bonusowego wiecie? :)
     
  4. stawinoga

    stawinoga Hrabia forum

    147 hortensje , zobaczymy co dalej ,z oaz nie korzystałam
     
    krasnoludek10 and PoloMit like this.
  5. Aisha1969

    Aisha1969 Generał forum

    pierwsza gra ze złotym zębem kareta z dwójek :D
     
  6. Marcinwin

    Marcinwin Moguł forum

    A ja na 120 kręceń tylko +1 na 6h :(
     
    krasnoludek10 likes this.
  7. dorota444

    dorota444 Moguł forum

    Nie ma kodu za problemy :(
     
    krasnoludek10 likes this.
  8. kasiamoja1

    kasiamoja1 Forum Pro

    Dziękuję
     
    krasnoludek10 likes this.
  9. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Oj, dajcie im trochę czasu na przemyślenie, jak nam zrekompensować długi czas oczekiwania na wizytę w kasynie;)
    Rekompensata została przyobiecana, więc z pewnością będzie:)
    ***
    Też poszłam rzucić kośćmi. Trafił się full. Oby tak dalej:)
     
  10. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    jak rekompensatą ma być różowa zagroda :p to mogę czekać i 150 godzin xDxDxD
     
  11. bunny132

    bunny132 Komandor forum

    rozumiemy tylko tak się pytamy :p
     
    krasnoludek10, PoloMit and Aisha1969 like this.
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    U mnie po tej wczorajszej stokrotce czasu wystarczyło już tylko na koniczynę ale z wypadajkami całkiem znośnie. Z prezentami od sąsiadów i zbioru owsa, który dotrzymywał towarzystwa eventówce, jest już prawie 200.
    A tych szulerów za darmową wejściówkę już ograłam za pierwszym rzutem, oby tak dalej :music:

    ds.png

    Ale obawiam się, że to tylko taki fart na początek a później już się nie dadzą :p
     
  13. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    aż mi się wierzyć nie chce , na 6 wejściówek takie dobroci ..wczoraj mi przepadło 200% a dziś dostałam z nawiązką :) za to darmowa wejściówka do gry w kości tylko 40 pkt :oops:..nie potrafię w to grać :)...ogólnie robię tylko lewą stronę ..Powodzenia wszystkim :)

    [​IMG]
     
  14. Aisha1969

    Aisha1969 Generał forum

    ja na 25 kręceń nie widziałam żadnego bonusu do stodoły ,dalej nie kręcę:(
     
    krasnoludek10, PoloMit and skaliwa like this.
  15. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    Ja na 40 kręceń widziałam bonusy i nawet 200% było, ale dla mnie oczywiście była przewidziana żółta mleczarnia, żółta strzygalnia, pomarańczowa krypta i żółte laboratorium. Takich nagród nie powinno być wcale za imprezowe wejściówki
    Także jak nie wrzucę swoich bonusów w sloty, to muszę robić na piechotkę.....niestety
     
  16. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Mam tak samo.... 30 kręceń i nic na kole nie było, żadnego bonusu. Za to obowiązkowo żółta strzygalnia i mleczarnia trafione chyba po dwa razy :mad::oops:
     
  17. Aisha1969

    Aisha1969 Generał forum

    ja odpaliłam dyniowego :D
     
  18. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    no ale najpierw trzeba go mieć, ja od początku istnienia skrzynek piccolo trafiłam dyniowego aż raz.......
    także chciał , nie chciał event na piechotkę, albo z bonusem ze skrzyni
     
  19. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    UWAGA!!

    na 130 wsadów w oazach 14 szt złotych kości :( :(

    wrzuciłam teraz full słonie,zobaczymy ile dadzą tych złotych 8)
     
  20. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum


    no to i ja się " pochwalę " ....na 120 wsadów dostałam 7 złotych kości.......zostawię to bez komentarza

    teraz potrzebny jest mi dzień obniżek i hodowla za 1 SP i bonus 200% na plony jako rekompensata xD:cry:xD marzenie......;)
     
Thread Status:
Not open for further replies.