Opinie Gra w kości VII

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by Eviana, Nov 23, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    A ja i tak się boję zebrać z pola...... nie wierzę im po prostu.
     
  2. karla170480

    karla170480 Ambasador forum

    szarłat dał 100% wypadajek - 202 szt.
     
  3. kobuma

    kobuma Stały bywalec

    ja zebrałam, 142 kubki wypadły
     
    krasnoludek10, PoloMit and tajger1212 like this.
  4. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Widzę, że zahulało. I nawet nie musiałam jakoś bardzo odświeżać gry, jeden raz wystarczył xD
    Wybacz, ale źle interpretujesz ten poradnik. Twórcy chodziło o to, że przestoje w zbiorach są zabójcze dla wypadajek, a nie o to, że długo stojąca na polach, dojrzała roślina, jakoś się "psuje";) Czyli jeśli np. na polu przez 3 godziny stoi dojrzałe zielsko, to tracisz z czasu eventu te 3 godziny, bo w tym czasie mogłaś jeszcze posiać i zebrać coś innego.

    Idąc Twoim tokiem myślenia szarłat, który właśnie zebrałam (czekający na zbiór od dwóch dni przez opóźnienie eventu), powinien mi dać 0 wypadajek, skoro co godzinę miałby dawać o 6 szt. mniej. Tymczasem dzielnie dał 202 szt.:)
     
  5. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    u mnie tylko 200xD
     
  6. Honorata

    Honorata Aktywny autor

    Witam. Ja chciałam spytać, czy ktoś też ma taką sytuację jak ja - wypadajki poleciały 136 szt. ale nie mam nasion i nie otrzymałam ( pomimo informacji, że dopisano do konta ) darmowy kubek. Nie pomagają przelogowania.
     
    krasnoludek10 likes this.
  7. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Może na złej łące jesteś, roślina jest tylko na głównej

    Jest już event..
     
    krasnoludek10 and PoloMit like this.
  8. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Czasem coś się potrafi tak złośliwie przyblokować... Jeśli pomimo przelogowania (zamknięcia i ponownego otwarcia Klienta, jeśli na nim grasz), nie będziesz miała nasion do wysiewu na głównej łące Farmy, to skontaktuj się proszę z Pomocą techniczną. Z pewnością szybko pomogą:)
     
    krasnoludek10 and PoloMit like this.
  9. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Z hortensji 194 kubki, jest nadzieja, że wypadalność będzie ok;)

    Powodzenia wszystkim w zmaganiach:)
     
  10. kasiamoja1

    kasiamoja1 Forum Pro

    Szarłat / od którego poziomu jest ta roślinka
     
    krasnoludek10 likes this.
  11. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Szarłat od 234 poziomu;)
    z darmowej gierki wpadł mały strit 180 pkt na koncie, oby tak dalej:p
     
  12. .dorotka01.

    .dorotka01. Cesarz forum

    od 234 poziomu w mnie szarłat na polu dojrzewa dopiero będzie o 14 gotowy sypnełam 40 pól SN i na nich rozsiewam
     
  13. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Szarłat jest dostępny od 234 poziomu na Farmie i jest chyba najdłużej rosnącą rośliną. Normalnie rośnie 30 godz., po podlaniu wodą 24 godz. Ale jeśli nie masz jeszcze dostępu do szarłatu, to na start eventu korzystaj z najdłużej rosnącej rośliny, jaką masz. "Na start eventu", czyli aby w momencie jego rozpoczęcia ta roślina była już gotowa do zbioru:)
     
    krasnoludek10, PoloMit and kalinamala like this.
  14. .dorotka01.

    .dorotka01. Cesarz forum

    u mnie też tak samo z 4 miałam strita
     
    krasnoludek10, PoloMit and BA_Marion like this.
  15. karla170480

    karla170480 Ambasador forum

    sprawdziłam oazy i wypadalność kostek
    na 132 wypadło ich 15:( i 81 kubków
    czyli mało opłacalne
     
    Last edited: Nov 26, 2021
  16. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Na start hortensja i 140 kubeczków

    ciekawe jak bardzo mnie ograją ;)
     
    krasnoludek10 and PoloMit like this.
  17. alka044

    alka044 Młodszy ekspert

    Czy pojawil sie juz jakis kod za obsuwe z eventem?
     
    krasnoludek10 likes this.
  18. Aisha1969

    Aisha1969 Generał forum

    hortensje 166
     
    krasnoludek10 and PoloMit like this.
  19. .dorotka01.

    .dorotka01. Cesarz forum

    sprawdzałam, ale nic nie widziałam
     
    krasnoludek10 and PoloMit like this.
  20. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Ja z 32 wsadów z oazy dostałam 3 kostki
     
Thread Status:
Not open for further replies.