Opinie Gra w kości VII

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by Eviana, Nov 23, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO dobra niech sobie grzebią i naprawiają nawet i do przyszłego tyg a przez ten czas włączyli by królową, gracze by zaczęli biegać z koszykami to i by zapomnieli o kasynie ;);)
     
  2. mamusia

    mamusia Naśladowca mistrzów

    Miałam na myśli ilość wypadajek. Przepraszam, użyłam skrótu myślowego mogącego wprowadzać w błąd.
     
  3. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    No i mamy to start w piątek o 10:00 jest oficjalne ogłoszeniexDxDxD
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Nic się nie stało :)

    I myślę dobre wieści... Event startuje jutro o godz. 10:00 >>Ogłoszenie<<:)
     
  5. -guciu74-

    -guciu74- Chodząca legenda forum

    To jutro biorę urlop ;)
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No i skrócili Wam event-.- Event rozpoczyna się z 44-godzinnym opóźnieniem a wydłużyli go jedynie o 24 godziny... Ot, sprawiedliwość BP8) W związku z tym ze 152 godzin eventu zrobiły się 132 godzinyxD:cry:xD
     
  7. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    Prawdopodobnie :p start jutro o 10-tej , ale ochota na grę w pokera mi przeszła :sleepy: choć grać lubię w kości i nie tylko.
    Jak już pisałem nie interesują mnie kody bonusowe lecz z ciekawością zobaczę jak farmerom zrekompensują ich straty xD
    mam nadzieję że z śmiechu nie pęknę a moja wiewiórka się nie posika z wrażenia xDxDxD
     
  8. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Może się jeszcze nie zorientowali, że to już druga doba leci;)
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Pytaliśmy czy będą jakieś korekty w wymaganiach eventowych, zobaczymy...
     
  10. Aisha1969

    Aisha1969 Generał forum

    skrócenie eventu to ten bonus xD;):cry::music:
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Szczerze? Wcale bym się nie zdziwiłxD:cry:xD
     
  12. KsiądzxD

    KsiądzxD Generał forum

    :D i jeszcze o 10 rano :D czyli jak wrócę wieczorem to kolejne pół dnia w plcy :Dpoysłowość poziom: hard.
     
  13. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Godzina startu zajebiaszczo fajna. A czemu nie o 6ej rano? Byłaby dużo lepsza. Powodzenia w grze.
     
  14. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Jeśli byłoby sprawiedliwie, to ewent powinien być co najmniej do czwartku do 22- giej. Mam wrażenie, że w kulki deko polecieli o_O
     
  15. wieśniak2

    wieśniak2 Forum Pro

    i co teraz posiać z wodą i cupą , żeby dobrze dało wypadajki i żeby zdążyło wyrosnąć na 10 rano ????
     
  16. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Bo to zaczyna się robić gra dla bezrobotnych lub pracujących z domu. Jak ktoś normalnie chodzi do pracy to <ciach>


    Wycięłam jedno słowo wyglądające jak częściowo wykropkowany wulgaryzm...
    MOD_Marion
     
    Last edited by moderator: Nov 25, 2021
  17. kaska860

    kaska860 Wszystkowiedząca wyrocznia

    akurat wolałabym o 6, bo przed pracą zdążyłabym coś posiać xD
    Serio, aż takie uzależnienie od Farmy ?:)
     
  18. Bilonge

    Bilonge Wszystkowiedząca wyrocznia

    Hortensja z dwoma alchemikami czyli z eliksirem życia, źródlem życia, wodą i kupą będzie przed godziną 8 do zbioru
     
  19. wieśniak2

    wieśniak2 Forum Pro

    dzięki bardzo za podpowiedź :)
     
  20. bunny132

    bunny132 Komandor forum

    no nie tyle wypłata co zebrane floreny z itemów i drzewka florenowego :cry:

    na dwóch pozostałych polach stoją zagrody bo trzeba trochę zwierzątek nadrobić do misji w spółdzielni :p;)




     
    Last edited: Nov 25, 2021
Thread Status:
Not open for further replies.