Opinie Czas wypoczynku

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 27 lipca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Witam w klubie.
     
  2. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Ambasador forum

    pnącze odpalone , ufff można odetchnąć z ulgą już :D
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Pewnie mi nie uwierzycie (sama nie mogłam uwierzyć w to co zobaczyłam) z eventowego Piccolo wyrosło mi to:
    florenowiec.PNG

    To drugi florenowiec, jaki znalazłam w tych skrzyneczkach. Pierwszy wyrósł z mojego pierwszego Piccolo w ogóle, czyli pewnie z rok temu... Śmiałam się, że było to na zachętę, a później figa z makiemxD A otworzyłam trochę tych skrzyneczek w ciągu tego roku, oj otworzyłam...
     
  4. halina54

    halina54 Hrabia forum

    Szczerze gratuluje..moze i mnie kiedys sie trafi
     
  5. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    Gratuluję :D tego cudeńka
     
  6. kamder

    kamder Hrabia forum

    Pnącze już jest :)
    [​IMG]
    Gram dalej, bo mam jeszcze trochę talii do wydania. Jakby coś to mogę komuś kupić itemy za zdobyte talary ;)
    [​IMG]
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Gratuluję szczęściaro:D
     
    miwi45 i BA_Marion lubią to.
  8. kaska860

    kaska860 Wszystkowiedząca wyrocznia

    U krokodylka - druga plansza, u góry pod skrzynką z narzędziami ukryta 8xSP
     
    miwi45, 6elka4 oraz krasnoludek10 lubią to.
  9. lamia54

    lamia54 Forumowy żółtodziób

    Mam pytanie. W stodole mam podwojna ilosc dzikiej karty. 101 szt o wartosci 38 a pod tym znowu dzika karta 280 szt o wartosco 28. Niestety do siania jest tylko 101 sztuka.tak samo w mlynie tylko widoczne 101 szt. Czy ktos tak mial?
     
    miwi45 i krasnoludek10 lubią to.
  10. xkuba02x

    xkuba02x Okazjonalny autor

    to ja się piszę na wszystkie trzy.......i na pewno się dogadamy co za nie:) (mam nadzieję :)
     
    miwi45, krasnoludek10 oraz kamder lubią to.
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Już 2 itemy z leżaczkiem:p;) Może jakoś zdobędę wszystkie z samym CMJ i wchodząc 2 razy dziennie, bo dopiero po południu chce mi się zbierać badyla a jednocześnie nie chce mi się siać długich na noc.
     
  12. Aisha1969

    Aisha1969 Generał forum

    [​IMG]


    z ognistej ścieżki III z 5 ciu skrzynek wyskoczyły 3 piccolo ,normalnie mi szczeka opadła ,a z nich
    2 x iluzjonista i opryskiwacz :) teraz biorę się za ścieżkę nr II :)
     
  13. kaska860

    kaska860 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Na razie mam w pasku 4 skrzynie Piccolo (jedna wyskoczyła ze skrzynki romantyczności).
    Pnącze już jest, ale jeszcze mi zostały w sklepiku 4 skrzynki ognistej ścieżki IV i te romantyczne na planszach po drodze będę zahaczać.
    Jak się powstrzymam to poczekam na koniec i wystawię wszystkie Piccolo na raz :)
    chociaż SN i punkty sezonowe w sklepiku też zachęcająco wyglądają, ale nie wiem czy starczy mi na nie
     
  14. .stokrota2.

    .stokrota2. Czeladnik forum

    Też trafiłam florenowca ze skrzynki Piccolo ale na drzewie nie widać fazy wzrostu.Mam pytanko czy też tak masz ,czy tylko u mnie taki problem występuje?
     
    miwi45 i krasnoludek10 lubią to.
  15. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Pierwsza plansza miśki - pod perrfumami de lux schowała się skrz. bonusów :)

    [​IMG]
     
    kamder i krasnoludek10 lubią to.
  16. oset53

    oset53 Chodząca legenda forum

    U mnie też pnącze jakiś czas temu zawisło, a o skrzynkach nawet mi się mówić nie chce:cry:,:wuerg: nawet
    już nie jestem ciekawa co ta jedna skrzynka Poccolo skrywa - pewnie jakieś robale czy coś.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  17. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    A wiesz, nie zwracałam do tej pory na to uwagi, ale faktycznie... Prawidłowo "zachowujące się" drzewo florenowe powinno wyglądać tak:
    tgtree.gif
    U mnie też się nie zmienia, czyli nie pokazują się na nim te złote monetki... Zapytam o to w wolnej chwili:)
     
    kizi_mizi i krasnoludek10 lubią to.
  18. dzidzio2

    dzidzio2 Młodszy ekspert

    Pnącze wisi, skrzynki wykupione, z tego wyskoczył 1pikolak.Bardzo słabo reszta nagród. Jak potrzebuje ktoś itemów na pnącze, to mam cały zestaw dodatkowy.
     
  19. kizi_mizi

    kizi_mizi Zaawansowany

    U mnie pnącze wisi od wczoraj. Piccolo jeszcze nie wystawiłam. Zapasowe itemy w magazynie, zostały mi tylko ostatnie skrzynki ognistej ścieżki do zdobycia i kończę.
     
    oset53 i krasnoludek10 lubią to.
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Za dwa tygodnie G&T.
    Mogę dla kogoś wziąć jeden item:
    [​IMG]
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.