Opinie Czas wypoczynku

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 27 lipca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mój staż jest podobny, gram chyba od około 2010 roku a wcześniej zaglądałem na wersję beta z tego co pamiętam, ale tu mogę się mylić.

    Karty posiane, gry rozgrywam na bieżąco. Plecaków 298, talarów 365 a punktów za pytania 36.
     
    Ostatnie edytowanie: 29 lipca 2021
    anna0089 lubi to.
  2. magros

    magros Nadzorca forum

    Powiedzcie czy to pnacze i itemu to trzeba kupic za talary
     
    anna0089 i krasnoludek10 lubią to.
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Tak, jedynie nagrody konkursowe są za punkty za pytania. I stąd moje pytanie - pnącze mnie średnio interesuje, więc czy ktoś chce, abym mu wziął jakiś item/jakieś itemy? Szkoda, aby talary się zmarnowały.
     
    anna0089 i darbus1961 lubią to.
  4. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Druga plansza kozicy - pod SN skryło się 5 talarów :)

    [​IMG]
     
  5. skretnik

    skretnik Ekspert forum

    ktoś podlinkuje gdzie można znaleść odpowiedzi na pytania. NIestety wszystkiego nie wiem
     
    krasnoludek10 i anna0089 lubią to.
  6. e-MK-a

    e-MK-a Młodszy ekspert

    krasnoludek10 i anna0089 lubią to.
  7. gosiunia007

    gosiunia007 Stary wyjadacz

    Z zagród neonowych : pawie i bobry. Nieźle :)
     
  8. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    A bo to są takie "lepsiejsze" neonowe skrzyneczki... Można w nich trafić tylko na neonowe pawie, bobry, pszczoły i słonie:) ładnie Ci wyszło:)
     
  9. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Druga plansza miśka - pod gwiazdkami skryło się 8 TNZ :)

    [​IMG]

    I na tej samej planszy - pod PNS skryło się 8 FM :)

    [​IMG]
     
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    1.000.000 PD nie widać?;)
     
  11. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    No coś nie widać :p
     
  12. pbkl

    pbkl Półbóstwo forum

    O panie... ja poprosze...wszystko co ma 1x2 pola jest dla mnie jak stare zloto. Mam nadzieje, ze bede miala codac w zamian :)
     
    krasnoludek10 i anna0089 lubią to.
  13. anna0089

    anna0089 Książę forum

    A ja kupiłam już ogniste skrzyneczki i jak zwykle jeśli chodzi o losowość , wielkie rozczarowanie

    [​IMG] i

    [​IMG]

    ech......
     
  14. teresa3000

    teresa3000 Zaawansowany

    chyba mialam farta z 5 skrzynek 2 pikolo jak nigdy
     
  15. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Z dwóch Piccolo urodził się podwójnie najbardziej "kochany" przez graczy item :(

    Pnącze odpalone
    [​IMG]

    Z tajemniczości same starocie.
     
    krasnoludek10 i miwi45 lubią to.
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ale dałem koncertowo ciała.
    Wlazłem do sklepiku i zobaczyłem tanie skrzynie z pikolakami.
    Myślę:
    - Mam ponad 500 GT, to mogę wziąć wszystkie.
    No to wziąłem - jedną.
    Tak się zafiksowałem na cenie, że nie zwróciłem uwagi, że to za PK.
    Tym sposobem poszły PK przeznaczone na PNS.:(
    Nie robię kolejnych 13 zbiorów, mam to gdzieś.
    Jakoś te stracone PNS nadrobię u darmozjadów.
     
  17. halina54

    halina54 Hrabia forum

    Ja niestety mam tak samo ..piccolo nadal brak, a z wygranego na planszy... tanczacy z liscmi ..ech szkoda slow
     
    miwi45, AngelGina oraz krasnoludek10 lubią to.
  18. sabiba15

    sabiba15 Hrabia forum

    Hej, powiedzcie jakich ulepszaczy używacie do siewu dzikiej karty?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  19. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Na ewentówkę działają : woda, zwykły nawóz, super nawóz, super nawóz Zosia plus różnorakie bonusy ilościowe typu dyniowy prezent, 100 lub 200 % do stodoły. Nie wiem czy o czymś nie zapomniałem. Każdy używa wg. własnych potrzeb i możliwości.
     
    miwi45 i krasnoludek10 lubią to.
  20. sabiba15

    sabiba15 Hrabia forum

    chodzi mi bardziej o bonusy żeby czas zwrostu był możliwie jak najkrótszy , ale dzięki :)
     
    miwi45 i krasnoludek10 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.