Opinie Łatek dostatek V

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by Eviana, May 25, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. joanna_gaj

    joanna_gaj Czeladnik forum

    Witam, nie wiem czy piszę w dobrym miejscu ale zdobyłam ogrodnicze roboty oraz dwa ulepszenia po 100 talarów każdy i jak chcę to umieścić na cudownym pnączu to mówi nie masz tego w inwentarzu a gdy chce te itemy umieścić na polu to są???? resetowałam juz grę kilka razy i nic, proszę o pomoc
     
    krasnoludek10 likes this.
  2. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Musisz najpierw postawić podstawę na polu, nałożyć na nią po kolei ulepszenia, zdjąć z pola i ulepszone umieścić na pnączu
     
  3. joanna_gaj

    joanna_gaj Czeladnik forum

    aaaaa dzięki :)))))
     
    krasnoludek10 and Sookie like this.
  4. dorota444

    dorota444 Moguł forum

    CHCĘ PNĄCZE !!!!!

    To nie sprawiedliwe, doszłam do końca w oprzednim evencie, kto doszedł do końca dostał pnącze, a mi się wtedy udało, a teraz nie i nie dostanę pnącza !!!!!!!!!!!
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    dorota444 rząd chmur zdobył każdy kto ułożył 245 obojętnie jakich skrawków, to była nagroda gwarantowana:

    [​IMG]

    Jeśli nie masz rzędu chmur to znaczy, że nie ułożyłaś niestety wymaganej ilości skrawków.

    Na przyszłość nie pisz proszę wielkimi literami.
     
  6. dorota444

    dorota444 Moguł forum

    Ułożyłam, mam rząd chmur, - chodziło mi o to, że nie mogę go uruchomić - nie mam itemu udoskonalonego :(



     
  7. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Aj to nie dobrze
    Zapomniałaś wykupić ulepszenia w sklepiku
    czy za mało uzbierałaś talarów ? :)

    Może ulepszenia tego itemu dadzą do wygrania w jakimś innym evencie czy za farmarki :sleepy: bo z tego co widzę wielu pnącze ma a przez brak itemu i tak nie może je uruchomić
     
    dorota444 likes this.
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Tu był taki myk, że trzeba było układać łatki dżinsowe, żeby zbierać GT.
    Za nie w sklepiku kupić ulepszenia.
    [​IMG]
    One były na pierwszej planszy po wejściu do sklepiku.
    [​IMG]
    Może masz wykupione?
    Trzeba by tylko je nałożyć na podstawę.
     
    agniecha$ likes this.
  9. dorota444

    dorota444 Moguł forum

    Nie , nie mam wykupionego, zabrakło mi punktów za układanie niebieskich skrawków.
    Prawie każdy event robiłam i zdobywałam co tam było, chyba, że byłam na wakacjach, a w tych łatkach mi się nie udało ze względu na losowość - złośliwość niebieskich skrawków.
    Uważam, że powinni nam dać te ulepszenia jeżeli ktoś zdobył pnącze, tak jak dali pnącze w poprzednim evencie .
    Czuję się oszukana !!!!!!!!!!!!


     
    Last edited: Jun 8, 2021
    hlnrys likes this.
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Te nakładki powinny być gwarantowane za liczbę ułożonych łatek.
    BP mimo krytycznych wpisów dotyczących głównych nagród zależnych od losowości, brnie w to coraz bardziej.
    Zauważ, że odpalenie pnącza (głównej nagrody) w ewencie z układaniem pizzy, też będzie zależało od losowości.
    Dodatkowe dwa itemy trzeba zdobyć za uzyskane punkty, a z nimi może być różnie.
    Jeden je zdobędzie w 50 grach potrzebnych do pnącza, drugi powiedzmy w 80.
    Pewnie będą i tacy, którzy w ogóle ich nie zdobędą ze względu na losowość.
    BP zrobiło z Farmeramy kasyno.
     
  11. dorota444

    dorota444 Moguł forum

    Dokładnie, masz racje to już nie gra tylko kasyno :(

     
    Majeczka13 and hlnrys like this.
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Event już dawno za nami. Dziękujemy za opinie, temat zamykam i archiwizuję.
     
Thread Status:
Not open for further replies.