Zgredek rozdaje BANy

Discussion in 'Dyskusje o grze i nie tylko' started by MOD_Zgredek*, May 10, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Karakuliambro

    Karakuliambro Książę forum

    Dziękuję za zorganizowanie konkursu. W przypadku uznania przez Zgredzia uwag Anhedrei i ewentualnie innych osób biorących udział z zabawie nie będę mieć pretensji i zrezygnuję z wygranej.
     
  2. QAtaner77

    QAtaner77 Ekspert forum

    No zmylił nas Zgredzio. Może specjalnie :p Nie tylko o czym pisze Anhedrea. Dzika łąka jest mokra - no przecież stawy na obrazku są. A pola możesz polać wodą i też będą mokre xD. Zgredzio pisał a nie jest. To liczba mnoga więc na końcu bardziej szłam w stronę pól na: latarni morskiej, wyspie skarbów tudzież wybrzeża rozbitków a ostatecznie na wybiegu dla zwierzaków domowych. Karakuliambra uważam, że nagroda bez wyjątku Ci się należy. To jest tylko zabawa i podobała mi się ogromnie :). Zgredzio jeszcze o czym myślisz? Dawaj - pobawimy się w zgadulca ;)
     
  3. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Tak się wtrącę, w sumie chyba dobrze Zgredzi popatrzył i odpowiedział "nie".
    Kiedy jesteś na "mapie" widzisz Dziką Łąkę, kiedy wejdziesz w nią jesteś na Dzikiej łące..
    Więc teoretycznie Dzika Łąka jest jedną plansza gry i znajduje się na mapie, a jeżeli mapę potraktujemy jak planszę ogólną...

    Ale to jest ten konkurs kompletnie subiektywny, więc Zgredzio miał prawo odpowiadać jak chciał :D
    Te zasady to mi się podobają :p
    Więcej takich konkursów (i jeszcze żebym ja miała na nie czas).
     
    grakula16 and krasnoludek10 like this.
  4. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Dzika Łąka faktycznie jest jedną planszą. Ale, jak zauważyła Monika, na głównej mapie też się znajduje.

    Kilka ogólnych przemyśleń po pierwszej serii:
    1. Spora część osób nie czyta odpowiedzi i zadaje pytania o rzeczy, które zostały już wykluczone.
    2. Strzelanie na ślepo. W grze jest takie mnóstwo elementów, że gdyby wymieniać każdy po kolei, dorobiłbym się brody do pasa jak nie przymierzając Święty Mikołaj albo Dziadek Mróz. Pytania powinny być dość ogólne, żeby zawęzić obszar poszukiwania. Dopiero, gdy zostanie kilka elementów można je wymieniać. W przeciwnym razie ma się szanse na odgadnięcie poównywalne do totolotka.
    3. Najtrudniejsze dla mnie pytania:
    - Czy to jest związane z...?
    Teroretycznie wszystko jest z czymś związane. Nawet plastik, który pochodzi z ropy naftowej, można uznać za związany z naturą ;)
    Na szczęście Dzika Łąka jest bliżej natury xD

    - Czy to występuje w dzień / w nocy?
    Na farmie nie ma pór dnia. No i jak to potraktować? W nocy jest ta łąka, czy jej nie ma? Uznałem, że jest.

    - Czy to jest mokre?
    Ile ma mieć wody, żeby było suche?

    - Czy to jest gorące?
    Akurat w przypadku Dzikiej Łąki nie miałem wątpliwości, ale co odpowiedzieć przy Bahamaramie?


    ----------

    W drugiej odsłonie do zdobycia będzie torba
    torba.jpg

    Alternatywnie będzie można wybrać Drzewo Jajeczne XXL wraz z podstawą.


    Jeżeli zwycięży były lub obecny członek ekipy FA, do wyboru będzie miał jeszcze t-shirt pokazany na stronie 2.

    ----------

    Można zadawać pytania :)
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Czy można tam ustawiać zagrody?
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Czy to coś da się usunąć w grze?
     
    krasnoludek10 likes this.
  7. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Czy to jest element gry FA?
     
    krasnoludek10 likes this.
  8. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Nie
    Nie
    Tak. Tylko rzeczy występujące w grze są przedmiotem zabawy.
     
    krasnoludek10 likes this.
  9. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Czy to znajduje się w Mieście?
     
    krasnoludek10 likes this.
  10. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Czy można tam ustawić itemy?
     
    krasnoludek10 likes this.
  11. QAtaner77

    QAtaner77 Ekspert forum

    Odnośnie nowej zabawy moje pytanie:
    Czy to widać na mapie farmeramy?
     
    krasnoludek10 likes this.
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Czy jest to otwarte tylko przez pewien okres czasu?
     
    tajger1212 and QAtaner77 like this.
  13. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Czy widać z tego latarnie morską?
     
    krasnoludek10 and tajger1212 like this.
  14. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    5 x Nie :(
     
    krasnoludek10 and tajger1212 like this.
  15. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Czy to znajduje się we własnym budynku?
     
    krasnoludek10 and tajger1212 like this.
  16. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Czy jest to na baśce?
     
    krasnoludek10 and tajger1212 like this.
  17. tajger1212

    tajger1212 Wszystkowiedząca wyrocznia

    czy można to podarować
     
    krasnoludek10 likes this.
  18. QAtaner77

    QAtaner77 Ekspert forum

    Czy to jest roślina?
     
    krasnoludek10 likes this.
  19. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Nie
    Nie
    Tak
    Nie
     
    krasnoludek10 and tajger1212 like this.
  20. tajger1212

    tajger1212 Wszystkowiedząca wyrocznia

    czy jest któryś ze specjałów rzemiślniczych
     
    krasnoludek10 likes this.