Opinie Asy przestworzy IV!

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by Eviana, Apr 27, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Rano wreszcie siadłam do rachunków i z ulgą stwierdziłam, że mogę sobie lecieć leniwie i od niechcenia:D W sumie potrzebuję niespełna 25 tys. zielska, a tyle spokojnie wysieję do poniedziałku na samym CMJ (3 zasiewy w dzień, 1 na noc). Nawet zdecydowałam się podwajać więcej, niż początkowo zakładałam... W tym i żetony wyścigowe dostąpią tego zaszczytuxD
     
  2. opitrek

    opitrek Forumowy żółtodziób

    witam ,mam pytanie co daje kot włamywacz ,a w temacie czwarty lot rozpoczęty ,pozdrawiam
     
  3. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    [​IMG]
    [​IMG] Ja już loty skończyłem, co podwoić podwoiłem, kłódeczki pozdejmowane a perełek wciąż 6 szt. na stanie. Gratulacje dla tych, co skończyli i powodzenia dla robiących.[​IMG]
     
  4. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Wyłącznie PD lub TPD - zależy gdzie go postawisz. Jest to najzwyklejszy item
     
  5. hiacynta

    hiacynta Chodząca legenda forum

    Czy wyścigi trzeba robić po kolei, czy mogę zrobić np. wyścig 1, 4 a później wrócić do 2 i 3
     
    krasnoludek10 and magdusia668 like this.
  6. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Możesz robić tak jak piszesz.:)
    Ograniczenia są tylko w wyścigu 1, który trzeba zrobić jako pierwszy i 5 jako ostatni.
     
  7. hiacynta

    hiacynta Chodząca legenda forum

    Super, już jestem spokojna. Dzięki za informację i pozdrawiam:)
     
  8. Miśka84

    Miśka84 Stary wyjadacz

    czesc :) mam pytanko, żeton jest w wyścigu 1 pod koniec i trzeba go podwoić i w którym jeszcze wyścigu??
     
  9. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Doleciałam do celu ,pnacze odpalone:)

    Żetony wyścigowe są w wyścigu pierwszym, trzecim i piątym:)
     
    Last edited: Apr 29, 2021
  10. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Eh pilnowałam a i tak wyścig pomyliłam :sleepy:
    ale

    doleciałam
    pnącze zgarnięte

    i starczy lotów :)
     
  11. grania.

    grania. Baron forum

    Trafiło się 100%, wykorzystałam dyniowego do cna i kilka bonusów z paska, doleciałm do 5-ego wyścigu. Kwiecia w bród wypadalców brak, a dzisiaj do wieczora mam tylko czas, bo potem wyjazd i powrót w poniedziałek na wieczór. Ale zaraz zaraz jak na wyjazd obstawię hortensją lub drzewami 20h to w poniedziałek będzie wypadalców full i to jest rozwiązanie. 8)
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Brawo ja! Posiałem lnicznik na dzikiej łące, ukręciłem 18 zwykłych paliw, wylogowałem się, ale potem zalogowałem znowu bo przypomniało mi się, że muszę kupić Super Paszę w Skleporamie, więc przy okazji poszedłem na główną. Okazało się, że zapomniałem posiać. Kerststol i biała poszły w ruch - co z tego, że na jedną łąkę. No nic... Przynajmniej aż tak nie będę w tyle jakbym nic nie siał na głównej:p;) Tylko, że jutro cały dzień mi wypada chyba, bo prawdopodobnie będę u ciotki na grillu...


    EDIT: Aktualizacja Skleporamy to dopiero po północy, jeszcze lepiejxD:cry:xD
     
    Last edited: Apr 30, 2021
    BiałyTrabant and hiacynta like this.
  13. jagusiowo

    jagusiowo Młodszy ekspert

    Wskazówka! Jeśli chcecie zdobyć komplet żetonów wyścigowych (6 szt.) konieczne jest podwajanie nagród z nimi.
    Niestety nie rozumiem tego, proszę o wytłumaczenie
     
    hiacynta and krasnoludek10 like this.
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To znaczy chyba tyle, że wyścigi w których do zdobycia są żetony wyścigowe musisz robić 2 razy, ale nie musisz robić wszystkich pól jeszcze raz (swoją drogą jest to niewykonalne bo wybierasz górę albo dół), tylko te z żetonami i nagrodami, które chcesz zdobyć oprócz nich a te nagrody to wg własnych preferencji. Ale moderator albo bardziej doświadczony gracz ode mnie chyba będzie wiedział lepiej. Pamiętaj także, że pierwszy wyścig musisz robić jako pierwszy a piąty jako ostatni.
     
    kalinamala and hiacynta like this.
  15. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Nie masz racji - dwa razy się nie da, trzeba dojść do pola poprzedzającego i wtedy użyć paliwa XXL.To podwaja nagrody, wszystkie które są do zdobycia nie tylko te w pudełkach. Paliwo po najechaniu kursorem na Twój samolot znajduje się na samym dole z symbolem2x.
     
    Last edited: Apr 30, 2021
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dzięki za sprostowanie. Specjalnie napisałem, że może bardziej doświadczony gracz wyjaśni lepiej;) Ja to chyba już prawie wcale nie ogarniam tej gry, tyle nowych rzeczy do niej wprowadzono (na czele z Unity) i się po prostu gubię. Tę mechanikę też chyba robię pierwszy czy drugi raz a jeśli drugi, to odstęp był bardzo duży.
     
    AngelGina and hiacynta like this.
  17. jagusiowo

    jagusiowo Młodszy ekspert

    Dzięki, teraz rozjaśnioło mi się, pozdrawiam
     
    hiacynta and krasnoludek10 like this.
  18. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Na farmie dziś takie cuda

    [​IMG]
    no przecie przy zbiorze 1 sztuki z pola to ja się w życiu nie wyrobię z tymi lotami :eek: - i nie ważne czy będzie róść 23 godziny , czy 23 sekundy - a Mietka tam za sterami będzie się bujać do wtorku xDi wołać do mnie z góry;
    To ja, to ja, to ja, słyszysz, wołam ciebie, ja Miecia
    moją grzywkę wyrywa wiatr
    bo hełmofon z głowy mi zleciał
    I jest gorzej niż źle
    a więc przyjdź , wysadź mnie
    proszę przyjdź...
    Nie chcę już niczego mieć
    tylko przyjdź i wysadź mnie
    czekam przyjdź... proszę przyjdź
    wysadź mnie

    - w sumie dobrze jej tak , niech się buja za karę , że mi stery odebrała po trzecim przelocie - i jeszcze coś mamrotała o jakiejś lebiedze, ale nie dociekałam kogo ma na myśli :p
    Z farmy weszłam tu i...
    o_O
    Tomek, prześcignąłeś dzisiaj w cudach moją farmę xD:cry:xD;)
    - a w temacie , to jeszcze mam ponad 8 tys. ziela do wysiania i 59 mil (kroków ) do przelecenia w ostatnim wyścigu 8)

     
    Last edited: Apr 30, 2021
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    to i tak mniej niż jaxD
     
    hiacynta and kalinamala like this.
  20. Viola_07

    Viola_07 Okazjonalny autor

    Mknę przez 5y wyścig, jestem w połowie i mam nadzieję dziś ukończyć bo w majówkę nie będę farmerować :)
    Pnącze wczoraj odpalone, 2 itemy czekają na 3cie ulepszenie
    Życzę wszystkim ukończenia eventu i słonecznej, wesołej majówki :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.