Opinie Asy przestworzy IV!

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 27 kwietnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. 22vader

    22vader Forum Pro

    pierwszy event jaki robię w tym roku (na sianie), ale tylko dlatego że pnącze jest mega łatwe do zdobycia i aż żal nie skorzystać
     
  2. -smietana575-

    -smietana575- Forumowy żółtodziób

    a jak podwoić żeton
     
    magdusia668 i hiacynta lubią to.
  3. AngelGina

    AngelGina Generał forum

    Podwajamy świetlistym paliwem xxl (robi się je w młynie), to paliwo porusza się o jedno pole i podwaja nagrodę, na której stanie.
     
    magdusia668 i hiacynta lubią to.
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Pierwszy wyścig zaliczony .
     
  5. asienka26

    asienka26 Fanatyk forum

    mam paliwo a nie moge ruszyc co robie nie tak?
     
    hiacynta lubi to.
  6. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Klikasz na samolot z twoim herbem, wybierasz na jakim paliwie chcesz lecieć i na to klikasz.
    [​IMG]
     
    magdusia668, AngelGina oraz hiacynta lubią to.
  7. asienka26

    asienka26 Fanatyk forum

    wlasnie tak robie a pole dalej szare a powinno byc zielone
     
    hiacynta lubi to.
  8. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Którego paliwa chcesz użyć?
    Jeśli XXL, to jest w jego opisie taka uwaga: jest aktywny tylko wtedy, gdy ten krok zawiera jakąś nagrodę.
     
    magdusia668, AngelGina oraz hiacynta lubią to.
  9. asienka26

    asienka26 Fanatyk forum

    xxl to musze dorobic nastepne paliwko dziekuje
     
    AngelGina i hiacynta lubią to.
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jednak jadę tak:

    Wyścig I

    [​IMG]

    x6 paliwo zwykłe - 24 kanister, 480 lnicznik, 36 orchidea
    x12 paliwo XL - 132 kanister, 2.520 lnicznik, 96 orchidea
    x2 paliwo XXL - 56 kanister, 820 lnicznik, 24 orchidea

    razem - 212 kanister, 3.820 lnicznik, 156 orchidea
    ****************************************

    Wyścig II

    [​IMG]

    x2 paliwo zwykłe - 8 kanister, 160 lnicznik, 12 orchidea
    x19 paliwo XL - 209 kanister, 3.990 lnicznik, 96 orchidea
    x1 paliwo XXL - 28 kanister, 410 lnicznik, 12 orchidea

    razem - 245 kanister, 4.560 lnicznik, 120 orchidea
    ****************************************

    Wyścig III

    [​IMG]

    x6 paliwo zwykłe - 24 kanister, 480 lnicznik, 36 orchidea
    x19 paliwo XL - 209 kanister, 3.990 lnicznik, 96 orchidea
    x2 paliwo XXL - 56 kanister, 820 lnicznik, 24 orchidea

    razem - 289 kanister, 5.290 lnicznik, 156 orchidea
    ****************************************

    Wyścig IV

    [​IMG]

    x6 paliwo zwykłe - 24 kanister, 480 lnicznik, 36 orchidea
    x21 paliwo XL - 231 kanister, 4.410 lnicznik, 168 orchidea
    x2 paliwo XXL - 56 kanister, 820 lnicznik, 24 orchidea

    razem - 311 kanister, 5.710 lnicznik, 228 orchidea
    ****************************************

    Wyścig V

    [​IMG]

    x5 paliwo zwykłe - 20 kanister, 400 lnicznik, 30 orchidea
    x18 paliwo XL - 198 kanister, 3.780 lnicznik, 144 orchidea
    x3 paliwo XXL - 84 kanister, 1.230 lnicznik, 36 orchidea

    razem - 302 kanister, 5.410 lnicznik, 210 orchidea
    ****************************************

    Ten plan wymaga:

    kanister - 1.359
    lnicznik - 24.790
    orchidea - 870

    Lnicznik to 20 zbiorów + 790 z rozsiewu, mogę liczyć 21 zbiorów.
    Da się na samej wodzie, ale będzie się ciągnęło.
    **************************************

    Poprzednie wyliczenia wywaliłem.
    Zrobiłem babola na wstępie i całość miałem źle liczoną.
    Policzyłem w pierwszym locie 44 kroki, w ciemno pomnożyłem x5 lotów i rozpisywałem dla 220 kroków
    Tymczasem każdy lot ma inną ich ilość.
    Mam nadzieję, że teraz jest dobrze.
    o_O:oops:o_O



     
  11. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A jednak
    haczyka się nie złapałam :p


    lecę minimum
    tak jak planowałam spokojnym lotem na paliwie xl
    tylko wyścig I i IV

    na start 231 kanistrów z hortensji
    spoko
    na moje wymagania eventowe aż nadto ;)
     
  12. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

  13. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Majeczko ... a jak ktoś na przykład zrobił sobie pnącze i na tym skończył event, to może się pochwalić, czy to się nie liczy?

    [​IMG]
    ... bo jak się nie liczy, to ja mogę jeszcze napisać, że z rozpędu zrobiłem trzy wyścigi ... sam nie wiem po co, ale piszę, bo może z tym trzecim będzie się liczyło :(

    Dziękuję bardzo i wzajemnie :)
    Powodzenia dla wszystkich ;)
     
  14. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    To i ja się pochwalę - tak wygląda mój rząd pnącza:

    [​IMG]
    Latam dalej, PNS (i nie tylko) biorę podwójnie.:)
     
  15. AngelGina

    AngelGina Generał forum

    Super, macie chyba najnowszej generacji samoloty :D, tak szybują ;)
    Mi udało się dzisiaj ukończyć pierwszy cały lot :) i ukręciłam 1 zwykłe paliwo na następny... teraz czekam na roślinki :)
    Szykuję się na lot nr 3, po żetony ;), a później poleci reszta :D
     
  16. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Ryś, dyniowy prezent daje nawet +2 do roślin ;)

    Tym razem lecę spokojnie, lecę, bo chcę ;)
     
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    To była głównie krypto-złośliwa odpowiedź na krypto-zaczepne pytanie ;)
    Choć jak sobie patrzę na zawartość koszyczka za stówę, to muszę przyznać, że trochę jednak oszczędza siania (oraz myślenia ;)).
     
  18. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    To dołączam do tych chwalących się:

    [​IMG]
     
  19. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Ja też chcę :p więc SN-a leję by jak najszybciej te cztery przelecieć 8) a z piątym się trochę dłużej pobawię .Nie spieszyłabym tak, ale wczoraj moja cierpliwość w rybach się skończyła i wytraciłam wszystkie z takim trudem uciułane przynęty (40 szt.) - warto było, bo ryby brały , aż miło :D a jeszcze lepiej dawały; 12 perełek już mam , 100% do upraw (od rybek ) właśnie w slotach siedzi i tego SN-a pochłania ,
    no i jeszcze taki rarytasik
    [​IMG]
    z tych rybnych darów wyskoczył :inlove: - tak więc moja cierpliwość, lub może raczej niecierpliwość :music:została sowicie nagrodzona przez losowość
    - dzięki temu bonusowi za pół godzinki skończę 3-cią trasę i zostanie mi już tylko IV i V do wylatania - do niedzieli powinnam się z tym uporać, a jeśli nie to w sumie i do wtorku mogę sobie w tym aeroplanie posiedzieć :p a co mi szkodzi xD:cry:xD
    - Gratulacje dla wszystkich , którzy swoimi mig-ami już do celu dolecieli :);)
     
    Ostatnie edytowanie: 29 kwietnia 2021
  20. Pryku

    Pryku Weteran forum

    A ja nie to kliknalem i bonus przepadl, a w 2 wyscigu zetonu brak wiec sobie poczekam
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.