Opinie Asy przestworzy IV!

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 27 kwietnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Eh marny ze mnie pilot


    żetony wyścigowe
    w sumie do pominięcia :p
    ewidentnie haczyk a się nie dam złapać ;)



    czyli spokojnym lotem na paliwie xl
    wyścig I i wyścig II
    zgarnąć pnącze i finito

    no ale jest fajny item [​IMG] i tu pewnie sama się złapię haczyka [​IMG]

    ***
    Do lotów tak czy siak się przygotuję
    a jutro zdecyduję jakim lotem i gdzie polecę [​IMG]
     
  2. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Tylko jeden, bo po dwóch, to mi się może w głowie zakręcić.
    Jeżeli potrafisz, to lataj dwa razy.-.-:D
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Jest już ogłoszenie o pełni >>klik<<:)
     
  4. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Ja także zamierzam się przygotować - muszę tylko sobie obliczyć jak latać ,by się za bardzo nie nalatać, a to co mi potrzebne wylatać :p - te ,,rybne żetony,, przynajmniej dwa zgarnąć trzeba, bo jak mi pereł losowość poskąpi, to będzie że z mojej winy iżem się w lataniu nie postarała xD:cry:- to o dwa musowo, a ten trzeci... jak mam do niego dojść w ostatnim dniu to spokojnie mogę odpuścić :music:- nad itemem się zastanawiam, warto byłoby się o niego postarać i tak chociaż 3 ulepszenia wylatać , by skrzyneczkę dawał - lubię skrzyneczki :inlove: więc... długopis w dłoń i liczymy ile tego badyla trzeba wysiać i ile dni mi to zajmie - bez pomocy Fortuny bo na nią nawet nie ma co liczyć :p
     
  5. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    i tym razem hamaczek :D
     
  6. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Tak
    nawet musisz jak chcesz zdobyć komplet ulepszeń :)

    cytat
     
  7. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Rysiek zlituj się.:D:cry:xD
    Pozostanę przy swoich wyliczeniach i zakładam wysianie około 30 tys. rośliny.
    Najpierw pójdę po żetony w wyścigu 1 i 3, później zobaczę czy bonusy wpadną i ile uda się wysiać ponad założony plan. Na początek zakładam ukręcenie 24 szt. paliwa xxl, a jak "materiał" pozwoli na więcej, to zdecyduję czy jeszcze coś brać podwójnie.:)
     
  8. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Toteż doczytałam i posta zmiotłam, by nie śmiecił :p;) -tak z grubsza licząc wyszło mi około 26 tys. zielska i ponad 1500 wypadalcy, by dolecieć tam gdzie zamiaruję :music: sporo tego, ale idzie podołać
    Rysiu ,czy aby tą wersję minimum nie za bardzo zminimalizowałeś ? - jakim cudem wyszło ci po 7 paliwa XL i 1 zwykłym jak mnie na sam IV wychodzi 23 XL i 2 sztuki zwykłego :music: coś źle liczę :eek: - jest w nim 71 kroków , więc po 3 robiąc, no to 23 ,,baniaki,, tego szybszego i reszta najtańsze
     
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    A widzisz, z rozpędu liczyłem na 22 kroki, a są 44.:oops:
    Lecę poprawić.o_O
    Dzięki.:)
     
  10. marnyfarmer

    marnyfarmer Okazjonalny autor

    Pierwsza opcja jest dla mnie do ogarnięcia o max nawet nie myślę. Dzięki za obliczenia.
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To bez bonusów marnie to widzęxDxDxD Także zrobię pewnie 1 od góry plan Rysia a jak koło się zlituje i/lub skrzynie bonusów, to max:D
     
    Ostatnie edytowanie: 27 kwietnia 2021
  12. Bilonge

    Bilonge Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam
    Item z nakładkami wg mnie nie jest wart tak dużego siania bo i tak wyląduje w pasku. Daje jedną bawarską skrzynkę a zajmuje 4 pola. Ja nie mam go gdzie postawić bo stoją itemy dające lepsze fanty. Więc nie będę brał żadnych nakładek tylko po drodze ewentualnie podwójne nagrody
     
  13. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Generał forum

    robimy w czasie gry dowiemy się więcej
     
  14. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Dzień dobry
    Rysiu dlaczego liczysz 220 kroków a nie 304 ?

    Post edytowałam i oddzieliłam Twój wpis od cytatu.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 27 kwietnia 2021
    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    u mnie wariant minimalny...a wiec tylko pnacze..reszta mnie nie interesuje
     
  16. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    a ja jeszcze nie wiem ...:sleepy:
     
  17. ola88888

    ola88888 Baron forum

    A ja nie robie tego eventu. Nie bedzie czasu na zbieranie.
    Wczoraj z papug i rakow dostalam perly :inlove::inlove::inlove::inlove:
    Pnacze juz mam to bede lowic to co wyjdzie.
    Musze duzo siac dlugie rosliny do misji i zwierzeta miec tez do misji.
    Tak samo na mrocznej-chce uzbierac na reszte grzybowego lasu.

    Dobrej zabawy dla latajacych :)
     
  18. wiesmanokubo

    wiesmanokubo Młodszy ekspert

    198 kanistrów z goździka, chyba nie jest źle:p
     
  19. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    Czyli właściwie pełnia łączy się z eventem tylko przez orchideę? Tak tylko pytam się dla pewności, bo nie wiem czy wrzucać 24h do zbiorów na pełnię i 24h do drzew by gromnicę zebrać:p
     
  20. vannkama

    vannkama Mieszkaniec forum

    orchidea szablastozębna? :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.