Opinie Asy przestworzy IV!

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by Eviana, Apr 27, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Załóż pilotkę, włóż sztuczne zęby wampira i odpal silnik! Pomidor Paweł organizuje wyścig w pełni księżyca! Czekają na Ciebie niesamowite nagrody!

    [​IMG]


    [​IMG]
    Środa, 28.04.2021, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 04.05.2021, godz. 14:00


    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    krasnoludek10 likes this.
  2. grazyna19547070

    grazyna19547070 Naśladowca mistrzów

    robimy,kaloszki na nozki i do siania
     
  3. Pryku

    Pryku Weteran forum

    eee.. Chyba bym nie robil gdyby nie 2 event i PSN`y... Zastanawia mnie co to jest chwytak pior... do zdobycia w 3 wyscigu numer 34
     
  4. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Chwytak piór to przedmiot ze skrzynek z narzędziami ;)
    [​IMG]
     
  5. Pryku

    Pryku Weteran forum

    a to to ok ok dzieki zupelnie zapomnialem ze takie cos jest ;d
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Robię, lubię sobie polatać.:pxD
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek .
    Robię , bo wszystkie ewenty robię , lubię .:)
    Miłego dnia wszystkim życzę .:)
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Coś tam skubnę:p;) Może przy okazji zdobędę trochę SP do zagwozdkixD W końcu maksymalnie 54 Super Pasze x 2 obroty, aby zdobyć wszystkie żetony do "Tajemniczego stawu" = 107 SP to nie w kij dmuchał, prawda:)???
     
    Last edited: Apr 27, 2021
  9. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    trza robić i dalej się wkurzać, że nie ma pereł...
     
  10. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    I ja też robię, zawsze się przyda te pare dodatkowych nagród :)
     
  11. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Lubię latać ,robię :)
     
  12. Pryku

    Pryku Weteran forum

    U kobiet pojda miotly w ruch :wuerg: xD
     
  13. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Policzyłam jakie minimum roślin potrzebuję wysiać, aby zebrać to co mnie interesuje.
    I wyszło 29.580 szt. lnicznika i uzbierać 1706 kanistrów. Do zrobienia na 2 łąkach, gdyby jeszcze koło współpracowało . . . :)
     
  14. AngelGina

    AngelGina Generał forum

    Też robię, troszkę z przyzwyczajenia ;), a poza tym nie mam jeszcze skompletowanych pereł, to każda przynęta na haczyk się przyda :)
    Musimy pamiętać, aby żetony z tego eventu podwajać, bo do zdobycia są 3, a potrzebujemy na łowisko 6 :)
     
  15. .dorotka01.

    .dorotka01. Cesarz forum

    bo trzeba podwoić nagrody wtedy będzie 6 co prawda ja dziś zdobyłam pnącze z łowienia rybek ale bardzo lubię łowić więc przydadzą się dodatkowe kupony wędkarz
     
  16. kornik1

    kornik1 Cesarz forum

    Hej:)
    Do paliw potrzebna jest roślina z pełni?
    Co jeśli ktoś jej nie ma? Będzie pełnia żeby dosiać?
     
  17. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Ja chyba tylko jeden żeton podwoję. Znając siebie do ostatniego żetonu (piąty wyścig) dojdę gdzieś pod koniec eventu, to i za bardzo tego ostatniego kuponu na łowienie nie wykorzystam. Inne nagrody mnie nęcą... Tu skrzynia bonusów, tam całkiem nowe zagadki w sporych ilościach. Aż kusi żeby zgarnąć je podwójnie...:D No i komplet ulepszeń itemu też chcę mieć, dla MieciaxD Podejrzewam, że po podliczeniu potrzebnego zielska mój apetyt trochę się zmniejszy:)

    Będzie pełnia:)
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Liczyłaś ilość na 1 obrót czy 2;)???
     
  19. AngelGina

    AngelGina Generał forum

    Właściwie to u mnie może być podobnie :), zanim dolecę do ostatniego żetonu, będzie prawie koniec eventu ;), chyba że jakieś bonusy dorwę ;)
     
  20. kornik1

    kornik1 Cesarz forum

    To dobrze :)
    Przyłączam się do lotów :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.