Opinie Gra w kości VI

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by BA_Czerwona, Mar 2, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    mnie wczoraj tez tak lecialo..czyli co czwarta oaza
     
  2. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    No pewnie że się zawiesza :sleepy: dziś zasiałem eventówkę a po 4 godzinach chcę zbierać a tu pole puste xD teraz sieję na jednym przechodzę na drugie, wracam, a to 1-sze zasiane puste a 2 gie nie zebrane xD nawet mnie to nie wzrusza jacy programiści taka gra a do PT pisać nie będę gdyż z góry wiem jaka przyjdzie odpowiedź !!! Teraz czekam tylko aż ukaże się ankieta o ile w ogóle do tego dojdzie.
    Event przestał mnie interesować a tego pseudo bonusu z kodu nie odebrałem i nie odbiorę niech sobie je BP zachowa mniej straci :)
     
  3. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Brawo Wojtku :) fajne itemy :)
     
  4. Bilonge

    Bilonge Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dziękuję Olga :) Tak, superpapu, procenty i pd :) Obyło sie tym razem bez kijków i kumpli xD
     
  5. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Janku też go nie odbieram, tak właściwie to taki policzek dla nas. :(
    Mam tego bonusu w pasku 23 szt.
     
  6. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Ja też nie odbieram, mam swój honor i rekompensat nie potrzebuję.
     
  7. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    Aniu w pasku też mam ich kilkanaście a traktowanie Nas jak przedszkolaki, że byle landrynką na dodatek "kwaśną" mamy się cieszyć bo jak nie to postawią Nas do kąta to coś się tu komuś [ciach]

    Wykropkowany wulgaryzm usunęłam.
    MOD_Zła
     
    Last edited by moderator: Mar 4, 2021
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Widzę, że sprinterzy skończyli już ewent, florenowce w skrzynkach Piccolo dojrzewają.;):)
    A ja dopiero skończyłam prawą stronę, koło poczęstowało dwa razy +1, z dwóch pełnych oaz wyleciały 73 szczęśliwe kości.:)

    [​IMG]
    Średnia jak na razie 157, mam nadzieję, że tak będzie dalej.:pxD
     
  9. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Olga rekompensata odpowiadająca poniesionym stratom byłaby mile widziana.
    Ale to co nam zaproponowali to jest po prostu poniżające. Przecież taki bonus 100% do stodoły chyba wszystkich by ucieszył, że już nie napiszę o 200%.:)
     
  10. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tez bym chcial:)
    ale jak sie spojrzy na calosc okiem BP to cos takiego psuje im totalnie budzet eventowy...;)
     
  11. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    Norbi a co mnie obchodzi ich budżet eventewy i tak tajny? ja ich już nie wspomogę.
     
  12. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Wiem Norbi, to tylko pobożne życzenie.:)
    Tym bardziej, że akurat to co zadziało się na naszym forum to już nie wina BP. Chyba.;)
     
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Muchołapka, parasolka, ingrid, kosiarz i kijek pogo ...-.-:wuerg::cry:
     
  14. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    U Ciebie kijek pogo :D a u mnie drzewko magiczne :D
     
  15. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Anka wybacz.:)
    Kijek pogo - twój ukochany, ulubiony.:cry:xD:cry:
     
  16. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Ktoś zadbał żebym nie była pokrzywdzona. Jeszcze jeden mi się nie wyczerpał a już drugi dostałam.:cry:
    Ukochana losowość :wuerg::oops:
     
  17. grania.

    grania. Baron forum

    No i skończyłam na 199 gierkach, picolaki na polu dojrzewają, drzewami wszystko obsadzone, bo do niedzieli nie zajrzę. W niedzielę może jeszcze trochę ewentówki posieję, bo teraz mam nadmiar złotych kostek.
    Za rekompensatę dziękuję - na nic mi ona. Wczoraj parę zbiorów na dopalaczach uciekło, a oni chcą to jakimiś marnymi Pd-ekami zrekompensować.
    Trzymam kciuki za walczących dalej.
     
  18. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Skończyłam i ja, pierwszy raz zrobiłam kości do końca, teraz muszę tylko znaleźć miejsce na te 5 Piccolo.

    [​IMG]
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Tak mi nie zależy na tym evencie, że zbiór róż z wieczora zebrałem o 13 i posiałem badyla. Owe zielsko zbieram teraz zamiast po 17:pxD
     
  20. Miśka84

    Miśka84 Stary wyjadacz

    Hejka:) Skad wziąśc te żółte kości i co one daja??
     
    hiacynta and krasnoludek10 like this.
Thread Status:
Not open for further replies.