Opinie Gra w kości VI

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by BA_Czerwona, Mar 2, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Wiesz, bo Niemcy to najczęściej nieźle znają niemiecki 8)
    Swoją drogą angielski też zazwyczaj znają co najmniej w miarę.
    A te info o problemach z talarami to pewnie takie dłuższe były, może nawet pięć czy sześć zdań 8)
    Nie było komu się pochylić nad tak poważnym problemem xD

    A tak serio to w marcu nie ma G&T :cry:xD
    Może w kwietniu zrobią dwa razy...?
    Byłoby podwójnie git xD
     
  2. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Jak mam grać jeśli nie ma w zegarze eventu ani ikonki nigdzie?
     
  3. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    wiadomo wolontariat jest..wiec nie zadajmy zbyt duzo...
     
  4. czechu79

    czechu79 Generał forum

    U mnie jest
    Przeloguj może

    [​IMG]
     
    magdusia668 and krasnoludek10 like this.
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Fakt, wolontariat to jest poważny problem.
    Byłam kiedyś wolontariuszką w schronisku dla psów.
    Gdybym podczas tej nieodpłatnej pracy wyrywała pieskom łapki albo ogonki, ewentualnie częstowała je cukierasami z nadzieniem z cyjanku potasu, to niewątpliwie po pierwszym dniu by mi uprzejmie podziękowano.
    Choćbym nawet była jedyną osobą skłonną do pracy za friko 8)

    No, tutaj nikt łapki ani ogonka nie stracił, więc przykład jest średnio adekwatny xD
    Ale mnie naprawdę zdumiewa fakt, że ani w naszej ekipie, ani gdzieś tam w tej niby to centrali, nie ma absolutnie nikogo, kto by się jakoś choćby w miarę orientował w angielskim/niemieckim.
    Kurcze dziwne to.
    W takim razie należy w trybie pilnym zwerbować jelenia z językami 8)
    Uprzedzam: nie jestem zainteresowana 8)xD
    I nie jestem jeleniem 8)
     
  6. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Przelogowałam z 5 razy. Nie ma. Gram na kliencie. Może tu problem
     
  7. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Przede wszystkim mają centralę firmy u siebie :p

    A skoro pisali że będą błędy, to co zaplanowali je? :p:cry:
    Dlaczego włączyli z błędami? :p

    Obstawiam że tu nie o język czy tłumaczenie chodzi.

    Nawet nie o to, że granice zamknięte, kwarantanny są i poczta czy kurierzy działają różnie :p
    Mam ikonę eventu i kolesia na polu na kliencie.
    Na ten moment.
    Bo w sumie nie wiem, czy nie zniknie xD:cry:
     
  8. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Całkiem zamknij, miałam tak samo.
     
  9. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    przelogowywałam F5. Jak wyłączyłam zupełnie to załadował. Dzięki
     
    magdusia668, krasnoludek10 and olgs3 like this.
  10. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Zrzut z klienta
     
    magdusia668 and krasnoludek10 like this.
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    wie ktoś ile badyla i wylotek potrzeba do wszystkich PNSxD????
     
    magdusia668 likes this.
  12. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Centralę mają u siebie i porozumiewają się z tą centralą w swoim języku. To duże ułatwienie ;)
    Ostrzegali o błędach, bo tego się dowiedzieli z centrali.
    A nasi mają znacznie dłuższą drogę do zrozumienia info z centrali... i to naprawdę nie dlatego, że do Hamburga kawał drogi.
    Po prostu cała gra, wszystkie komunikaty, ogłoszenia i wewnętrzna korespondencja jest po niemiecku i po angielsku, trudno stwierdzić, w którym języku najpierw, ale w każdym razie w tych dwóch językach dość powszechnie znanych na kontynencie.
    A u nas cóż - żelazna językowa kurtyna, i tyle.
    Dlatego te wszystkie info tak ciut wolniej do nas docierają ;)

    Ach nie mogę się doczekać wycięcia połowy wątku jako offtopu 8)xDxDxD
     
  13. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Policz sobie :p
     
  14. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Poszukaj gdzieś na początku postu hlnrys
     
  15. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Ja jestem ciekawa, czy nasze opinie będą przekazane wyżej i czy tzw centrala w ogóle wie co się tutaj wydarzyło. U sąsiadów ogłoszenie o opóźnieniach pojawiło się wcześniej, ale u nas pojawiło się już po fakcie, więc kodzik bonusowy nie wynagrodzi nawet w małej części tych dóbr, które poszły w kosmos. Góra powinna pomyśleć o wydłużeniu bonusów, lub zwrocie wejściówek dla poszkodowanych (tak jak miało to miejsce kiedyś, przy okazji spóźnionej królowej). Sprawa dotyczy większej ilości graczy, więc ktoś tam na górze powinien o tym poważnie pomyśleć. Tylko czy lokalne głosy dotrą do centrali?
     
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Wiesz, jeśli to jest lokalny problem - a na to wygląda - to centrala ma tę sytuację w głębokim poważaniu, nie oni nawalili, więc nie ich sprawa.
    A ci, którzy u nas powiesili ogłoszenie po starcie eventu, raczej nie mogą przyznawać super bonusów, bo to idzie centralnie.
    No i mamy problem.
    Zresztą jeśli ludzie kręcili kołem po kilkaset razy jeszcze przed eventem i np nie zaglądali przy tym na forum, to nawet takie lekko wcześniejsze ogłoszenie nic by nie dało.
     
  17. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Takie cosik mi się wyświetla
    [​IMG]

    Czyżby to była rekompensata ??? :pxD:D;)
     
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Korzystaj i kręć xDxDxD
    Biegnę sprawdzić, może mnie też dali...? xD


    EDIT: e tam, u mnie sztuk 1 8)
    No nie ma sprawiedliwości na tym świecie, skandal 8)xDxDxD
     
  19. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    ale mi podniosłaś ciśnienie xD a u mnie cyferka 1 :cry:
     
  20. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    No i nic z tego, nie działało :cry::p
    Powróciło do 1 po przelogowaniu.
     
Thread Status:
Not open for further replies.