Opinie Gra w kości VI

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by BA_Czerwona, Mar 2, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Jagna-z-Bagna

    Jagna-z-Bagna Komisarz forum

    Super, a teraz mi wcięło 20 gwiezdnych talarów za pierwszą gierkę w kości. Ale za to mam ten cudowny kod bonusowy xD
     
  2. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Ja zebrałam mam 60 wypadajek xDale miałam morszczyn na polu :pwięcej czekać nie będę.
    Gierkę darmową zrobiłam nic nie trafiłam xD:cry:
    talary zajumali- faktycznie-.-

    Jak dla mnie ten event się skończył zanim się zaczął xD:cry:
     
  3. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Kodu nie biorę.
    Rozsiałam , ale jakoś tak bez emocji do tego ewentu podchodzę. Trochę PNS-ów zgarnę.
     
  4. zochaoo

    zochaoo Czeladnik forum

    mnie też zginęły talary - zostały wymienione na PD i kasę - czemu ???????????
     
  5. Ola_-

    Ola_- Stały bywalec

    Rozsiałam roślinkę, ale chyba żałuję, że zaczęłam jednak, gra tak muli jak nigdy -.-
     
  6. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Pisał Norbi, żeby się wstrzymać z grami (post nr 59). Poczekajcie np. do jutra, event nie ucieknie przecież. Ja mam go z tyłu pleców i to głęboko. Udanych rzutów kośćmi.
     
  7. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Norbi, wiesz gdzie mogą se to wsadzić-.-

    Nie biorę ,niech se i takie tam wulgary
     
  8. Seventowski

    Seventowski Aktywny autor

    Gwiezdne talary wymieniło mi na SG i PD
     
  9. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    A ja chciałam z resztki bonusu skorzystać, rozsiałam i posiałam troszkę krokusa, muli niesamowicie, poszłam rozegrać darmową grę
    [​IMG]
    Tak, wiem Norbi, że już wczoraj ostrzegałeś, ale jestem tak zeźlona i zniesmaczona, że nie działam racjonalnie. Zaczyna mi być wszystko jedno...
     
  10. czechu79

    czechu79 Generał forum

    A to co to jest?:eek::eek::eek::eek:

    [​IMG]
     
  11. daniell0123

    daniell0123 Aktywny autor

    To ma być kod bonusowy normalnie szał [ciach] moje talary też wymienili super ewent sie zaczyna


    Wulgaryzm usunięty.
    SMOD_Casino
     
    Last edited by moderator: Mar 3, 2021
    magdusia668 and krasnoludek10 like this.
  12. gera2010

    gera2010 Mieszkaniec forum

    Faktycznie talary zniknęły - wymieniły się na dobra zbędne w tym momencie
     
    magdusia668 and krasnoludek10 like this.
  13. kasia_01

    kasia_01 Czeladnik forum

    też mi wcięło... i co teraz?????
     
  14. _krysia47_

    _krysia47_ Okazjonalny autor

    talary zniknęły szok i ten super kod jestem szczęśliwa super gra
     
  15. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Widzisz jacy szybcy
    Stoperan było se wziąć
     
  16. Jagna-z-Bagna

    Jagna-z-Bagna Komisarz forum

    Ja napisałam do Pomocy Technicznej. Większych nadziei nie mam, ale kto wie ;)
     
    magdusia668 and krasnoludek10 like this.
  17. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    To jest paragon za kupione przez BP gwiezdne talary xDxDxD
     
  18. czechu79

    czechu79 Generał forum

    A co Oni z kartą Moja Biedronka to brali?:eek:

    [​IMG]

    xD:cry::cry:xDxDxD
     
  19. halina54

    halina54 Hrabia forum

    czy ten kod to jakis zart jest?
     
    magdusia668 and krasnoludek10 like this.
  20. kasia_01

    kasia_01 Czeladnik forum

    mam nieaktualnego maila, i po ptokach...
     
    magdusia668 and krasnoludek10 like this.
Thread Status:
Not open for further replies.