Opinie Gra w kości VI

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by BA_Czerwona, Mar 2, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    jestem tez za takim rozwiązaniem :D
     
  2. mała79

    mała79 Forumowy żółtodziób

    grrrrrrrr,weszlam,zebrałam dlugorosnące dobrze nawiezione i zdziwko ,ze ani wypadajek ani rosliny ewentowej . nie pierwszy raz wycyckałam sie w ten sposob .....a miał byc taki dobry start do ewentu :(
     
    krasnoludek10 and IRENOWO like this.
  3. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    Mnie się lepiej grać nie będzie a podejrzewam że i setkom innych graczy też nie, jesteś dla Nas niezastąpiona
     
  4. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Nie będę cię przekonywać, ja czytałam konsultowałam się na sówkach z mistrzami.
    Posłuchałam i faktycznie się sprawdza ich teoria,
    Zobacz Gretka ,Norbi kręcili i wpadło a po ich oburzeniu widać trochę tych bonusów mieli.
     
  5. wooolf1

    wooolf1 Naśladowca mistrzów

    Dla nich, to nie będzie ostre cięcie. Dwóch graczy odejdzie, przyjdzie nastepnych dwóch. A dla Ciebie, to lata zaangażowania i fajnej zabawy....chyba ;) Odłóż emocje na bok. Co nagle,to po diable8) Szkoda by było......
     
  6. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Gdyby u nas także tego typu ogłoszenia ukazywały się z odpowiednim wyprzedzeniem. :p

    Ech, pomarzyć dobrze jest.
    U nas ekipa zawsze tłumaczy się brakiem czasu z powodu realu.
    Czy w innych krajach moderatorzy tylko zajmują się farmą? Wątpię.
    Ale tam mają większy szacunek dla graczy.
     
  7. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Skoro na DE i EN wiedzieli wcześniej, że event nie wystartuje o 14 to zaraz się okaże, że nie dostaniemy żadnej rekompensaty..
    A zresztą co nam po 3 imprezówkach i bonusie PD do stodoły..
     
  8. Pryku

    Pryku Weteran forum

    Kupony bonusowe i to zlote, bo diamentowe nie wiele pomoga
     
    krasnoludek10, 6elka4 and kybek93 like this.
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Nie jest pewna ta 18.

    Ale wiesz co, Norbi...?
    Kiedy jeszcze grałam (a może już nie grałam, tylko zbierałam zamówione petardy) zdarzył się jakiś spektakularny falstart.
    I od tamtej pory ani jednego eventu nie zaczęłam o czasie - zawsze czekałam na pierwszych dziesięć meldunków o wypadajkach.
    A to były chyba jeszcze czasy przedimprezówkowe.
    Teraz - w życiu bym nie ryzykowała kręcenia kołem przed eventem.

    Obawiam się, że nie tyle większy szacunek dla graczy, co raczej lepszą znajomość języków obcych.
    U nas się pewnie zrobiła panika na tle tłumaczenia tego ogłoszenia... no i się nie udało tego przerobić na nasze przed godziną startu.
     
  10. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Grecia ochłoń troszkę, odpocznij od farmy, jeśli tego potrzebujesz i wracaj.
    Paskudnie nas załatwili, nie pierwszy raz zresztą i założę się, że to nie ostatni, jesteś zła (delikatnie mówiąc) tak jak i sporo osób tutaj, ale trzeba wysnuć odpowiednie wnioski i robić swoje. Nie można dać Borstremu satysfakcji!
     
    Last edited: Mar 3, 2021
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    w tym okresie glosno trabilem na offie..bierzcie te drzewka bo beda potrzebne...nie wszyscy sluchali moich cennych rad...
    w sumie ich po czesci rozumiem..eventy nie byly wtedy trudne..zapotrzebowanie na sn niskie...a drzewka xxl to bylo cos co rajcowalo farmerow...
    na farme wszedlem kwadrans po;)
    zapomnialem zajrzec na off...
    bonusy czesciowo wykorzystalem..zbior nawozowcow no polecialem troche szarlatem...
     
  12. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    grecia nie odchodz wiele razy próbowałam rzucic to w diabły ale zawsze wracałam :pnie wyobrażma sobie zeby cie tu nie było i wielu innych;) nie udzielam sie tak mocno ale zawsze coś ciekawego sie dowiem lubie sobie poczytać :)
     
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nie wiedziałem.
    Wlazłem na farmę i forum kwadrans po 14:00.
    Zobaczyłem że jest obsuwa i zacząłem kopać.
     
  14. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Czyli na " dwoje babka wróżyła". Będzie o 18-ej, albo nie będzie.
    Szarlotka w piekarniku.
    Co by tu jeszcze zrobić...
     
  15. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    To , że u jednego gracza się taka teoria sprawdza nie oznacza , że u drugiego też. U mnie się nie sprawdza i nie będę Cię rownież do tego przekonywać . Poprostu tak jest u mnie i nie tylko i już. Dla mnie nie ma mistrzów w grze. Są poprostu osoby spostrzegawcze, zaangażowane i potrafiące samodzielnie myśleć. Niektóre się dzielą tym na forum, inne grają same po swojemu. Każdy prowadzi farmę po swojemu i wybiera co mu odpowiada oraz sprawdza czy na tej konkretnej farmie metody podpowiedziane przez innych się sprawdzają. Nigdy nie biorę tego za pewnik. ;)
     
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No ty zawsze znajdziesz jakieś rozwiązanie, Gigancie ;)
    Ale zapomniałeś chyba nie tylko zajrzeć do ogłoszeń, na farmie też się słabo rozejrzałeś ;)
    Ja tam zawsze sprawdzałam, czy mam startowy badyl eventowy w siewniku.
    No ale co ja tam wiem...
    ... i już przestaję kopać leżących :)

    Sernik 8)

    Ja to jeszcze gorzej - eventowe i inne czytam, a nigdy nawet nie zauważyłam tej teorii xD
     
  17. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    u mnie sprawdza sie krecenie wczesnie rano ok 5 oraz pozno wieczorem po 23...czesto wtedy krece a powody praca...dzis mialem 1 zmiane wiec ;)
     
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A super kupki masz dość i tych parę godzin nie robi różnicy, i tak wysiejesz wszystko w dwie-trzy godzinki.
    No tak ;)
     
  19. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Byłby i sernik, ale nie dadzą rady. Ja już mam na czym siedzieć i nie ma obawy żebym spadłaxD
    Szarłat czeka, bonus przepada.
    Nie dam się BP. Kopię się z tym koniem juz 10 lat.
     
  20. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Ja kończę gołąbki z włoskiej kapusty.:)
    Ale do 18-ej sporo czasu jeszcze to trzeba coś wymyślić - może spacer, bo u mnie słoneczko ładne.:)
     
Thread Status:
Not open for further replies.