Magiczna Kocia Chata

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by stokrotka76, Sep 15, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Mogłaś robić tę misję,zawsze coś do przodu się jest a nigdy nie wiadomo co w nagrodach dadzą:)
    Przewidziałam to pnącze:)
    Zaczniesz to i skończysz,może nie szybko,choć tego dla Ciebie chcę,ale wykonasz:)

    Moja chora Stokrotko kuruj się i dbaj o siebie:)
    Wolne jest,ale szkoda,że z tego powodu,obyś powróciła szybko do zdrowia i dobrej formy:)

    Prezent dla Rybki gustowny:)
     
    Hesarenka64 and ryba4862 like this.
  2. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Prezent cudowny :inlove:Od razu się wystroiłam :DMoim skromnym zdaniem wyglądam cudnie :D
    Nie mogłam się dzisiaj na forum zalogować :(A później nie miałam czasu :(Takim sposobem dotarłam do Was tak późno .
    Kara zostaniesz naszą wróżką ,przewidziałaś pnącze xD
    Muszę poczytać wątki eventowe , zorientować się co z kukułkami :D
    Trzymam kciuki .coby nam wszystkim udało się jak najwięcej kukułek fajnych zdobyć xD
    Stokrotko , dbaj o siebie , leż grzecznie :)
     
    Hesarenka64, empatyczna and carlain21 like this.
  3. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór:)

    Stokrotko myślę,że jesteś na dobrej drodze do pełni zdrowia:)

    Rybko do wróżki to wiele mi jeszcze brakuje:)
    Tak sobie tylko pomyślałam i napisałam a,że teraz to pnącze dali w kukułkach to przypadek:)

    Kukułeczek z wyższej "półki" Wam życzę:)

    Dobrej nocy moje miłe i pięknych snów:)
     
    Last edited: Nov 17, 2014
    Hesarenka64 and ryba4862 like this.
  4. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór xD
    Coś pusto w Chacie :(
    Kara , z kukułkami przegrałam , zabrakło mi 5 punkukułek ,żeby uaktywnić pnącze :cry:
    Będzie teraz taka szara gałązka .
    Do eventu dożynkowego się szykujecie ?
    Stokrotko , jak się czujesz ?
     
    Hesarenka64, empatyczna and carlain21 like this.
  5. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    Wieczór dobry:)

    Coś puściutko,sama edytować postów po sobie nie będę, zbyt długi by był jeden mój postxD
    Czytają jednak polubienia się pojawiają:)
    Wszyscy zabiegani;)

    Ja też mam jeszcze nie ukończone kukułki dużo długouchych mi brakuje:)

    Dożynkowy event będę robić, trochę kosztowny będzie, kolorowych tyle nie mam:)

    Top 1000 to jak to mówią "za wysokie progi"

    Stokrotko zdrowiej nam:)
     
    ryba4862 likes this.
  6. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Tak , mój poprzedni post też długo wisiał xD
    Kukułki jakieś uparciuchy były , nie chciały przeskakiwać na wyższe za bardzo -.- .
    Miałam kilka dni urlopu , to teraz intensywnie pracuję .Praca ponoć uszlachetnia xD
    Trzeba coś długo rosnącego posiać na wypadajki , zakasać rękawy .Zwierza kolorowego jeszcze nie liczyłam w stodole .

    edit :Zapomniałam Wam powiedzieć o tym ,że dzisiaj w mojej piwnicy (mam otwarte okienko)pojawił się kotek xDUciekał jak wchodziłam , ale może da się zaadoptować :)
     
    Last edited: Nov 20, 2014
    Hesarenka64, empatyczna and carlain21 like this.
  7. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    A po co Ty otwierasz okienko do piwnicy?

    U mnie przeskakiwały,ale na tą najwyższą się nie załapałam:)

    Będą kolejne edycje:)

    Nie przesadzaj z tą intensywnością, znów by Ci się należało kilka dni urlopu:)
    Ja już posiałam ok. 19-stej długorosnące roślinki:)
    Wypadajek dużo mniej trzeba niż poprzednio.

    Przygarnij kotka jak się da:) Będziesz mieć nowego przyjaciela:)
     
    Hesarenka64 and ryba4862 like this.
  8. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Kara , w piwnicy mam piec co , często tam się dymi , dlatego okienko jest otwarte :)
    Myszy tam też są częstymi gośćmi , jak to na wsi .Kotek jest taki biały w bure łatki .Na razie się boi , ale może się zaprzyjaźnimy xD
    Co do pracy , to niestety taki mam grafik :(Służba nie drużba :(
    Ja też już posiałam :)
    Gdybyś czegoś potrzebowała to sówkę proszę ślij , można sprzedać coś z rzemiosła i kupić kolorowe zwierzaczki .
    Kukułki jeszcze zapewne :)
     
    Hesarenka64, empatyczna and carlain21 like this.
  9. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Można było się domyślić,ale co szkodzi zapytaćxD
    Po paluchach nie dadzą;)

    To kotek by się przydał, próbuj go oswajać, może miseczkę mleczka podaj a jak myszki są to zresztą sobie poradzi.

    Mój Batman łapie i uda mu się nawet złapać,ale nie chce konsumować:)

    Niestety masz rację, służba nie drużba:(

    Ostatnio kodzik był dość bogaty, to jest co sprzedać z rzemiosła:)
    Jak będę coś potrzebować to sówka na znaku zawita:)

    Fajnie,że SP jest już w 1 zadaniu i ilość taka ok:)
     
    Hesarenka64 and ryba4862 like this.
  10. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Kara , pytać zawsze można :)
    Z pracy niedawno wróciłam , roślinki rozsiewam .Jeszcze nie spojrzałam ile mam wypadajek .
    W Stylowej Szafie znalazłam dla siebie nowe ubranko :inlove:xD
    Kotek powoli będzie oswajany :)
    Gdzie się podziała Stokrotka :(
     
    Hesarenka64, empatyczna and carlain21 like this.
  11. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Witaj Rybko i Stokrotko,może czyta,ale nie ma sił/czasu z nami popisać:)
    Na farmie Stokrotka bywa,prezent podsyła:)

    Ha ha ha masz nowe ubranko,ale ja tak jak Kami wolę, by ten bardziej świętszy i milszy Mikołaj do mnie przyszedł:p
    Grzeczna jestemxD:music:

    A dziś kotka widziałaś?

    Stokrotko zdrówka życzę:)
     
    Hesarenka64 and ryba4862 like this.
  12. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Kara , wbrew pozorom ja tez grzeczna jestem xDchociaż jak nikt nie widzi wychodzi ze mnie ...zło hahaha (żartuję )
    Kotka dzisiaj niestety nie było w piwnicy :(
    Grażynko :inlove:
    Dobrej nocy Kara:inlove:
     
    Last edited: Nov 22, 2014
    Hesarenka64 and empatyczna like this.
  13. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    Rybko, gdzie Ty Kami tutaj widzisz:)???

    Kasztanków mam dużo jak na dziś 156 i jeszcze zbiór świetlików będzie:)
     
    Hesarenka64 and ryba4862 like this.
  14. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Kara , przepraszam Cię najmocniej :inlove:Już zasypiam przy klawiaturze :oops:Przeczytałam zdanie o Kami ..i tak moje zaspane paluszki napisały ;)
    Dobrej nocki Kara i do jutra (mam wolne ) :*
     
    Hesarenka64, empatyczna and carlain21 like this.
  15. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    Nie masz za co przepraszać:)
    Rozumiem to wszystko:)

    Też już będę zmykać:)

    Dobranoc:) Kolorowych/kasztanowych snów:)
     
    Hesarenka64 and ryba4862 like this.
  16. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór wszystkim :)

    Wyspałam się , nie napiszę o której godzinie wstałam :oops:
    Event , wyczyścił kompletnie moją stodołę ze zwierząt :(Mało zapasów miałam -.-
    Sieję badylka , dlugo rośnie nieszczęsny o_O

    Kotek nie przyszedł więcej buuuuu
     
    Hesarenka64 and carlain21 like this.
  17. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór:)

    Sieję od samego początku roślinkę eventową:)
    Żadne zadanie jeszcze nie wykonane:)

    Kasztanowych ludzików ponad 200sztuk:)
     
    Hesarenka64 and ryba4862 like this.
  18. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór :)
    Ja siedzę w ostatnim , czekam tylko na brakującą roślinkę eventową :)
    Kara , potrzebujesz ludzików ? czy czegoś z rzemiosła . chętnie coś przyślę .
     
    Hesarenka64 likes this.
  19. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Witaj:)

    Renatko nie wiem jak u mnie ten event będzie wyglądał:)
    Miałabym już wykonane przynajmniej ze 3 zadania, bo eventówkę już siałam na większości pól:)
    Niestety w sobotę rano lapek nie chciał się włączyć, przeszedł "odnowę biologiczną".
    Dziś go dopiero odebrałam i zamiast zbierać eventówkę, trzeba było chwasty plewićxD

    Do tego coś się z netem porobiło zamiast działać na bezprzewodowym, to kabelek musiałam podpiąć:)
    Jutro jeszcze brat będzie sprawdzał wszystko, więc nie wiem czy znów chwastów nie będzie na farmie:)

    SP,żeby chociaż zdobyć:)
     
    Hesarenka64 and ryba4862 like this.
  20. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Oj , Kara to pechowo :(
    Ale nadrobisz , jest jeszcze dużo czasu .Trzymam kciuki i służę pomocą .
    To dlatego straciłaś sukienki (czytałam w Stylowej Szafie )
    To jest złośliwość rzeczy martwych -.-
     
    Hesarenka64 likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.