Opinie Trims'N'Roses - misje 24h

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by BA_Czerwona, Apr 15, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. .dorotka01.

    .dorotka01. Cesarz forum

    misja skończona jutro rano słomki się dozbierają reszta już czeka w stodole dobrej nocki wam życzę
     
  2. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Bry.1900 miotły i 600 trufli już czeka na odpalenie jutrzejszego zadania,słomki mam na ten moment 67 szt ale sieje do misji więc do 24 uzbieram te 240 szt.Na poniedziałek mam 281 szt trufli odłożone zostanie zebranie tylko 19 dropsów.Do poniedziałku do 14:00 na spokojnie uzupełniam misje.A potem tylko 2200 kukiełek i finito:)
     
  3. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam farmerskie duszki;)
    a ja mam tylko 909 miotly, i 343 trufli:sleepy:, ale sie nie martwie:), jak ewent zaczniemy, poleci szybko;), nie ma sie co martwic, przynajmniej na naszej farmie, bo real inny:sleepy::),
    Pozdrawiam, milego dzionka, usmiechu i slonka, i powodzenia;), trzymajmy sie zdrowo;)
     
  4. WłoskaHacjenda

    WłoskaHacjenda Naśladowca mistrzów

    Mioteł mam 1700, trufli 300, słomek 150 - myślę, że nie ma się o co martwić. Wyjątkowo duża wypadalność wypadajek jest w tym evencie, dlatego tak łatwo się go robi. Pewnie za chwilę w ramach odwetu dostaniemy taki event, że nie będziemy wiedzieli, w co ręce włożyć. ;)
     
  5. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Gotowe

    [​IMG]
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    I u mnie też.:)

    [​IMG]
     
  7. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    mnie zabrakło 5 trufli i 541miotełek berylowych:cry:,,no nic dorobię:)
     
    Anetta41 and magdusia668 like this.
  8. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Misja nr IV to tyle czasu ile potrzeba było żeby oddać zebrany wcześniej towar :) . Na stanie386 trufli i ponad 800 słomek. Jutro od 14ej siew na leśnej polanie i piąteczka będzie gotowa. A dzięki PNS osiągnąłem 39 poziom sezonu :D
     
    bona53 likes this.
  9. tabeh

    tabeh Zaawansowany

    dlaczego nie moge siac trufi, a sa mi potzrebne do ej misji....
     
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Masz na myśli grzyb perkusyjny?

    [​IMG]

    To można siać tylko na głównej łące farmy.
     
    magdusia668 likes this.
  11. tabeh

    tabeh Zaawansowany

    Dziekuje :)
    Pomyliłam dni
     
  12. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Chyba jednak chodzi o trufle, te czekoladowe ;)
    Czyli jeśli dobrze rozumiem - wypadajki ;)
    A tego grzyba to chyba już dziś nie można siać 8)
     
    Ciasteczkowa♥ and magdusia668 like this.
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A no właśnie to mnie się dni pomyliły :oops: Dzięki zzizzie :)

    Dzisiaj to:

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  14. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    misja skończona i 39 poziom w sezonie prawie skończony :)
     
  15. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    no cóż,u mnie 34 dopieroxD a misja jeszcze 260 mioteł,,tak okołoxD
     
  16. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    U mnie też szybko poszło, musiałam ok 80 roślin dosiać :)
    Słomki wypadły ponad wymaganą liczbę.
    Trochę trufli mam na jutro choć przeraża mnie demolka leśnej polany.
    Jeszcze przemyślę jak to zrobić "bezboleśnie" :)
     
  17. Pryku

    Pryku Weteran forum

    30 roslinek do konca co za pech, wystarczylo sk...asowac zagrode na 2 siewy... ale mysle sobie nie no spokojnie ;d a tu psikus
     
    Ciasteczkowa♥ and magdusia668 like this.
  18. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Czekamy na kolejną misję.Tylko kto to wymyślił żeby tak skakać po łąkach i burzyć wszystko co się ma.Jakby nie można było zrobić na 1 polu.Geniusz po prostu>:(>:(
     
  19. paulusia49

    paulusia49 Czeladnik forum

    W 100% się z tobą zgadzam masakra :(
     
    magdusia668 likes this.
  20. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Jestem szczęśliwym człowiekiem, bo niczego nie musiałam burzyć - moja farma jest nastawiona na sianie:) Na głównej i dzikiej łące mam wyłącznie poletka. Na leśnej misz-masz tj. magazyny i trochę drzew, ale i 147 poletek. Tyle w zupełności wystarczy na ostatnią misję:)
     
Thread Status:
Not open for further replies.