Opinie Trims'N'Roses - misje 24h

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by BA_Czerwona, Apr 15, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Też już skończyłam dzisiejszą misję i nawet mam rośliny na kolejne :)
     
  2. Patinka____

    Patinka____ Czeladnik forum

    Ja tak samo pierwszy zbiór miałam po 20 jak nie usnę to nie długo drugi :sleepy: Dałam CMJ żeby w ogóle ukończyć...:oops: I kody również nie działają -.-
     
  3. marynia53

    marynia53 Cesarz forum

    Misji jeszcze nie skończyłam a Zetka ma dużą miotłę albo drapaka.
     
  4. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    potwierdzam w tym evencie JC nie potrzebny bo jest ustawiona wysoka wypadalność... radzę JC przetestować sobie podczas normalnego eventu ;) a na pewno zobaczysz różnicę.
     
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Miało być wcześniej, ale godziny mi się pomyliły.:oops:

    [​IMG]

    Na trzecią misję (czekoladowe trufle) perkusyjne grzyby czekają, mam nadzieję, że i czwarta będzie szybka.:pxD
    Dzięki Atenko, sorki, myślę co innego piszę co innego. :cry:
     
    Last edited: Apr 18, 2020
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Na trzecią to powinny perkusyjne grzyby czekać i słomki wypadać a czekoladowe trufle i berylowe miotły na czwartą czyli jutro ;)
     
    olgs3, -norbijas- and magdusia668 like this.
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A widzisz śpię jeszcze, dzięki, zaraz poprawię.:)
     
    olgs3, -norbijas- and magdusia668 like this.
  8. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    A ja konsekwentnie będę w opozycji do JC. Mam tylko jednego "z urzędu" na drzewie i wystarczy. Wypadajki zawsze w nadmiarze, nigdy nie mam z nimi problemu. Wiem, że jest grupa fanów JC, którzy mają po kilkanaście i przestawiają z pola na pole. Dla mnie to niepotrzebna zabawa. Zresztą mając kombajn nie chciałoby mi się ręcznie zbierać kilkunastu pól, potem przestawiać jaśki, zbierać, znowu przestawiać i tak w kółko. Ale każdy gra wg swojej strategii i dąży do kolejnego celu.
     
  9. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Czy jak będę miała zbiór berylowej miotły po godz.14 to mi dopisze do kolejnej misjii
     
    magdusia668 and olgs3 like this.
  10. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dopisać nie dopisze. Roślinka będzie jednak czekała na oddanie w 4 misji, czyli jutro. :)
     
    magdusia668, olgs3 and Anetta41 like this.
  11. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Ok dzięki
     
    magdusia668, mysza199710 and olgs3 like this.
  12. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Tak tylko,ze poprzez jaski mozesz skrocic 100% wypadalnosc...u Ciebie moze to byc czas np 18 h a u mnie np 8 h
     
  13. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Tylko, że poza wypadajkami oddajesz jeszcze roślinę eventową, której czas wzrostu czasami ogranicza szybkość kończenia misji (np. na polu specjalnym). Ale ok., masz wtedy po prostu szybciej wypadajki i potem większy profit po evencie w PD i SG. Mnie się nie chce przenosić JC z pola na pole, szkoda dla mnie czasu. Chyba, że kiedyś pojawi się osobisty "Jaśkowy Kombajn" :D i będzie tylko je zbierał przed całą resztą.
     
    magdusia668, -norbijas- and olgs3 like this.
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    zgoda;):)....
    oprocz tego odpadaja mi wieczorne przygotowania wypadajkowe....
     
    magdusia668 and olgs3 like this.
  15. mysza199710

    mysza199710 Koneser forum

    a co daje ta latarnia ?
     
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zerknij tutaj: Latarnia morska.
     
    magdusia668 and mysza199710 like this.
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No to u mnie trzecia misja właśnie się skończyła.:)

    [​IMG]
     
  18. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    super, gratuluję, ja obecnie mam 1196 berylowej miotły w stodole, i jeszcze 202 małych pól na dzikiej czeka na zebranie, a na głównej za 20 minut dojrzeje krokus i posieję 202 grzyb perkusyjny którego mam 323 :D
     
  19. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    U mnie tez już koniec:

    [​IMG]

    Ulepszenia nałożone.
     
    olgs3, magdusia668 and Bilonge like this.
  20. Daisy44

    Daisy44 Półbóstwo forum

    Za 4 godziny skończę chyba.
     
    olgs3 and magdusia668 like this.
Thread Status:
Not open for further replies.